• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Cartwright X Elfego

Pawn

Člen týmu
Zdravím, vlastním oba dva sety (komplet), ale přijde mi to zbytečné, a potřebuju peníze. Tak se chci zeptat, který si myslíte, že je z těhle 2 ten "horší" co se bonusů týče a který by jste si nechali přednostně. Já si myslím, že je lepší Cart. ale chci se ujistit, abych neudělal nějakou blbost :-D Díky za názory. :-)
 

DeletedUser17592

Guest
Dokomce si i pamatuju, že se mi na nižších lvlech nabídlo o práce sem tam kousek Carta k vyšší efektivitě. Elfego nikdy až 2krát max.
 

DeletedUser

Guest
Preferuji bonusy. Elfego je na peníze a Quater na štěstí. Quater bude dobrý asi jen na nálezky na kupci apod., kde je obchodování. Elfego možná lepší ve všem ostatním.
 

Pawn

Člen týmu
Preferuji bonusy. Elfego je na peníze a Quater na štěstí. Quater bude dobrý asi jen na nálezky na kupci apod., kde je obchodování. Elfego možná lepší ve všem ostatním.

Já řeším Elfega nebo Cartwrighta - oba dva pracovní a poměrně neutrální.
Allan je jasnej, že je spíš na kupce. :-)
 
Nechci zakládat další téma :) Co si myslíte že je lepší? Deadwood nebo Dalton? Ohledně schpností a bonusů na bitvu.
 

DeletedUser17592

Guest
Dalton - bezkonkurencne dobrodruzi. Dead - HP a dobre schopky na bitvy pro vsechny.
 
na ari si i voják s full hp bere do obrany daltona - dává v tom nejvíce úhybů a drží rekord :)
a do útoku samozřejmě bere dicka.
 
Ještě k původnímu dotazu... pokud potřebuješ peníze, tak si vždy na konec práce nasaď elfega a za chvíli se budeš v penězích topit (za předpokladu, že občas pracuješ :D).

Jinak já osobně si myslím, že Elfeg má tak malou cenu, že se ani nevyplatí ho prodávat a je lepší ho využít právě na vyšší příjem z prací. 25% už je celkem znát.

Jinak co se týče výhodnosti Daltona a Deadwooda, tam je to zajímavější. Záleží na tom, kdo má kolik zdraví v základu a i na situaci na daném světě. Pokud má soupeř dost kvalitních duelantů, je sebevražda si brát deadwooda, protože je za chvíli zničen kritiky.
 
Nahoru