• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Call of duty:modern warfare 2

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4517
  • Vytvořeno

DeletedUser4517

Guest
ma uz nekdo tu hru popripade jake sni mate zkusenosti.Ja si opatril cod 6 a potrebuju poradit co mam delat s nejakym Globe convertrem v te slozce to bylo tak jestli s tim mate taky zkusenosti tak prosim o radu inak je tu supr hra:zásek:
 

DeletedUser

Guest
hra dobrá, ale příběh moc krátký, odehráno za pár hodin :(
 

DeletedUser

Guest
Good, vraždění dobrý, určitě lepší na PS než na PC. Grafika :yes:...
 

DeletedUser

Guest
nn PS zaostava Xbox s PC sou velice vyrovnani ale PC je o trosku lepsi
 

DeletedUser4517

Guest
ja ted hraju CoD 4 MW a reknu vam tez good rezba paradni singl a multi je dobry ze je na lvl
 

DeletedUser

Guest
Dobrá hra...Singl krátký ale strhující, ikyž mohl být méně strhující a o pár chvil delší..Multiplayer zklamání a těším se na Battlefield - bad company 2. Pokud to bude stejně super hratelný multiplayer jako byl do teď tak to bude maso.

Grafika na PS3 se s PC nedá vůbec srovnávat...to je jako srovnávat BMW (PC) a škodovku (PS3).:loool::loool:

i pro německo mají úpravu..http://www.eurogamer.cz/articles/cenzura-modern-warfare-2-v-nemecku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
srovnávat to můžeš, pokud máš starej Compl, ale pokud máš nabušenou mašinu, tak to je jasný BMW :-)
 

DeletedUser4517

Guest
tak jsem si nainstaloval cod6 mw2 a mam nejaky divny pismenka spise jako znaky to vypada taovy necitelne nevite c oby tomu mohlo byt
 

DeletedUser

Guest
tak jsem si nainstaloval cod6 mw2 a mam nejaky divny pismenka spise jako znaky to vypada taovy necitelne nevite c oby tomu mohlo byt

A máš splněné aspoň min. požadavky?

Windows XP Service Pack 2/ Vista/ Win7
Intel Pentium 4 3.2 GHz / 1.8 Duo Core / AMD Athlon 64 3200+
1 GB RAM
16 GB volného místa na HDD
256 MB nVidia GeForce 6600GT / ATI Radeon 1600XT
DirectX 9.0c kompatibilní se zvukovou kartou
DirectX 9.0c
 

DeletedUser

Guest
hra pekna ale nerozjeduji ale pro rusko moc brutalni uz to stahuji z obchodu kvuli teto misi:
http://www.youtube.com/watch?v=gXBDkevx5lM&feature=related kdo nema rad virtualni krev neklikat pls

a dost zajimavi clanek:
http://www.gamepark.cz/v_rusku_bylo_modern_warfare_2_stazeno_z_pultu_obchodu_275457.htm

Vcera jsem to hral poprve v jedne pocitacove herne a grafika super... skoda ze tam maji jenom Sinlgeplayer... jinak to video je brutalni :yes:
 

DeletedUser

Guest
tak už je k sehnání crag na MP, ale steam vás ze hry vyhodí po cca. 2 minutách :(
 

DeletedUser

Guest
tak jsem dneska ve 13:00 usedl do křesla ... a v 17:00 dohráno :) ...

CoD:MW 2 má asi nejlépe propracovaný příběh,lepší příběhovou hru jsem snad nikdy nehrál ... nebudu sem házet spoilery,tak sem toho moc nenapíšu xD

... Třeba mise s Ruskou základnou v Kazachstánu ... v zimě ... nemá chybu ... :) ... a pak útěk na skútrech je také perfektní ... :) ... Brazilské mise byl taky skvělé ... no ... za ty prachy to opravdu stojí ... :)
 

DeletedUser

Guest
a zkoušel jsi to znovu přeinstalovat???, Možná jsi Koupil špatný balíček s jazykem a nebo máš málo výkonný PC
 

DeletedUser9319

Guest
hej mě se stalo to samý a museli jsme nainstalovat novější ovladač a pak už to jelo normální ATI
 
Nahoru