• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

build pre dobrodruha

  • Zakladatel vlákna kapitán Verdoja
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahojte, rozhodol som sa ze vyskusam urobit build pre dobrodruha, takze zacnem. sam som ho este neskusal ale ide ho moj kamarat na sk4, takze vam budem dopisovat jeho postrehy. ale ten build je takyto:
uroven 1-25takze schopnosti davame do znalosti zvierat a atributu do charizmy, az po lov bizonov. bolo by by dobre si zohnat: zelenu koselu, drahu ciapku, sede topanky s ostrohami a zlati indiansky nahrdelnik. Budete mat super prace na xp, ako odchyt koni, krotenie koni, lov bizonov a pod.
Od urovne 25 Dalej vsetky schopnosti davame do skryvania a atributy do pohyblivosti.
Budete mat super prace na xp, ako je lov medveda grizzly, lov vlkov, ochrana osadnickych vyprav, a neskor super prace ako pracovat ako mastickar,vyjednavanie o miery, okradanie ludi,chytanie banditov a .. idealne by bolo si kupit : celu indiansku supravu, alebo tieto veci- draha kozena bunda, mokasiny, a zeleny cylinder.

prosim okomentujte ho, co sa vam paci, co vam vadi..dakujem. a ak sa vam zda primitivny tak prosim, mam 13 rokov a vymysll som ho sam, takze to znesiem ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
myslym ze do 25 urovne nesezene nikdo tolik veci takze by to chtelo vylepsit zatim se mi to moc nelibi to je muj nazor
 

DeletedUser

Guest
Řekl bych že práce z toho jsou dobré, ale věci jsou nějak moc drahé... i když myslím že z těch koní se hodně vydělává takže možná i reálné :angel:
Hezký build:klubun:
 

DeletedUser

Guest
PHP:
uroven 1-25takze schopnosti davame do znalosti zvierat a atributu do charizmy, az po lov bizonov.

kamže to dáváš schopnosti?
 

DeletedUser

Guest
je pravdaze aj moznost ze by ste po zachazeni se zviraty presli na pasce a vodcovstvo alebo strielanie:mexikán:
 

DeletedUser

Guest
muzete prejit na co chcete ale podle mne to neni vymysleny dobre napriklad oproti treba buildu na vojaka
 

DeletedUser

Guest
hadam nemyslis vystupovaca? ved to je primitivne..ja nevravim ze to nie je, ale urcite pojdes cez zvierata rychlejsie ako cez vystupovanie ;)
 

DeletedUser

Guest
to jo no a nenapadly te pasti a pak strilet?;)
to mam i vyzkouseny ale nemam cas na build:D
 

DeletedUser

Guest
pocuvaj, ak chces ist cez pasce, tak toto je dobre ako rozbeh, pri skryvani tiez, acez pasce idem na sk4, vid podpis
 

DeletedUser

Guest
mne ten build prijde nedotazeny a nepromysleny nerikam ze by nefungoval ale prijde mi ze sis stim nedal moc prace
 

DeletedUser

Guest
zdravim já jsem na začátku dával všechno do síly tak do toho 15 levlu ,abych mohl stavět nádraží nebo větrný mlýny ,pak jsem to změnil a ted dávám všechno do charisma a do zručnosti ,hlavně do nástrahy pastí ,zacházení se zvířaty ,obchodování a vystupování a docela na tom vydělám, můžu těžit stříbro ,abych získal peníze a lovit třeba vlky nebo bizony na zkušenosti ,kromě toho samozřejmě plním úkoly ,abych získal peníze a schopnosti .
 

DeletedUser

Guest
kdybych ja vypisoval prace co muzu delat na pastech a strilet:D
na expy:slouzit v armade,lov na grizzlyho,stavba pankeho domu atd.
penize:mastickar,krast kone atd
stesti:vykradani hrobu,prodavat zbrane indyanum,obchodovat s indiany atd
fakt doporucuju
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

já mám build úplně jiný :-) Dával jsem do cca 25 levelu podle toho, kam bylo potřeba na úkoly a práce v úkolech. Nikdy jsem nedal atribut jinam, než do Charisma. Od úrovně 45 jsem se na úkoly totálně vydlabal a všechny peníze investoval do setových věcí/věcí na práce/přesun schopnostních bodů. Ještě jsem je nepřesunul všechny, cca 12 jich chybí, ale výsledkem je:

Úroveň 51, s věcmi na charisma a vystupování mám vystupování: 258 (1 místo na světě 4).

K čemu je to dobrý:

Na úrovni 51 můžu: Vyjednávat mír, Sloužit v armádě, Lovit bizony, Šířit víru (cca od levelu 28), Obchodovat s indiány (teďka už podprůměrná práce), Těžit stříbro, Pracovat jako mastičkář.

Výhledově (5 úrovní) budu moci dělat práce: Pracovat jako žoldák, Přepadení, Prodávat zbraně Indiánům, Pašovat, Přepadávat dostavníky (štěstí 95%!)

Nejvzdálenější práce, co se vystupování týče: Lovec odměn.

Je pravdou že nikdy nebudu moct dělat některé práce, jako třeba přepadení vlaku či vykrádání domů, ale na to fakt kašlu. Úkoly nejsou to nejdůležitější, a jestli mě to bude trápit, prostě za 5 000 dolarů některé atributy přeházím tam a zase zpátky....ale nejlepší je to nahonit na koupených kvalitních věcech :-)
 

DeletedUser

Guest
Hmm,nic moc...na 4 sem to mela jinak a byla jsem spokojena...tohle mi neprijde jako dobre!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kapitáne Verdojo, zeptej se svého slovenského kolegy "Dejvulo" který valí celou hru na schopnosti "skrývat se" a "nástraha pastí" kdybych u něj při úrovni 28 neviděl v ruce trofej grizlyho, tak bych mu nevěřil a to prý od lvl30 krade koně .... ??? Stačí se u něj podívat ve hře do profilu, někde to v profilu má, někde ne....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já jsem ze začátku dával všude, posledních cca 10 levelů dávám šamanem vše do charisma/střílet. Teď můžu přepadávat dostavníky, což pro mě po updatu ztratilo smysl, protože i u obchodování s indiány mám vyšší hodnotu nálezu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru