• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Call of Juarez

DeletedUser

Guest
Tak jsem seklý u epizody 9 pod orlí horou (nebo jak se to sakra jmenuje :D) a už jsem asi 10kraát spadnul :D
 

DeletedUser

Guest
dej si cheat a ukládej to často
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nejlepší mise je ale s tím vlakem jak reverend Ray osvoobzuje :-)
 

DeletedUser

Guest
hahahahahahaha ale já s čítama nehraju...mohli bysme se domluvit a pařit řes net ;)
 

DeletedUser

Guest
hahahahahahaha ale já s čítama nehraju...mohli bysme se domluvit a pařit řes net ;)

Mě by zajímal váš názor - stáhnout si nějaký doplněk, že vám to otevře všechny epizody? Abych si tím nezkazil celou hru...ale třeba teď jsem se sekl na deváté epizodě a rád bych ji přeskočil...
 

DeletedUser

Guest
Tak ji udělej ne, už jsem ti řikal často to ukládej, nebo ti poradím jak vyskákat na horu.
 

DeletedUser

Guest
Tak ji udělej ne, už jsem ti řikal často to ukládej, nebo ti poradím jak vyskákat na horu.

Prostě po každém úspěšném posunu přes proláklinu si dej save, proti orlovi pomůže nesmrtelnost... s ní tu horu pak seskočíš(až pudeš nazpátek). Jde to, ale je to asi nejtěžší mise. (Žádná mě nestála tolik nervů, ukládání, taktizování apod.)
 

DeletedUser

Guest
Prostě po každém úspěšném posunu přes proláklinu si dej save, proti orlovi pomůže nesmrtelnost... s ní tu horu pak seskočíš(až pudeš nazpátek). Jde to, ale je to asi nejtěžší mise. (Žádná mě nestála tolik nervů, ukládání, taktizování apod.)

Teda nevím no, já vždy šel zasekl jsem se ale do 10 vteřin jsem objevil novou cestu, hra bez cheatů a podobných věcí, ale ukládat ukládat
 

DeletedUser

Guest
Seskočit jde dolů i bez cheatů.Stačí jen skočit dobře do vody.
 

DeletedUser

Guest
jojo :) já sem skočil a neubralo mi to nic...ulož si to nahoře a skákej dokud se dobře netrefíš ;)
 

DeletedUser

Guest
Epizoda XV. hotova...Juareze jsem (jakoby) zabil dvakrát a pořád byl živý :) a za toho Raye ta čtrnáctka je docela těžká .. kámoš ze třídy to už dohrál bez cheatů, ale já jsem se bez cheatů dostal jen do epizody 7. Jinak JK7, děkuji Ti za nápovědu.
 

DeletedUser7063

Guest
Jde to v pohodě dohrát bez cheatů, není to zas tak těkžká hra... Akorát se občas musí i trochu přemýšlet :) ne jak v Bound in Blood kde se jen chodí a střílí
 

DeletedUser

Guest
já bych se chtěl zeptat,jak můžu do vlastní mapy dát:Revolver Volcano,Hybridní pistoli,Dvouhlavňovou brokovnici atd...díky :-)
 

DeletedUser

Guest
já bych se chtěl zeptat,jak můžu do vlastní mapy dát:Revolver Volcano,Hybridní pistoli,Dvouhlavňovou brokovnici atd...díky :-)

Jo, ten ChromEd...
Náboje tam dát umím, ale zbraně ne. Jestli myslíš do hry, např. jako hlavně pistolníkovi Volcano, to taky nevím.
 

DeletedUser8082

Guest
Hru hraju asi 3 měsíce, hrála sem mise do té doby kdyBilly vstoupil do podzemí pro poklad..Byli tam pavouci no a já mám arachnofobii že jo takže to nehraju,ale jinak moc dobrá hra ,líbí se mi i grafika a ten přběh je zajímavej,no jenže já nezjistím jak to celý dopadne že jo.....Ale hraju multi-player a to jetaky skvělý takžehru hodnotím velice kladně :good::good::good:
 

DeletedUser

Guest
Kladný hodnocení ale jenom za mulťák :D příběch sem zatím nezkusil...
 
Nahoru