• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

build na delnika/stavbare

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
muzete mi poradit skill build pro stavbare?
nejdulezitejsi je asi "stavet" zejo, co dal? u "opravit" se taky neco pise..
stacilo by mi sem napsat ty skilly podel poradi dulezitosti :>
dekuju
 

DeletedUser

Guest
Stavět, opravit a vedení. To jsou schopnosti, které jsou ke stavění potřeba.
Nejvíc ale pochopitelně stavění.

Jenže když si budeš body rozdělovat jenom podle stavění, tak taky skoro žádnou jinou oráci nebudeš moct vykonávat.

Neexistuje návod, zálží to jenom na tobě, jak chceš hrát.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ke stavění potřebuješ tyto schopnosti
3 x stavět
1 x opravy
1 x vést
 

DeletedUser

Guest
Pokud chceš být top stavitel, existuje pro tebe jen to, co jsem napsal já.

Kluci mají pravdu v tom, že 2 další zmínené schopnosti se též započítavají, a le jsou těžce minoritní, takže o nich uvažuj jedine tehdy, pokud je má na sobe nejaké oblečení a ty nemáš zrovna stenjný kus se stavením.
 

DeletedUser

Guest
Pokud chceš být top stavitel, existuje pro tebe jen to, co jsem napsal já.
To je pravda, to nevyvracím.
Nicméně pak by nemohkrom stavění dělat v podstatě nic jiného.
A jak známo, za stavění nejsou prachy.

Mnohá města vybíraj pravidelný daně - v nich by se neudržel.


Moje rada je:
Rozděluj jak zrovna potřebuješ na práce ke questům.
Zkus plnit ty questy, tam se daj získat zkušáky a peníze taky.

Ale pochopitelně, jako stavitel, si nenech ujít příležitost něco si často přihodit bodík ke stavění, ne-li pokaždé.
Sílu bych sice viděl jako dominantní atribut, ale ne jako jediný atribut, do nějž bys dával body.

A jako dělníkovi bych ti pak pochopitelně doporučil jako zbraň nějakou tzv. chladnou zbraň.
tzn. žádný granit, prak ani bouchačku. Budeš mít víc šancí způsobit vysoký dmg s něčím na blízko, kde se zúročí body v síle a síle úderu, kterýžto atribut a schopnost budešmít jako dělník určitě dost vysoko.
 

DeletedUser

Guest
V podstatě s tvojí základní myšlenkou souhlasím, ale dovolím si nesouhlasit s tímto:
To je pravda, to nevyvracím.
Nicméně pak by nemohkrom stavění dělat v podstatě nic jiného.
A jak známo, za stavění nejsou prachy.

Mnohá města vybíraj pravidelný daně - v nich by se neudržel.

Prací, u kterých je požadovaná schopnost stavět je víc, než hodně. Všechny mají velké procenta na zisk zkušeností a celkem hodně z nich má i soldní finanční potenciál. Nehledě na to, díky rychlému expení se dá snadno dostat na práce s vyšší obtížností a ty už mají velmi slušné nabídky výdělku (ano, i v nich je požadováno stavět).
Samozřejmostí zůstává to, že tato cesta tě nutí zapomenout na veškeré duelování, což mně osobně přijde jako nepřekonatelný problém :)
 

DeletedUser

Guest
Prací, u kterých je požadovaná schopnost stavět je víc, než hodně. Všechny mají velké procenta na zisk zkušeností a celkem hodně z nich má i soldní finanční potenciál. Nehledě na to, díky rychlému expení se dá snadno dostat na práce s vyšší obtížností a ty už mají velmi slušné nabídky výdělku (ano, i v nich je požadováno stavět).
To nepopírám, sám jsem už na pár narazil. Nicméně kolik jich má natolik vysokou převahu stavění, aby na ně nemusel čekat moc dlouho.
Ale jinak ano, přiznávám. Byla to špatná formulace. I díky síle samotné by se mu zvýšily body u ostatních schopností a to by mu taky umožnilo dělat práce.
Měl jsem spíš napsat "skoro nic jiného"
Každopádně by ho to omezovalo ve výběru prací a i výdělky by měl jinde, než kolik by mohli mít jiní ne tak specializovaní při stejném levelu.




Samozřejmostí zůstává to, že tato cesta tě nutí zapomenout na veškeré duelování, což mně osobně přijde jako nepřekonatelný problém :)
Jako dělník/stavitel bude mít vysokou sílu a tím i vysokou sílu úderu a houževnatost. A pokud si najde nějaký ty bodíky na přesnost, reflexy a uhýbání, tak by si mohl docela i dobře v soubojích poradit.
Bude-li ovšem mít chladnou zbraň v rukou :lol:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No ja si nasel mesto (nebo me si naslo mesto), kde to berou jakoze ja stavim, takze je jasny, ze prispivam vyrazne mene.. myslel jsem, ze je to tak vsude? ze s stavbare mesto "vydrzuje"..
a k tem pracem - koukal jsem ze nejaky slusny jsou - ted premyslim nad stavbou telegrafnich sloupu - tak na lvlu 11-12 uz na to budu mit a ty cisilka tam vypadaji dobre :>
Kazdopadne dik za rady :>
 

DeletedUser9214

Guest
no já si až do levelu 60 budu dávat do stavění a pak do vystupování teď na lvl. 34 můžu (s eqipem) Stavět větrný mlýn, stavět ranč a po dokoupení Linkolnu Hasit ohně a stavět panský dům
 

DeletedUser

Guest
No ja si nasel mesto (nebo me si naslo mesto), kde to berou jakoze ja stavim, takze je jasny, ze prispivam vyrazne mene.. myslel jsem, ze je to tak vsude? ze s stavbare mesto "vydrzuje"..
a k tem pracem - koukal jsem ze nejaky slusny jsou - ted premyslim nad stavbou telegrafnich sloupu - tak na lvlu 11-12 uz na to budu mit a ty cisilka tam vypadaji dobre :>
Kazdopadne dik za rady :>

Rozumne mesto si stavbare vydrzuje dokud si nevydela na vybaveni. Pak uz k tomu neni moc duvod, protoze stavci vydelavaji penez vic nez dost. Od cca 50. levelu jsou schopni postavit mesto bez pomoci kohokoliv jineho.
 

DeletedUser8691

Guest
Ja mám svoj build,bol som zo začiatku stavbár do úrovne 35,potom som začal kupovať oblečenie,ale len také slabšie,od 35 úrovne odporúčam dávať do húževnatosti,potom už presnosť a reflexy a urobiť úlohu Wauppeho starý otec na prehodenie všetkých schopností zo stavania.
Odporúčam schopnosti:Hl:húževnatosť
,potom reflexy,sila úderu,a trošku toho vystupovania, a samozrejme presnosť.
Odporúčam kúpiť veci:Drahý kožený klobúk,Hnedé čižmy,Drahý žaket,Drahú koženú bundu,Hnedú trojpícu šatku,Mexickú šatku na krk a čo nejlepšiu zbraň na úroveň.
Nové otvorené práce:Klčovanie lesa,Dobývanie striebra,Šírenie viery...
 

DeletedUser6123

Guest
Vše dávej do síli a stavět. každý nej. dělnas dává vše do stavět.
Výhody:
1.Výborné práce (hasit ohen,těžit ropu, těžit železnou rudu, časem se dostaneš na těžit stříbro atd). Ale doporučuju dávat vše do stavět do doby než budeš most těžit ropu, a potom vše do vést. Je to změna, ale je to velce dobré.
Máš dobré práce na expy aj na prachy a později můžeš řídit kolesový parník (lodni zvon, který je potřeba do pevností).
2.Vést je potřeba aj na výstavbu
3.Na tento build pojedeš aj na pevnosti, což se hoodně hodí.
Nevýhody:
Ted mě nenapadají, ale krom duelů, toho moc nebude.
Máš dost Hp, máš dost síli úderu (později bude aj vystupování a vést a taktika,což se hodí do pevností aj duelů)

NA DĚLNASE JAK STVOŘENÝ
 

DeletedUser

Guest
Vše dávej do síli a stavět. každý nej. dělnas dává vše do stavět.
Výhody:
1.Výborné práce (hasit ohen,těžit ropu, těžit železnou rudu, časem se dostaneš na těžit stříbro atd). Ale doporučuju dávat vše do stavět do doby než budeš most těžit ropu, a potom vše do vést. Je to změna, ale je to velce dobré.
Máš dobré práce na expy aj na prachy a později můžeš řídit kolesový parník (lodni zvon, který je potřeba do pevností).
2.Vést je potřeba aj na výstavbu
3.Na tento build pojedeš aj na pevnosti, což se hoodně hodí.
Nevýhody:
Ted mě nenapadají, ale krom duelů, toho moc nebude.
Máš dost Hp, máš dost síli úderu (později bude aj vystupování a vést a taktika,což se hodí do pevností aj duelů)

NA DĚLNASE JAK STVOŘENÝ

JJ přesně tak jsem to rozjel na druhém profilu za dělníka.Když bylo vše dostavěno a měl jsem LV 55 tak jsem přes šamana skoro všechny schopnosti stavět rozmístil tak abych mohl vykrádat hroby a zbytek do vést a vystupování.Měl jsem štěstí a to hned 2x protože při vykrádání hrobů jsem našel 2 hůlky a zbytek Gentlemanova setu nebyl problém sehnat.A teď dávám schopnosti do střílet,pastí a atributy do charizmy.
 

DeletedUser753

Guest
na S5 jsem první ve vést. Napřed jsem to dával do síly a stavění myslím a jakmile jsem mohl stavět ranč, dával jsem to do vést a charismy. A postupně předělával ty body ze stavění. Není to sice úplně ideální ke stavění, ale pár měst jsem už vystavěl.
Můžu dělat všechno možný-přepadávat dostavníky,řídit kolesový parník,těžit ropu,stavba panského dvoru atd..
v podstatě všechny práce kde je vést :)
 

DeletedUser

Guest
Díky za radu , ale ja stejně všechno dávám do stavení a až na lvl 60 to možná změním...:hoj:
 

DeletedUser

Guest
jo, ale když vše dáváš do stavění na lvl 25 budeš mít všechny práce ke je stavění moje rada je od lvl 25 dávat vše do vést a do charismy
 

DeletedUser

Guest
Dobrej build, ale ja myslim ze je lepsi dat stavět alespon na 100 lvl a pak se soustredit na vést.
Na sv7 jsem dělník 26lvl mam stavět 70 opravy 25 a vést 25. az dam stavět na lvl 100 tak bude vylepsovat jen stavět. To je muj build......
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru