• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Cerne Hory

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj. chtel bych poradit s timhle ukolem, jsem v casti kdy dostanu k sobe poklad v hodnote 13000$ a dal podle west stats se muzu rozhodnout, jestli si vezmu 10900$, 9000$, 10 skill pointu - a nebo jsou vsechny tyhle moznosti dohromady a ja to vse na konci dostanu.
ptam se kvuli tomu, ze mi prijde vyhodnejsi prodat uz ted poklad a nechat ukol byt.. :X
 

DeletedUser

Guest
dostaneš jenom jednu možnost a pokud mohu doporučit, vezmi možnost 2
 

DeletedUser

Guest
dekuji za odpoved. v tomhle pripade je pro me tedy asi nejlakavejsi ten poklad :X
 

DeletedUser

Guest
Skill pointy dostaneš všude. A je lepší dostat 10 bodů + 10K a pak si je za pár stovek u šamana přeházet jak potřebuješ, než dostat jen 10 bodů. Takže nejlepší je buď 1 nebo 2.....záleží na tobě.
 

DeletedUser307

Guest
Příjdeš o klobouk který se sotva sežene při práci nikoliv obchodě kvůli 2 litrům podle mně jsi blázen

O klobouk tuším nepříjde, ten je ve všech variantách ;).

Carmelox napsal/a:
Skill pointy dostaneš všude. A je lepší dostat 10 bodů + 10K a pak si je za pár stovek u šamana přeházet jak potřebuješ, než dostat jen 10 bodů. Takže nejlepší je buď 1 nebo 2.....záleží na tobě.

Skill pointy (schopnosti) získáš pouze levelem a pokud je level 99 konečný, tak je lepší vzít variantu ve které je prostě víc schopností ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
DYDY:
-Tak beru atribut jako 5 schopnostních bodů. Je to jedno, jen sem chtěl říct, že se rozhodně vyplatí vzít si už předem daný schopnosti a spoustu peněz a potom si to přeházet jak potřebuju, než si vzít ty body volně a rovnou si jě rozdělit jak se mi to líbí:) -> varianta 3 je strašně špatná:-))
 

DeletedUser

Guest
Vzal jsem skilly a nelituji... nedostal jsem klobouk, ale aztécký řetízek, který se mi docela hodí...;)
 

DeletedUser

Guest
Já sem bral možnost 1,přibili mi dobré schopnosti na duely, 10 000 dolarů a klobouk,no co více si mohu přát?? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru