• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Call of Juarez: Bound in Blood

DeletedUser

Guest
No, mám na to dva odzkoušené triky:
1. Sniž v nastavení obtížnost, soupeř bude pomalejší.
2. Zvyš si citlivost myši (v nastavení), já jsem jí měl běžně na střední úrovni, ale kvůli duelům jsem si ji vždy dal na max. Tím způsobíš že tvá postava bude "lépe" reagovat na pohyby myši, takže nejen že snadněji dáš ruku postavy do nejvhodnější pozice a udržíš jí tam, ale také rychleji vytasíš.

Na duel s Juarezem jsem musel tohle zkombinovat a vyšlo to, slabší by jsi měl porazit bez probllémů, max. s pár oživeníma. ;)
 

DeletedUser

Guest
No, mám na to dva odzkoušené triky:
1. Sniž v nastavení obtížnost, soupeř bude pomalejší.
2. Zvyš si citlivost myši (v nastavení), já jsem jí měl běžně na střední úrovni, ale kvůli duelům jsem si ji vždy dal na max. Tím způsobíš že tvá postava bude "lépe" reagovat na pohyby myši, takže nejen že snadněji dáš ruku postavy do nejvhodnější pozice a udržíš jí tam, ale také rychleji vytasíš.

Na duel s Juarezem jsem musel tohle zkombinovat a vyšlo to, slabší by jsi měl porazit bez probllémů, max. s pár oživeníma. ;)

Už to je lehčí, ale pořád mi to nejde. Díky.

Juarez v demu asi vůbec není, tohle je nějaký Peterson, nebo kdo a tímto duelem demo zřejmě končí.

PS: Mohli trošku změnit pohled, tohle je strašné :ireful:
 

DeletedUser

Guest
Tak demo je demo... Peterson mi taky vůbec nešel, chce to přijít na ten správnej okamžik a zkoušet...
 

DeletedUser

Guest
Mně v duelech štval na začátku hraní Ratler a pak až Barnsby
 

DeletedUser

Guest
Zdravim, potřeboval bych poradit jak rozchodit multiplayer.
 

DeletedUser

Guest
Navštivte náš web! Máme zcela předělanou rubriku s multiplayerem a pokud tam nenajdete informace, které potřebujete, tak nám napište :zásek:

Odkaz na banneru nebo zde
 

DeletedUser

Guest
Tak mám plnou verzi a už jsem ve 4. misi.

Jak zjistím nějaký ten kód abych mohl hrát multiplayer? (mám 1.1, takže GameRanger nejede...nevíte někdo, jestli se dá hra hodit na 1.0 a jak?)
 
Nahoru