• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Build - dobrodruh

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Build pro dobrodruha pouze na charisma a obchodování, já si s ním na s6 vedu docela dobře, stačí vydělat pár dolarů, koupit buřinku, pak třeba košili, černé plátěné boty a pokud máte peníze, tak drahé pracovní a trojcípý šátek, sice dává vystupování, ale na obchodování a obch. s indiány to je jedno, stačí si koupit pár jiných věcí a za chvíli máte na zkušenosti např.: značkovat dobytek, na peníze např.: vyměřovat claimy, práce obchodovat je na štěstí na nic, najdete maximálně nějaký ten motýlek..., později např.: šířit víru, výborná práce na zkušenosti a je tam i nějaké to štěstí a taky brzo by jste měli mýt prodávat zbraně indiánům, ještě lepší práce na štěstí...

Mám i napsané v jakém lvl jsem měl jaké práce:
4 LvL - Hledat zlato
4 LvL - Sbírat kukuřici
4 LvL - Vydělávání kůže
6 LvL - Hledat drahokamy
6 LvL - Vyměřovat claimy
7 LvL - Sbírat rajčata
7 LvL - Obchodovat
8 LvL - Řezat dříví
13 LvL - Obchodovat s indiány
13 LvL - Těžit uhlí
16 LvL - Těžit stříbro
19 LvL - Opravovat kryté vozy

Sice jsem pouze 19 lvl, ale dobré práce mám už teď, později budou i lepší, šířit víru budu mít až ve 21 lvl, mno, vy asi později, já měl právě nějak moc peněz tak jsem si nakoupil nejlepší vybavení...

Výhody buildu:
- později výborné práce na zkušenosti (šířit víru), peníze (těžit stříbro), štěstí (prodávat zbraně indiánům)
-hodně peněz, budete moci rozdávat
-vysoké štěstí při práci je dobré, našel jsem už např.:figarova břitva, polštář, noční čepice, ... těch věcí je mnoho...

Nevýhody buildu:
-pomalý začátek, později se rozjedete ;)

V žádném případě neobchodujte, dělejte ze začátku jen práce na zk. a kdyžtak peníze, na štěstí si počkejte u obch.s indiány :)

S tímto buildem jsem si dal hodně práce, doufám že oceníte :) :radní: :::))::
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
na stejný build sem hrál a došel jsem na level 52 a nebylo to v tomto levelu vůbec jednoduhé ty 3 nejlepší zminované práce vám už stači nebudou a nové jsou v nedohlednu a na nic jineho nejste dobří , tento build je dobrý jen do 40 pak to jde s vámy od 10 k 5- vlasní zkušenost
 

DeletedUser

Guest
Až do šířit víru nejsou práce na XP, peněz je ovšem hodně, těžba stříbra může brzy dávat i 400$/2h , Na štěstí je obchodování s indiány, pracovat jako kupec a daší. Cílem pro duelanty budete v každém případě, pokud si nebudete dávat do duelantských dovedností. Jedinou nevýhodou tohoto buildu jsou tedy zkušenosti.
 
Jedinou nevýhodou tohoto buildu jsou tedy zkušenosti.

dojedes (a nijak zavaratne rychle ) na sirit viru a konec - dalsi dobre prace na zkusenosti jsou v nedohlednu (mozna mastickar) jen budes mit prachy (coz ale neni spatne, u samana je budes potrebovat a od 1.30 je spousta praci dosazitelnejsi i s nevhodnym rozlozenim atributu ...). Pokud clovek nechce hrat west jen kuli prachum (a ty ti neutecou, kdyz budes mit expy, tak budes mit casem i je ..), tak je to slepa evolucni vetev, ale na to autor prijde o par lvlu pozdeji taky :-)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ze začátku dobré práce, ale později už to nebude tak slavné.. Možná by bylo lepší do toho vmontovat ještě nějakou schopnost, protože na tyhle práce se dostaneš snad na 40lvl a pak nic. Navíc je velmi těžké případné přeorientování (na vyšších levelech) na duely a stejně tak i bitvy..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru