• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

CavaIier - pokusy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jaro:
jaro3.png


Léto:
lto3.png


Podzim:
podzim3.png


Zima:
zima3.png


Valentýn:
valentn.png


Pokrový turnaj:
poker3y.png


Prosím o shovívavost, jen jsem to zkusil. :hoj:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
Celkom ok :-)
Ale neviem aký jazyk si použil pri pokrovom.. (pocker? :lovec:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Líbí se mi to, akorát (i když to je asi jen můj problém :) bych asi bez popisku nepoznal, že jaro je jaro :D.
 

Deleted User - 31870

Guest
tam vypadají roční období jinak, než jsme zvyklí :)
 

DeletedUser13856

Guest
Jo, není to špatné, ale taky bych asi bez popisu nepoznal některé období:-)
 

DeletedUser

Guest
ty nápisy jsou pěkný, akorád bych taky nepoznal většinu ročních období, a ten nejvíce vpravo vypadá úplně stejně jako na obrázku od supa, to se může kopírovat od jiných výtvorů na fóru? pokud je někde ten panák celý(třeba někde na innu), tak se omlouvám
 

DeletedUser

Guest
No, že ty ho tam nemáš celej, to neznamená, že ho tam nemá celý on :)
Je to velikostí monitoru, na malém monitoru se v normálním rozlišení nezobrazuje celý, na velkém se zobrazuje úplně celý... A že ho má použit i 7SUP...je to grafika Inna a na tu nemá licenci nikdo jiný, než Inno :)
 

DeletedUser

Guest
na velkém monitoru je černý pozadí. třeba sem o zkoušel na veliké (nevím jak) full hd tv a bylo to jako u mě a zbytek černý pozadí
 

DeletedUser

Guest
ajo, teď jsem u dědy a na hlavní stránce je celý, omlouvám se, doma ho mám necelého
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru