• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Build - stavať + vést

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2886

Guest
Na jistotu se to neví, pravděpodobně výsledek nebude příliš rozdílný.
Podrobnější rozbor této problematiky je Zde
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2493

Guest
Názor

Podle mě je to build pro hráče kteří chcou být jen dobří. Ale většina hráčů hraje tuto hru nejen proto aby byli dobří ale hlavně pro zábavu. Questy jsou jedno z největších lákadel hry, to musíte uznat.

A že vás spomalují? Podle toho jak to vememe... pokud někdo chce jít jen rychle nahoru a nahoru tak ano.
 

DeletedUser

Guest
Asi si začnu taky dělat svůj build, tohleto mě dost inspirovalo...
 

DeletedUser

Guest
tak to ze muzes pri praci najit jenom jeden predmet je blbost jednou se mi stalo tohle:
Dobývání železné rudy
motivace 94%
2 hodiny
$ 84
57 zkušeností
žlutý indiánský náhrdelník
2 železné tyče
krumpáč
Dochází kyslík. Ztrácíš 94 životních bodů.
 

DeletedUser

Guest
ja hrám na 6 tento build, len s mensou obmenou, nedavam do sily nazaciatku a potom do charizmy, ale davam atributy doradu a pekne sa daju plnit potom vsetky ulohy postupne
 

DeletedUser

Guest
Tak teda paráda,1.5. 2009, 17:08 jsem začal hrát na S6 s tímto buildem a je to teda fuck hustý! :)
Mám 37 lvl. , nebýt toho že jsem jako jediný stavitel v našem malém skromném městečku,byl bych už dávno alespon 40 :)...tento build opravdu doporučuji...ovšem změnil bych přidělování schopností po dosažení práce stavba ranče... :)
Omego dikes moc ;)
 

DeletedUser

Guest
nj az na to ze krumpac je produkt!!! predmet co jsem nasel byl zlutej indianskej nahrdelnik ale to je jedno!! lidi se obcas pletou ja se taky zmylil! nechame to plavat!
 

DeletedUser6556

Guest
já podle toho taky jedu, ale doporučuju na 55 lvl přestat dávat body do vést a charismy, ale předávat si to na duel, páč po 55 lvl s nej. vybavením dosáhneš už na všechny dosažitelné práce s vést(konkrétně strážit dostavník). Potom už je podle mě zbytečné dávat body do vést...
 

DeletedUser6556

Guest
no tak když to budeš dávat do přesnosti a uhýbání....
 

DeletedUser

Guest
Taky to takto hraju. Jel jsem stavět do 100 bodů čistých bez hader a teď to dávám do vést.
Jakmile dosáhnu na práce co chci budu přemýšlet do čeho body začnu dávat dále.
Ještě mám čas takže zatím nad tím neuvažuju.
 

DeletedUser

Guest
Ahojte,jedu taky takhle (S4) a az budu dostavat zvony pak se podivam po dalsi luxus praci.
 

DeletedUser

Guest
ja to zajtra skusim na svete 7 uvidim ako sa mi bude darit :) zaujmavy navod
 

DeletedUser

Guest
ja to zajtra skusim na svete 7 uvidim ako sa mi bude darit :) zaujmavy navod

On má být spuštěný zítra? V oznámeních to není...

A k tématu: Jsem na lvl 38 a těžim ropu, mýtím lesy (mám na to equip a část mexického setu), stavím panské domy, ranče, chráním osadníky, hasím ohně.Prostě pohoda.A ani jako stavitel města by jste nepohořeli.:smoker::yes:
 

DeletedUser

Guest
Je to celkom dobrý návod, ale ako všetky návody nie je universál, lebo každý očakáva od hry niečo iné. Je dobré, ked od určitého levelu sa začnete preorientovávať na charizmu a presnosť, aby ste netrpeli tak v dueloch, dokonca si môžete v dueloch pekne prilepšiť. Na stavanie, si myslím, vám stačí 500-600 bodov ( 3x schopnosť stavať +schopn. manual. zručnosť + schopn. vést )s handramy a myslím že budete pri stavbe velmi prospešný a nebudete nednotvárne zaujatý len na stavanie. Podobným postupom som postupoval a stale postupujem na S1 a celkom dobre to ide, aspon si myslím. Do toho si pokúpte neaké sety a môžte vykonávať lov grizly a vlkov, čo je dobré pre body. A aby vám neklesala motivácia tak to striedajte. Ja vykonávam jeden den lov gryzli, lov vlkov a lov bizonov. Na druhy den stavba panského domu, stavba ranče a chránenie osadníkov. Na druhý deň šírenie viery a duely a jeden den riadiť parník, lebo ludí čo môžu riadiť parník je málo, a úloha je dosť lakomá, a na stavbu pevnosti ich treba mnoho.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já takto jel vše do stavět až do doby než jsem měl stavět 100 bodů bez hader. Nehrál jsem postavu jako stavaře jen jsem zvolil tento rozjezd, protože stavař má dobré práce na začátek a docela dobře si vydělá a jde i pěkně nahoru. Pak jsem začal dávat do charisma a vést. Na cca 42 levelu jsem se zastavil a rozhodl se otočit kormidlem. Rozhodl jsem se u šamana převádět body ze stavět do vést a vlastně stavět úplně vynulovat časem. Většina prací co jsem měl jako stavař mi vlastně zůstane, protože obsahuje 1x stavět a 1x vést takže body jen přesunu a nezměním. Přišel jsem o stavbu ranče, ale mám to na dohled. Ovšem otevřelo se mi hašení ohně, bizoni a parník což k ropě, panskému domu, osadníkům, mlýnům je dobrý doplněk. Takže dělám tyto práce a dokončuju charakterovou sérii úkolů. Ovšem asi to bude chvíli trvat, protože nedokážu porazit Butche. Jsem hold slabý v duelech. Ovšem můj příjem nejde denně pod 1000 dolarů a exp bodů taky nasbírám slušně takže jsem spokojen se základem co mám. Pomalu začnu uvažovat co dále, abych se dostal na dostavník a další věci. Taky zvažuju jestli pojedu zručnost a střílet. Takže budoucnost vidím trochu žlutě a hodně modře.
 

DeletedUser

Guest
Pokud je mi známo, ještě nikdo nenalezl dva předměty při práci, takže stačí vycházet z tohoto předpokladu ;)
Jinak v nápovědě:



Mluví se o předmětu, nikoliv předmětech. Z toho se dá usuzovat, že lze nalézt opravdu jenom jeden za celou směnu.

já na S6 v práci Obchodovat našel Břitvu a Kousek lístku (díl 2), nebo při stejné práci jsem našel taky Šedé pončo a Rezavou brokovnici. dá se najít víc předmětů najednou :smoker:
 

DeletedUser

Guest
já na S6 v práci Obchodovat našel Břitvu a Kousek lístku (díl 2), nebo při stejné práci jsem našel taky Šedé pončo a Rezavou brokovnici. dá se najít víc předmětů najednou :smoker:

Tak na tom prvním není nic zvláštního, první je předmět a druhé je produkt, dokonce bys mohl nalézt i 4ři lístky a 4ři sukna...
Ale to druhé... ti nevěřím. Pokud neproběhl v poslední době nějaký tajný update, co by rušil omezení jednoho předmětu na celou pracovní směnu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru