• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Call of Juarez

DeletedUser

Guest
Vyskočíš z okna a běžíš kolem plotu, po cca 5 metrech je tam mezera mezi plotem a barákem, projdeš a pak je tam díra v plotě. Snaž se mít při útěku v zádech nějakej ten strom nebo velkej šutr a buď pořád v pohybu, aby nebylo lehký tě trefit. S trochou štěstí jim utečeš, stačí to zkusit. ;)


Protože, když proběhneš tou dírou, tak tě většinou zastřelí hned když běžíš do toho kopce. A když máš štěstí, dostaneš se na tu skálu, a tam vyskočíš na jeden ten výstupek, ale na druhej už ne, a bičem se tam nezachytíš. Takže to jde jen zpátky a tam tě ihned oddělá
 

DeletedUser

Guest
Neutečeš, tam na tebe čeká druhej

Blbost, tam stát nemůže, vždyť oni jsou ZA tebou... Pokud ano, je to bug... opravdu zkoušíš to správné? -z okna a po pravé straně plotu odbočka.
Prošel jsem tuhle misi asi 4X a pokaždý jsem neměl s východem problém. Když se to nespraví, zkus přeinstalovat hru, stáhnout nějaký patch(nevím ale zda existuje), příp, použít nějaký kód - například nesmrtelnost, budeš běhat po městě a až ten od toho plotu odběhne, proběhneš tamtudy a až pronásledovatelům utečeš, můžeš to vypnout(doporučuji, zaseknout se jako nesmrtelný po x-metrovém pádu v propasti někdy může způsobit padání hry a není to příjemné - vlastní zkušenost).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Blbost, tam stát nemůže, vždyť oni jsou ZA tebou... Pokud ano, je to bug... opravdu zkoušíš to správné? -z okna a po pravé straně plotu odbočka.
Prošel jsem tuhle misi asi 4X a pokaždý jsem neměl s východem problém. Když se to nespraví, zkus přeinstalovat hru, stáhnout nějaký patch(nevím ale zda existuje), příp, použít nějaký kód - například nesmrtelnost, budeš běhat po městě a až ten od toho plotu odběhne, proběhneš tamtudy a až pronásledovatelům utečeš, můžeš to vypnout(doporučuji, zaseknout se jako nesmrtelný po x-metrovém pádu v propasti někdy může způsobit padání hry a není to příjemné - vlastní zkušenost).


Když vyskočíš z okna, tak se Ti Clyde objeví na balkoně a nabídne tomu kdo Tě chytne půl hodiny u Suzy, tak se ten jeden z tý skupinky tam za Tebou rozběhne. No, ty zabočíš doprava, kde máš ten léčivej nápoj a díru v plotě, tou proběhneš, běžíš, běžíš a jak už jsem říkal, pokud Tě nesejme hned na tom kopci, tak Tě sejme u tý skály.

PS: Jak udělat tu nesmrtelnost?
 

DeletedUser

Guest
Ta mise JDE udělat, pohybuj se po levé staně, pokud se to podle tebe nedá přeskočit, zkus to s rozběhem...
 

DeletedUser

Guest
Rozběhem myslím skok z pohybu.
Ale už pojď radši tyhle detaily řešit přes profily nebo PM, ať nejsme nařčeni ze spamu. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ale už pojď radši tyhle detaily řešit přes profily nebo PM, ať nejsme nařčeni ze spamu. ;)

Toto určitě spam není :-)

A co se týče cheatů.
Tady jsou:
hre zapni konzolu klávesom [~] a zadávaj nasledujúce kódy:

Cheat.God(1) - zapne nesmrteľnosť
Cheat.God(0) - vypne nesmrteľnosť
Cheat.GiveAmmo() - pridá muníciu
Cheat.Heal() - doplní zdravie
Cheat.MagicAmmo(1) - zapne magickú muníciu
Cheat.MagicAmmo(0) - vypne magickú muníciu
Cheat.GiveRifle() - pridá pušku
Cheat.GiveDynamite() - pridá dynamit

P.S:Cheaty jsem nezkoušel,tak neručím za to,jak se budu s němi chovat hra..

Příště skus google.
 

DeletedUser

Guest
já je zkoušel všechny, ale nefungoval akorát ten s puškou a dynamitem...:yes:
možná záleží na misi...
 

DeletedUser

Guest
nevíte jak se mám dostat v 1. misy za tou Suzy nějak nevim jak? :-D
díky

Jiank je tam výborný multák ..přímo ho miluju:-D Nejvíc mě baví loupeže a bitky..
 

DeletedUser

Guest
nevíte jak se mám dostat v 1. misy za tou Suzy nějak nevim jak? :-D
díky

Jiank je tam výborný multák ..přímo ho miluju:-D Nejvíc mě baví loupeže a bitky..

Na tom voze pod oknem je bič. Stisknutím "ř" ho vezmeš. Nad oknem máš tři takové ... já nevím ... prostě tyče, které vypadají asi takhle:
---[]-------[]-------[]---

Za ten prostřední se, pokud máš v ruce bič, chytneš, rozhoupeš se šipkami dopředu-dozadu a až se budeš houpat směrem dopředu, tak se mezerníkem pustíš.
 

DeletedUser

Guest
Mě mulťák nejede.
Jinak to že jim nedokážeš utýct je jen tvou (s prominutím) neschopností, jen tak na zkoušku jsem to zkusil na nejtěžší obtížnost, sice jsem přišel o půlu HP, ale zdrhnul jsem v pohodě...
 

DeletedUser

Guest
lidi kdo semnou chce zakládat servery the-west CZ? at se tam sejdem jen my westáci a heslo bude the-west(CZ) :-)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem dostal zase po několika letech chuť si něco takového zahrát a hned se zaseknu.



Jsem u toho týpka jak billymu zachránil život a jak mu hasím ten bejvák, ale ať se snažím, jak se snažím tak nic, vždy přinesu ten kýbl nějak ho vyhodím f a voda vyteče a nic.
 

DeletedUser

Guest
Chytíš kbelík(standartně F)
Běžíš sní do řeky,kde do něj nateče voda.
utíkáš k ohni a kliknutím levého myšítka vylíváš vodu na ohen,a tak je to pořád dokolečka...
 

DeletedUser

Guest
Tak dále jsem u toho jak se má najít medailon, našel jsem kostel, nebo co to je, a když skočím po těch kamenech napravo, tak mě to vždycky stejně sune dolů a bič mi žádný zásek neukazuje,
 

DeletedUser99

Guest
Jestli jsi byl už u těch tří hrobů, tak se otoč a šutry teďkon uvidíš nalevo, protože projdeš tím kostelíkem. Po těch už jde v pohodě vyskákat, z druhé strany kostelíku to nejde. Dál si už poradíš.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, tak jsem si koupil nový časopis ABC a v tom westernová střílečka Call of Juarez. Moc daleko jsem se ještě nedostal a tak by mě zajímalo, jestli tuto hru hrajete, popřípadě jestli byste přiložili třeba gameplay nebo užitečnou nápovědu.

Kdo tuto hru nemá, může si koupit časopis ABC za 55,- , ve kterém je hra zdarma.​

v tom ABC je napsanej web na kterym tu nápovědu najdeš
 

DeletedUser

Guest
Já to vím...
Tu "nápovědu" myslím tak, jako nějaký tip, či něco takového.
 
Nahoru