• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Cesta Sekty Lynxovcov do Portugalska v podaný LynXa

DeletedUser132

Guest
Bolo slnečné ráno.LynX bol od rána uplakaný a nikto sa ho nepokúsil spýtať čo mu je.
Okolo obeda prišiel ku nemu kopix.
,,Co sa ti stalo LynX?"spýtal sa malým hláskom.
,,Zomrela moja dlhoročná priateľka dana1."povedal LynX a plakal dalej.,,A kde ste bývali?"spýtal sa LynX.
,,V Portugalsku.Tú krajinu mám veľmi rád.Poviem ti rozprávku ako sme všetci išli do Portugalska:V slnečný deň sme sa všetci pripravovali na cestu.
Tomsisa pozháňal autá,Nurri jedenie a malé morské prasiatko riadilo hlavné auto.Všetci sme boli sbalený len chýbali WILD CAT,LynX a Bullhead.Nebolo dostatok miest tak si strihli kameň,papier, nožnice o to kto pôjde na oslovi.Prehrala Nurri.
Dydy79 a LynX ju vysadili na starého osla.
Vyrazili.Cesta bola dlhá no nenudili sa.
Prešli cez mnoha krajín ale Slovensko ich na toľko očarilo že tam zostali 2 dni.Nurri mala plechový zadok z toho osla no všetci boli odýchnutí.LynX sa rozhodol že zaplatí členom saunu.Boli radi no bol problém jamer neznášal vodu.
Jeho poslal LynX do solnej jaskyne ktorá susedila zo saunou.Po 8 hodinách sa všetci opäť stretli.
,,Ako sa vám to páčilo?"spýtal sa oddýchnutý LynX.
,,To poviem za všetkých.Bolo to skvelé!"povedal Garthriel.,,Nasadnime do áut a podme do hotela už som objednal 10 izieb."povedal Johny osada.Z úsmevom skočili všetci do áut.Boli pri hoteli otvorili dvere a videli........,,Idem si dať poobedňajšiú siestu vyspím sa z toho všetkého!"povedal LynX a ľahol si spať.,,Dobrý spánok!Ked vstaneš bude ta čakať lipový čaj!"zakričali všetci a malá zzuzu ho prikrila na dobrú noc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser807

Guest
Teda já mám tak pěkný auto a nakonec jedu do Portugalska na oslovi a ještě přes Slovensko, to jsou věci teda :D
 

DeletedUser

Guest
Pěkné ale nejedeme do paláce nebo hradu a ne do hotelu?
 

DeletedUser

Guest
hmm objevil sem se i ja sice ve vedlejsi roly ale objevil...Ja sem tak stastny
 

DeletedUser

Guest
Je pravda že by tam mohly být všichni ale dana1 nák má rád když je mrtvá:D
 

DeletedUser2910

Guest
Ak by tam do príbehu dala všetkých,tak by sa upísala k smrti a možno by sa jej minuli nápady.Robí dobre,že píše takto,aspoň sa môžeme vždy tešiť na nový príbeh.
 

DeletedUser

Guest
ja vseobecne klasicke romany nemusim iba ked to ma byt nejaky sci-fi ani ten moc nemusi ale ked je to misteriozne alebo praveke tak to he pokial s ato nejakoda tak ti dam 5* ale je tam gramaticka chyba "Z úsmevom" (ale ja ta asi nemam co opravovat ked my SJ moc nejde ale ked si to vsimnem uz aj ja
 

DeletedUser132

Guest
Cesta Sekty Lynxovcov do Portugalska v podaný LynXa-pokračovanie

Bola už pomaly zima.LynXa to pomaly prechádzalo no bolela ho hlava.
Na raňajky mal lipový čaj a chlieb.
To mal najradšej.
Kým zzuzu spala a nobody68 kosil trávu tak sa LynX začal báť.Prišiel ku kopixovi a začal.,,Chceš dokončenie rozprávky?"spýtal sa LynX.,,Prečo sa ma to pýtaš jasne že chcem to ani v najmenšom sne by som nepovedal nie!"trocha zlým no stále milým hlasom povedal kopix.
A tak LynX začal:Boli pri hoteli otvorili dvere a videli čokoládovú fontánu.
Nurri,osol a dydy79 sa na ňu vrhli.Ja a dana1 sme ich museli vytrhovať lebo vyzerali ako besné psy.,,Dáte nám prosím kľúče od našej izby na jeden den?"popýtala si kľúče dana1.
,,Tu máte izba číslo 52 a pre vašich priateľov na dalších desat."povedal hotelier menom Maurícius.
Každý v tejto sekte si boli priateľmi na život a smrť.Nikto si to nevšimol len jediný LynX a dana1 medzi Bullheadom a Nurri vznikala malá láska.
Ale nebolo to ku ani krôčikom svadbe.
No naopak medzi WILD CAT a tomsisov bola obrovská hádka.Už večer ked sa schylovalo ku odletu osobným lietadlom prezidenta Gašparoviča tak všetci spali.
Okolo jednej hodiny po polnoci všetci zbalený a ospalý ťahali za sebou autá a osla ktorého nosila krku Nurri.Lietadlo naštartovalo vzlietlo a všetci pripútaný sa rozprávali.Vystúpili a dana1 riekla:,,Toto je náš hrad!"povedala.,,To je krásne a kde dáme autá?A tu garáž."povedal sa salonmanie.Všetci vošli do hradu ohromený jeho krásov si rozdelili izby a išli obedovať.Garthriel urobil večeru ale to už je iný príbeh.,,Idem si nakresliť obrázok z danou1 dobre?"spýtal sa.,,Dobre a ja idem spať dobré kreslenie ti prajem."povedal kopix a už len zaspal pri pohári lipového čaju od všetkej únavy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser171

Guest
Tak to je dobré...:ups ha:,ale fakt by mě zajímalo,proč nebo o co jsme se s Tomsisou hádali,my se totiž nikdy jinak nehádáme....:devil::devil::devil:,jenom tak třikrát denně..
 

DeletedUser807

Guest
A mě by zajímalo, jak jsem se od čokoládové fontány dostala k Bulovi :D
 

DeletedUser

Guest
Bull a čokoláda...jak jednou okusíš, nemůžeš přestat :D
No dobrá, tak tvrdá, hořká a plesnivá čokoláda :loool:
 
Nahoru