• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já bych do vystupování přestal rvát body,až dosáhnete kolem 130 vystupování.(Sehnat si Černý pláštěný klobouk)
S tímhle těsně míjíte práce Přepravovat munici a Strážit vězení.
 

DeletedUser

Guest
no podle miho je uplne nejlepsi davat vystupovani jen do toho 20lvlu... a pak pro vojaka duelanta davat schopnosti do strelby... bude mit pak brzo slouzit v armade a pracovat jako mastickar... az bude mit strelbu tak na 50 bez bonusu, daval bych presnost at se trefim.. aspon na 40... a pak uhybani aspon na 60... uhybani je lepsi nez houzevnatost a reflexy protoze plati na oba typy zbrani

PS: pokud ste vojak utocnik taktiku moc nepotrebujete.. v tom je rozhodujici to vystupovani
 

DeletedUser

Guest
Má to být kostkovaná košile? Protože jsem na 16lv. a obchodoval s indiány mám -30 pracovních bodů. (a všechno ostatní mám)::(:
 

DeletedUser

Guest
Osobne by som do charizmy nedaval ak nechcem branit.. zrucnost je lepsia posilni presnost a strielanie ... Ale zaujimava strategia :::))::
 

DeletedUser6120

Guest
Přece nechceš aby ti někdo napsal co máš po dobu celý hry dělat!!! Tenhle build je dobrý protože se můžeš vydat do světa jako duelant (a podle si zařídit schopnosti), nebo můžeš využít prací na Vystupko a pokračovat třeba ve Stavět, je to na tobě!!!
 

DeletedUser

Guest
Takže když chci být dobrý bojovník o pevnost tak životy,taktika a vést,že?
 

DeletedUser

Guest
Šíření víry

Tak já už múžu šíření víry na 17 úrovni stačilo si sehnat drahou buřinku a drahé plátěnné boty ... děkuju za tenhle build ... fakt super ... :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru