• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

cena nalezených předmětů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2886
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
HEURÉKA - téměř po půl roce hledání se mi podařilo najít lístek č 1 na s8, ale k zamyšlení je, že jsem ho našel u práce se štěstím hrubě nad 60%, jak se všude uvádí např hasit ohně - já to našel u práce Pašovat

GRATULUJU !!! :-) ja si na nej budu muset jeste nejaky cas pockat :-(
 

DeletedUser

Guest
Tss,je tam malá šance,jak dlouho už to dělám a prd....Je možno ji najít i při bitvě :) (což se mě nestane.)
 

DeletedUser

Guest
ja sem nasel palicu pri hroboch s premkem ....najprv sem nasel 2 perkusne pusky (posebe !!!!) a potom na 60% motivacii mi padla do ruk ...som lvl 46 a idem cez skryvani.....hlavne musite chodit na prace po celem sektore....ja uz sem to skusal a nasel sem vic veci...
 

DeletedUser

Guest
Abych se přidal, tak bratr právě našel vycházkou hůl na dostavnících. Samozřejmě hraje za ženský charakter... :radní:
 

DeletedUser6989

Guest
Na betě je slušně udělané,že to při práci ukáže,jakou přibližnou cenu (nákupní) bude mít nalezený předmět.
 

DeletedUser

Guest
Konečně jsem našel tu zatracenou hůlku.Po více jak 5 měsících strávených na VYKRÁDÁNÍ HROBŮ jsem se nervnul překopal u ŠAMANA atributy a schopnosti abych mohl dělat práci PŘEPADÁVAT DOSTAVNÍKY a zhruba po 20 hodinách je tu !Měl jsem 5 pracovních bodů,50% motivace a bylo 1:30 v noci.:::)):::::)):::::))::
 

DeletedUser

Guest
2 predmety na tej istej motivacií.. ale cena je dosť odlišná..

[SPOIL]
12563276.jpg
[/SPOIL]
+
[SPOIL]
arabq.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
no tak tohle je v celku super ne? :-D na 10minut a takové nálezy hmm pěkné :-)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím po 50 hodinách vykrádání hrobů jsem našel konečně prsten,kromě toho mám 6 lístků číslo 2 ,spoustu zbraní ,ale hůlka nikde. A to mám všechny prémium účty. Vykrádání hrobů je nejhorší práce na nalezení produktu po lovu krocanů tam jsem našel stehno po skoro 20 hodinách.
 

DeletedUser8674

Guest
Šance na nalezení předmětu je konstantní, cena nalezeného předmětu je závislá na hodnotě štěstí (takže pokud pokud chci najít první a třetí kousek lístku, nemůžu chodit na přepadání dostavníků, protože tam najdu mnohem cennější předměty) a prémium cenu nalezeného předmětu zvyšuje (o kolik nevím, už to nějaký čas nesleduju, ale hráči bez prémia nacházeli na stejných pracech mnohem levnější věci). Tolik k mým zkušenostem s nacházením předmětů.
Lístek 3 dostneš když splňuješ požadavky pro Hernandův meč.


např. u obchodování budeš pořád nalézat: šedý širák, šedou bundu a šedého motýlka, a u zbraní tam budš nalézat : ostrou břitvu- toto je z mích zlušeností...- bez prémia

U prodávání zbraní indiánům sem našel všechny svítící zbraně, ale prodal jsem je!
 

DeletedUser

Guest
Lístek 3 dostneš když splňuješ požadavky pro Hernandův meč.




U prodávání zbraní indiánům sem našel všechny svítící zbraně, ale prodal jsem je!

Úplně všechny svítící zbraně jo? Včetně šavle generála Granta, Natovy mačety i Revolveru Wyatta Earpse?
 

DeletedUser

Guest
pochopitelne to bola Drakeova predovka , Grantmotova mistole , Codyho dorážková dýka , Huckyho prak :D , Figaro , a možno Bowieho nôž ...
je pochopitelné že myslel tieto zbraňe ...
 
Nahoru