• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

cena nalezených předmětů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2886
  • Vytvořeno

DeletedUser2886

Guest
Začal jsem se zajímat o kvalitu nelézaných předmětu při pracech.
Nevím jestli se tímhle na foru již někdo hlouběji zabýval, můj lehký průzkum žádná podobná témata neodhalil tak si sem navezu vlastní písek.

Jendak mě tedy zajímá pokud již někdo dělal a nepublikoval vlatní výzkumy co se týče dávisloti úrovně štěstí na předmětech.
Co jsem dělal seznamy věci, které se mi podařilo nálézt tak stak si stále nejsem jist jestli se jedná o náhodný generátor předmětu o ceně X, přičemž X=f(štěstí), nebo jsou jen vytvořené databáze pro různé práce a štěstí je pouze orientační hodnota.

Dvak z praktického hlediska shromaždování dat bych velmi ocenil, kdyby jste mi někteří občas šoupli do pošty jaké předměty(stačí jen cena) jste u které práce nalezili plus připojte jestli máte prieium, protože u něja jsem taky ještě nezjistil jakoou měrou zvyšuje cenu předmětů
 

DeletedUser

Guest
Šance na nalezení předmětu je konstantní, cena nalezeného předmětu je závislá na hodnotě štěstí (takže pokud pokud chci najít první a třetí kousek lístku, nemůžu chodit na přepadání dostavníků, protože tam najdu mnohem cennější předměty) a prémium cenu nalezeného předmětu zvyšuje (o kolik nevím, už to nějaký čas nesleduju, ale hráči bez prémia nacházeli na stejných pracech mnohem levnější věci). Tolik k mým zkušenostem s nacházením předmětů.
 

DeletedUser

Guest
např. u obchodování budeš pořád nalézat: šedý širák, šedou bundu a šedého motýlka, a u zbraní tam budš nalézat : ostrou břitvu- toto je z mích zlušeností...- bez prémia
 

DeletedUser2886

Guest
No za předpokladu, že cena těch předmětů závisí na množství pracovních bodů a tedy možná i na motivaci, mi jsou tyhle informace kničemu
 

DeletedUser

Guest
(takže pokud pokud chci najít první a třetí kousek lístku, nemůžu chodit na přepadání dostavníků, protože tam najdu mnohem cennější předměty) .

no mne prax hovori z de toto: nestretol som cloveka co by nasiel listok napr cislo 3 pri praci so stastim cca 50-40%
vzdy sa jednalo nad hodnotu stastia 80% alebo indiany a preprava municie ale tu bolo uz pouzivane premko

co sa tyka listku cislo 1 ten bol vzdy najdeny nad hranicou 63%

toto pravda urcite je :

Šance na nalezení předmětu je konstantní, cena nalezeného předmětu je závislá na hodnotě štěst

ale mne skusenosti hovoria ze to neplati pre listky
dovod:
listok cislo 3 ma hodnotu $590,co by znamenalo ak porovnam predmety v hotnote cca tejto sumy ktore sme nachadzali pri smiesnych praciach na stastie:Lov medveďa grizzly 35%,Oprava krytých vozov 42%

potom by listok bolo mozne najst u nich a toto som este nepocul ze by sa stalo..
seon
tebe sa to stalo mozno mas ine skusenosti?
 

DeletedUser

Guest
Nějak se v těch tvých výpočtech ztrácím, takže se omezím na konstatování, že Kousek lístku (díl 1) $ 1.400 byl nalezen při přepravě munice (64 %).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
..ja jsem listek č. 1 na sv. 4 dostal pri bitve o pevnost - pri hodne povedene bitve,kde jsem mel kolem 15 zasahu a snad 4 uspane.. snad do konce roka nekde najdu i ten 3. dil:))

vsechno je to asi jenom o nahode (program nahodnych cisel funguje i v zivote:))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
3. lístek dostaneš u úkolu s mečem. :-) Taky jsem nikde neviděl, že by ho někdo našel při práci / pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
lístek

Ahoj všichni ,ja našla lístek č2 můžu najít ještě č1?:pianista::
 

DeletedUser6989

Guest
Moje zkušenost je taková:
Server beta -postava dobrodruha - 32.level
práce -vykrádání hrobů
nej nález-pepperbox (720,1440)
Nejhorší nález-ostrá dýka (277,554)
a to při stejném počtu prac. bodů (2) a motivaci 90-100

a i na jiném světě mám rozpětí nálezů u této práce až 500 dolarů
 

DeletedUser7728

Guest
Ahoj všichni ,ja našla lístek č2 můžu najít ještě č1?:pianista::
Ano, "Kousek lístku (díl 1)" je možné najít a to jako předmět, tedy při libovolné práci s odpovídající hodnotou štěstí (jeho prodejní hodnota je 700$), zatímco "Kousek lístku (díl 2)" je produktem u tří prací a také jde získat v sérii úkolů "John se stěhuje", přístupné od 49. úrovně.
 

DeletedUser

Guest
Ano, "Kousek lístku (díl 1)" je možné najít a to jako předmět, tedy při libovolné práci s odpovídající hodnotou štěstí (jeho prodejní hodnota je 700$), zatímco "Kousek lístku (díl 2)" je produktem u tří prací a také jde získat v sérii úkolů "John se stěhuje", přístupné od 49. úrovně.

ja len dodam ze tie prace su :
Obchodovanie
Vykradani hrobu
Prepadnutie
 

DeletedUser

Guest
Lístky a štěstí

Ano, "Kousek lístku (díl 1)" je možné najít a to jako předmět, tedy při libovolné práci s odpovídající hodnotou štěstí (jeho prodejní hodnota je 700$), zatímco "Kousek lístku (díl 2)" je produktem u tří prací a také jde získat v sérii úkolů "John se stěhuje", přístupné od 49. úrovně.
Já se v tom trochu ztrácím... Jaká je hodnota štěstí odpovídající 700 dolarů pro zisk prvního lístku? A kde najdu ten třetí lístek?
 

DeletedUser6123

Guest
Já se v tom trochu ztrácím... Jaká je hodnota štěstí odpovídající 700 dolarů pro zisk prvního lístku? A kde najdu ten třetí lístek?


Nechci všem kazit radost, ale 3. lístek se NEDÁ NAJÍT PŘI NORMÁLNÍ PRÁCI. Najdeš ho jen za předpokaldu několika podmínek, kdy se ti objeví nějaký úkol. Co se týče lístku č.1, tak mám ozkoušený že při práci hasit ohen, se v poho najde. Lístek č.2 je nej. hledat u obchodování, kde jsem viděl najít dokonce 2x najednou. Každopádně, lístky jen tak nenajdeš, chvíli to trvá.
PS. ANI SE NEOPOVAŽUJTE MI NAPSAT, JAKÉ PODMÍNKY, STEJN Ě VÁM NIC NEŘEKNU. JÁ SI NA TO TAKY MUSEL PŘIJÍT SÁM.
 

DeletedUser

Guest
Kdo chce vědět jak najít lístek č3, at mi klidně napíše a rád mu informaci poskytnu. Už to zde bylo vystaveno na foru a JÁ sám jsem na nic nepřišel.
 

DeletedUser

Guest
jen bych dodal ze listek c.2 dostanes taky za ukol - John se stěhuje.Takze ho hledat ani nemusis a muzes venovat veskerou snahu na c.1 :-)
 

DeletedUser6123

Guest
jen bych dodal ze listek c.2 dostanes taky za ukol - John se stěhuje.Takze ho hledat ani nemusis a muzes venovat veskerou snahu na c.1 :-)

Nesmysl. Lístek č.2 se dá najít při práci obchodování (na 10 lvlu v poh když jedeš obchodování) a hasit ohen až tak 20-30(Někde aj 47 jako třeba u vést). Takže máš hafo času na to abys ho našel. Mezitím asi sehnat jiné věci potřebné a máš to v suchu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
taky mam hernard a vim jak ziskat listek 3 ale jak bylo receno nereknu to
u hasit ohne jsem ho nikdy nemohl najit ani s premiem ale u hrobu hned na poprve(listek 1)
 

DeletedUser6123

Guest
taky mam hernard a vim jak ziskat listek 3 ale jak bylo receno nereknu to
u hasit ohne jsem ho nikdy nemohl najit ani s premiem ale u hrobu hned na poprve(listek 1)

Myslíš vykrádání hrobů? To dsi myslím že je až moc veliké štěstí (jako myslím cena) 90%
 
Nahoru