• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Build-Skrývat se

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, po zjištění spuštění světa 7 jsem se rozhodl , že tam budu hrát.
Chtěl bych dělat build- skrývat se a potřeboval bych poradit, od lidí ,kteří ho už dělali.

Jak mám do začátku rozdělovat body?
 

DeletedUser6123

Guest
No když chceš skrývat se tak cvič asi skrývat se ne?
Jinak na co nuild prostě dělej skrývat se a kupuj si věci který přidávaj skrývat se nebo nějaký jiný schopnosti který potřebuješ taé.
 

DeletedUser6324

Guest
Kombinace skrývat se a vést taky není špatná, ale zkus si na to přijít sám, měla by pak ta hra nějaký smysl, když bys dostal přesné instrukce a návod, jak na to?:smoker:
 

DeletedUser4620

Guest

tento build nie je efektivny na novych svetoch lebo nie su este postavene mesta a obchody na potrebnu uroven aby sa dal kupit nahrdelnik a mustang, takze sa zaseknes asi na levely 8-9 pri love moriakov a dlho dlho bude trvat, kym sa dostanes na lepsie prace..

skor by som siel vsetko do nastrahy pasci po lov vlkov a potom postupne prehadzovat body do skryvania - ten rozbeh bude urcite rychlejsi a urcite ti popri prehadzovani zostane aj par prac na skusenosti (minimalne ten lov vlkov)
 

DeletedUser

Guest
Ja sem se rozhodl dovat do vystupovani:D uvime jak to pujde.Ale skryvat se je dobra vec.Prece jen nej. prace to tam maji.
 

DeletedUser4620

Guest
Ja sem se rozhodl dovat do vystupovani:D uvime jak to pujde.Ale skryvat se je dobra vec.Prece jen nej. prace to tam maji.

skusal som to, ale tiez sa zaseknes a to dokonca aj na rozbehnutych svetoch..pozri si prace - skoro ziadna tam nie je na skusenosti (zo zaciatku)..ale je pravda, ze na vela dobrych prac je potrebne vystupovanie, ale kym sa k nim dostanes..
 

DeletedUser

Guest
Je to přesně jak se tady píše.
1. Použij vyhledávání na fóru a možná najdeš na toto téma něco co ti pomůže
2. Pokus se vymyslet si sám nějakou svou cestu. Na weststats se podíváš na celkový seznam prací a krásně si můžeš naplánovat jak budeš postupovat. Vyhledáš si seznam prací jen těch co obsahují skrývat se a když si vezmeš papír a nebo uděláš tabulku v excelu třeba krásně uvidíš na kterém levelu budeš mít práce když budeš dávat body třeba pouze do skrývat se a nebo v kombinaci s něčím dalším.

Lidi si zvykli, že tady dojdou a najdou přesný návod jak to hrát a podle něj jen klikají. Ovšem o tom ta hra není. Dojdu na fórum zmáčknu knoflík a vyjede mi návod a já podle něj hraju a sleduju na kterém jsem místě v žebříčku a nic kolem mě nezajímá. Tohle je přestava hodně lidí jak to tady sleduju. Ovšem takoví lidé pak nevědí o hře nic více mimo jejich návod a taky je to zákonitě začne časem nudit. Hra nabízí zábavu a hraní úplně někde jinde a kdo to nepochopí nikdy si ji neužije.

Takže si sedni a věnuj tomu nějaký čas třeba několik hodin než si uděláš nějakou představu o tom jakým stylem se ubírat a pak to postupně realizuj. Weststats nabízí vše co potřebuješ krom tvého mozku a chuti tomu obětovat čas. A když se ti povede něco uhrát svým postupem dostaví se určitě i dobrý pocit.
 

DeletedUser

Guest
Kam dať body ?

Svet 6 hrám ako svoj prvý svet ...

Nečítal som žiadne fora ani návody ... len som sa vydal cestou "milovníka príbehu" :-)

body nedávať chaoticky a impulzívne ..len preto že ťa napr. niekto silný vyzve na duel ... mal som prijatých aj 5 a viac uloh ... z nich som si vytipoval spoločné potrebne atributy a opatrne to do nich postupne (nie naraz) , podla potreby vkladal ( v podvedomí samozrejme najradšej do atributov aj pre duel) ..
ale jedno je jasné ..pokial nebudeš pri hre aspon 4 x denne - v hornej TOPke sa nevyskytneš :-)



 

DeletedUser

Guest
ked mas premium automatizace a viacej energie tak som to skusil bol som tam 2 razy za den a minul som vsetku energiu.
 

DeletedUser

Guest
hmm to je docela logické pokud jsi nespával v pevnosti
protože automatizace ti dává 2* tolik úloh kdežto bonus na energii jen 1,5* tedy 1 úlohu jsi vidělal
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru