• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Celá obrazovka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7239
  • Vytvořeno

Celá obrazovka


  • Celkový počet hlasujících
    12
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser7239

Guest
Uvítal bych, kdyby šla hra The West přepnout do módu "Celá obrazovka" + úprava popisů předmětů.

Výhody: Stabilnější uchycení mapy. Když je v okně často se mi stává, že lišta popojede a já kliknu jinde než původně chci. :( A popisy předmětů jsou mimo obrazovku - hlavně u těch sad. Zlepšilo by to graficky hru. :)
Nevýhody: Jako obvykle práce to udělat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13789

Guest
Nevím jestli je to přesně to, co myslíš, ale zkus v prohlížeči zmáčknout klávesu F11. :)
Jinak jsem taky pro, rozhodně by to hře neuškodilo. Místa není nikdy dost, hlavně pak na menších monitorech třeba u obyčejných notebooků.
 

DeletedUser9371

Guest
Jsem pro. Určitě to bude přínosem pro hráče na notebooku. Na něm hraji West od roku 2009. Na PC jsem ho snad ani nehrál. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Nevím jestli je to přesně to, co myslíš, ale zkus v prohlížeči zmáčknout klávesu F11. :)
Jinak jsem taky pro, rozhodně by to hře neuškodilo. Místa není nikdy dost, hlavně pak na menších monitorech třeba u obyčejných notebooků.

I když si to zmáčknu přes tlačítko F 11 tak mi tam ten posuvník lítá a to mám rozlišení 1280x1024. :(
 

DeletedUser13789

Guest
Tak to nevím, co máš za sadu, že se ti tam nevejde popisek. Já mám 1366x768, takže nižší okno a celkem v pohodě se mi tam všechno vejde. Jinak se dá ještě použít CTRL a mínus na numerické klávesnici nebo CTRL a rolovat kolečkem myši. Tím ale použiješ pouze "lupu", takže hra pak nevypadá dobře. Ale to jsou samozřejmě takové blbé rady. Určitě by Tvůj návrh měl být poslán němcům.
 

DeletedUser16057

Guest
Tak mě pouze jedna jediná sada nevejde pořádně na stránku prohlížeče, aniž bych nemusel použít "lupu" na Chrome. Konkrétní sada je ta poslední-Sada nezávislosti T. J. U ní jako jediné musím použít tu lupu na nějakých 75%, abych viděl jaké dává daný item z toho setu schopnosti, nemluvě pak bonusu ze sady. Vzhledem k rozlišení co mám: 1280x800 jakožto na maximu, tak po použití lupy to moc hezké nebylo no. :radní:
 

DeletedUser7239

Guest
Tak to nevím, co máš za sadu, že se ti tam nevejde popisek.

Tak nejedná se jen o sadu. Dnes to byl jen jeden předmět a normálně se nevešel. Nepomohlo ani posunutí posuvníku, protože popis předmětu byl posunutý až pod okno s tímto předmětem. Musel jsem okno s předmětem posunout výš, aby se mi popisek objevil celý.
 

DeletedUser17592

Guest
Tak to si nejsem jist zda te tech par pixelu navejsku pri fullscreenu zachrani.

Napr. na FOE fullscreen maji,jenze tam to je cele nasoftene ve FLASHI a ne v HTML5 jako West. Takze obavam se, ze tento napad moc sanci na realizaci nema, i kdyz HTML5 ma moznost renderovani na fullscreen. Rozhodne to nebude fungovat v IEcku,aniz by se to muselo komplet prepsat.

Takže možná spíš namísto fullscreenu udělat možnost zoomu / odzoomu, kdy se jen aplikují jiné CSSka s jinými velikostmi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Napr. na FOE fullscreen maji,jenze tam to je cele nasoftene ve FLASHI a ne v HTML5 jako West. Takze obavam se, ze tento napad moc sanci na realizaci nema, i kdyz HTML5 ma moznost renderovani na fullscreen. Rozhodne to nebude fungovat v IEcku,aniz by se to muselo komplet prepsat.

Já si myslím, že by se to ani nemuselo moc předělávat. Stačilo by to posunout víc nahoru. :)
 

DeletedUser17592

Guest
Ja reagoval na anketu "cela obrazovka", ne na "posunout to víc nahoru" :-D
 
Nahoru