• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Call of duty:modern warfare 2

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4517
  • Vytvořeno

DeletedUser4517

Guest
tak diky za radu ja mam taky ATI RADEON X1600 jsem si dal new ovladace co jsem nasel a zkusim no teda
 

DeletedUser

Guest
Tak, konečně jsu pařit v best kvalitě...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7063

Guest
Příběh opravdu není špatný, hlavně ten tě u té hry udrží. Je to ale něco jiného než Mafia, to vůbec nemůžeš porovnávat.
 

DeletedUser

Guest
Tak... Dohráno za veterána... Super hra, dobrá grafika.
Jaká mise vám dala nejvíce zabrat? Mě asi 3. mise
 

DeletedUser7063

Guest
3. mise byla která?
Mě dal zabrat ten The Gulag a všechny mise v USA (ty mě ani moc nebavily, ale nejsou nejhorší). Na druhou stranu závěr mu připadal dost jednoduchý ( v tom člunu)
 

DeletedUser

Guest
3. mise byla která?
Mě dal zabrat ten The Gulag a všechny mise v USA (ty mě ani moc nebavily, ale nejsou nejhorší). Na druhou stranu závěr mu připadal dost jednoduchý ( v tom člunu)

S koncem souhlasím...
V USA to nebylo tak dobrý, protože už se mi to zdálo trochu i fantas-magorický...
3. mise byla jak si tam ze začátku lezl po skále, pak si měl sebrat ACS modul a dostat se pryč na sněžným skůtru...
The Gulag se mi nezdál ani moc těžkej, ale byl dobrej...
 

DeletedUser7063

Guest
S koncem souhlasím...
V USA to nebylo tak dobrý, protože už se mi to zdálo trochu i fantas-magorický...
3. mise byla jak si tam ze začátku lezl po skále, pak si měl sebrat ACS modul a dostat se pryč na sněžným skůtru...
The Gulag se mi nezdál ani moc těžkej, ale byl dobrej...

Jo tak to bylo dost těžký, ale ten skútr stál za to :-)
 

DeletedUser7063

Guest
Ono by to bylo lehký, jenom kdybys viděl víc než jen obrazovku u zbraně :::))::
Ke všemu ti kámoš zdrhl a jen párkrát vystřelil.

No v té misi se mi líbilo, jak ho tam ti Rusáci obklíčili a tys ho zachránil:zásek:

Tohle nevypadá moc dobře: KLIK
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
podle mě je CoD MW 2 z CoD tak na 3 místě hned po CoD MW a CoD 2

CoD 2 -druhá světová kdyby totěž úplně stejně udělali dnes hned by to všemu nakopalo jak v multiplayeru tak i v singlu

CoD MW - todle je nejlepší na multiplayer, je to z dnešní doby atd.

CoD MW2 - mise byli dobrý ale moc krátký a občas sci-fi ale nejvíc se mi nelíbí multiplayer přes steam to je to nejhorší co mohli udělat
 

DeletedUser

Guest
Tak opět jsem začal hrát MW2. Jediný den bez hraní... byl včera. :::)):: Mam i DLC a nehraju MP přes Steam -> pohodička. I po té dlouhé dlouhé době pořád dobrá pařba, lepší jak BO.
 

DeletedUser

Guest
Vynikajúca hra (Hlavne MP), ale momentálne je podľa mňa lepšie COD: MW 3 :klubun:
 

DeletedUser13138

Guest
zkuste to někdo si zahrat na gameparku.cz jestli to tam pujde i warezacka verze
 
Nahoru