• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Bugy v úkolové řadě "Čas na čaj"

Při plnění nové úkolové řady jsem narazil na dvě chyby.
Po dokončení úkolu "Jděte znovu dolů do tunelu" se další úkol zobrazí u Henryho - pokud na něj hráč klikne, otevře se znovu Manzerova tvrz a při dalších pokusech nelze otevřít žádného zadavatele úkolu (řešením je F5) - prosím o opravu (stalo se mi na Indianě i Klondaiku).
Druhá "chyba" je výskyt předmětu " Sada forem na kulky" v "Malá krabička od Richarda" - výsledkem je, že hráč má dva tyto předměty a na konci mu jeden zůstane (i když je úplně k ničemu). Nepředpokládám, že by se toto změnilo, ale za chybu to považuji.
 
Mě nejde na světě 9 najít "Sada forem na kulky". Už jsem 150x postavil závlahové zařízení a ani jednou nepadla. Zkusil jsem hodinové práce a nic.
 

Pawn

Člen týmu
Při plnění nové úkolové řady jsem narazil na dvě chyby.
Po dokončení úkolu "Jděte znovu dolů do tunelu" se další úkol zobrazí u Henryho - pokud na něj hráč klikne, otevře se znovu Manzerova tvrz a při dalších pokusech nelze otevřít žádného zadavatele úkolu (řešením je F5) - prosím o opravu (stalo se mi na Indianě i Klondaiku).
Druhá "chyba" je výskyt předmětu " Sada forem na kulky" v "Malá krabička od Richarda" - výsledkem je, že hráč má dva tyto předměty a na konci mu jeden zůstane (i když je úplně k ničemu). Nepředpokládám, že by se toto změnilo, ale za chybu to považuji.
Nahlásit/zahrnout do reportu určitě můžeme, ale zda už se poté někdo postará o to aby to bylo opraveno je už vcelku mimo nás. :-)

Mě nejde na světě 9 najít "Sada forem na kulky". Už jsem 150x postavil závlahové zařízení a ani jednou nepadla. Zkusil jsem hodinové práce a nic.
Prostě zkoušej dál, je tam velký faktor náhody jak se tomu chce nebo nechce aby to padlo. Dřív nebo později se zadaří. A stačí ty 15s. :-)
~ Žádná chyba na S9 ohledně dropu by být neměla.
 
Mě nejde na světě 9 najít "Sada forem na kulky". Už jsem 150x postavil závlahové zařízení a ani jednou nepadla. Zkusil jsem hodinové práce a nic.

Zkontroluj si ještě, jestli máš přijatý správný úkol. Jinak mně to padlo na třetí pokus, takže pokud máš přijato, určitě to jednou vyjde: i když na některé jiné předměty jsem po 15s vytočil i šest plných budíků energie.
 
Nahoru