• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

cena nalezených předmětů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2886
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
jasom našiel drakeovu predovku 3%motivacia čas 10Min... + zaujimam sa tiež o predmety a z vlastnej skusenosti viem že čas,motivacia či uz pb nič neovplivnuje jeto proste šťastie a to nevipočitaš nijako :)
 

DeletedUser

Guest
Já teda na té s2 měla tři ty vycházkové hole a lístek č.1 mám taky... jednou :)
 

DeletedUser4707

Guest
Našel jsem během 10 dnů 4 lístky č. 1 u práce hasit oheň. Vždy dávám 2 hodiny, motivace nezáleží a na štěstí na nalezení se mi dařilo mezi 23:00 - 01:00. Hodně zdaru
 

DeletedUser

Guest
Já hraji na 5ti světech, vykrádám hroby, přepadávám dostavníky, hasím, prodávám zbraně, mám několik lístků č.1, nějaké věci ze spáče, Huckleberryho prak, Figarovu břitvu, ale hůlku nemám ani jednu. Tohle dost dobře nechápu. Kdyby aspoň někde, ale nikde???
 

DeletedUser

Guest
ja ji taky nemuzu najit ani u hrobu ani u dostavku i s premiem ji nenajdu
 

DeletedUser6123

Guest
Je to hodně zvláštní, většinou první v žebříčku mají jako mimo jiní gentlemanský set, kde masjí hůlku. Takže mají dvě možnosti:
Získali ji za úkol (Normální)
Nebo ji naši, ale myslím že hasit ohen není správná volba. To spíš obchodovat s indíány.
 

DeletedUser

Guest
já mám na S1 v inventáři vycházkové hůlky 3, všechny jsem našel při vykrádání hrobů a přepadení dostavníků. Zato se mi od začátku S1 nepodařilo najít lístek č.1 :-(
 

DeletedUser5544

Guest
Šance je určitě konstantní, řekl bych cca 10% možná i méně, ale cena se hodně mění. Třikrát dvě hodiny Přepadávat dostavníky, motivace 94%, 20 pracovních bodů víc, než je potřeba k vykonání práce a výsledek?

Poprvé: Quarter horse (2800)
Podruhé: Drahé plátěné boty (1500)
Potřetí: Šedý žaket (1850)

Opravdu nevím jak to funguje...
 

DeletedUser8261

Guest
Já tedy hůlku našel při přepádávání dostavníků, bavil jsem se i s dalšími hráči (ještě než jsem ji našel) a psali že jí našli u vykrádání hrobů. pak když se mrknete na žebříček hráčů v top 15 skrývat se, tak pár jich jí taky má a to jsou na docela nízkých levelech, takže si myslím že vykrádání domů a hledat poklad je taky možnost. další možnost je úkol loupežná výprava, rozhodnutí 1, avšak tam musíte při výběru potom oželit klíč, kterej k něčemu určitě bude. No a pak Alex West někde psal, že zná tajný úkol na hůlku. (hodně rád bych ho znal) zaplatím nugetama.
Jinak můj nejcennější nález je ostrý tomahawk za 4900, při přepadávání dostavníků.
samozřejmě hraju s prémiem.

Jinak, pošlu 150 nugetů tomu, kdo mi prozradí nějaký tajný úkol, kterej neznám. hraju na s6 a s7, tak mi kdyžtak napište telegram, odzkouším to a pošlu nugety, na jakejkoli svět.
questy na hernanďák a belstarinovu pistoli znám. jakýkoli jinej tajnej quest co není na weststats vítám a platím za něj.
 

DeletedUser

Guest
Ono to možná zní jako kravina,ale čím víc něco chcete,tak tím je menší pravděpodobnost že se to splní!
Lístků č.2 (bez prémka),jsem našel snad 10!Ty padaj furt!
 

DeletedUser

Guest
mam dotaz, je zvláštní šance při nalezení předmětu na vycházkovou hůl a jiné předměty, které nelze koupit v obchodech, oproti ostatním předmětům, běžně sehnatelným v obchodě? DOtaz mam proto, že když sem zkoušel vykrádat hroby a přepadávat dostavník bez premka, tak mi padali věci levnější než hůl a s premkem mi zase padali dražší. Hledání předmětů dělam už jen kvuli holi a tak chci vědět, jestli má cenu si platit prémko.
 

DeletedUser7836

Guest
No.. môžeš nájsť napríklad figarovku, bowieho nôž, drakerovu predovku, veci zo sady Ranní morous.. atď...
Čo sa týka mňa.. ja som našiel vychádzkovú palicu bez premka pri dostavníkoch.. ale ak si myslíš, že ti to premko pomôže.. kúp si ho..
 

DeletedUser8071

Guest
HEURÉKA - téměř po půl roce hledání se mi podařilo najít lístek č 1 na s8, ale k zamyšlení je, že jsem ho našel u práce se štěstím hrubě nad 60%, jak se všude uvádí např hasit ohně - já to našel u práce Pašovat
 
HEURÉKA - téměř po půl roce hledání se mi podařilo najít lístek č 1 na s8, ale k zamyšlení je, že jsem ho našel u práce se štěstím hrubě nad 60%, jak se všude uvádí např hasit ohně - já to našel u práce Pašovat

Mno ale ten první díl je za 1400 a druhý za bezmála 600, takže to je v pořádku, když je cena předmětu úměrná štestí dané práce...
 

DeletedUser8071

Guest
Mno ale ten první díl je za 1400 a druhý za bezmála 600, takže to je v pořádku, když je cena předmětu úměrná štestí dané práce...

No však - 700(prodejní) se rovná tak 60%, ale já ten lístek našel u práce se štěstím 83% + prémium + dobrodruh, čili bych eventuelně neměl nacházet věci levnější jak 1000(prodejní) $
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já si jednou zadal 2x za sebou 30 minut na vykrádání hrobů-na prvních 30 minutách jsem našel 1.lístek a na dalším 2. lístek
myslím si,že se to hned tak někomu nepoštěstí
 
Nahoru