• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Charakterové úkoly

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Černé hory (dobrodruh)

(Kde vězí ten pošťák?)
Barman Henry Walker: Chceš prožít dobrodružství? Ale nevypadáš jako dobrodruh. No jo, to je fuk... mám pro tebe tento balíček. Dones ho prosím mému švagrovi Steve Chuckovi. Vidíš sám, co tu mám práce. Cesta není snadná a za každým rohem číhá nebezpečí. Zařídíš to pro mě?

Cíl: Hledej Steve na mapě a dones mu ten balíček
Odměna: 30 zkušeností, $ 20, Henryho balíček

Barman Henry Walker: Dávej na sebe pozor. Mimo města běhá kdejaká sebranka.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Balíček)
Steve: Ahoj, to je balíček od Henryho? Děkuji. Né, že bych z balíčku neměl radost, ale těšil jsem se, že mi ho Henry donese osobně, už jsem ho dlouho neviděl. No, nedá se nic dělat.

Cíl: Dej Steve balíček od Henryho
Odměna: 30 zkušeností, $ 20

Steve: Tak, hned rozbalit... ale nikam mi neutíkej. Mám k tobě prosbu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Támhle běží ten vůl)
-

Cíl: Žeň 4 hodiny krávy (práce Hnát krávy)
Odměna: 50 zkušeností, $ 60

Steve: Děkuji ti příteli. Velice jsi mi pomohl.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zpět k Henrymu Walkerovi)
Steve: Můžeš vzít tuto zprávu s sebou? Je pro Henryho. Už jsme se dlouho neviděli a máme si toho tolik co říct. Moc by mě potěšilo, kdybys to pro mě udělal. Zaplatím ti za to.

Cíl: Dones dopis pro barmana Henry Walkera
Odměna: 30 zkušeností, $5

Steve: Děkuji ti, že to pro mě uděláš. Pozdravuj Henryho ode mě.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zpráva od Steva)
Barman Henry Walker: Jak vidím, vše klaplo a dokonce mi neseš zprávu od Steva. Za to tě zvu.

Cíl: Předej zprávu Henrymu
Odměna: 30 zkušeností, $ 50

Barman Henry Walker: Na zdraví!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Milostný dopis?)
Marie Roalstad: Hej. Slyšela jsem, že si občas hraješ na pošťáka, aby sis protáhl nohy. Mám na tebe prosbu. Můžeš donést mému indiánskému příteli Gui-Kate dopis ode mě? Už jsme se neviděli pěkně dlouho. Nemůžu nikam odjet, jedna z mých tanečnic onemocněla a já ji musím zastupovat. Byla bych ti moc vděčná. Gui-Kateho najdeš na jihu.

Cíl: Najdi Gui-Kate a předej mu tento dopis
Odměna: 50 zkušeností, $ 50, dopis

Marie Roalstad: Děkuji ti. Ale buď opatrný. Prosím, nezapomeň moje slova.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Žádná dobrá zpráva)
Gui-Kate: Já myslel, že neseš dar mému kmeni, a místo toho musím číst tato neuctivá slova. Chceš mě urazit? Nemůžeš mi vyhrožovat. Tvá banda nás nebude vyhánět. To je naše země a taky zůstane. Tas svou zbraň. Živý nevyvázneš.

Cíl: Poraž Gui-Kate v duelu
Odměna: 180 zkušeností, $ 100

Gui-Kate: Příště až tě uvidím, tak se z toho už nevykroutíš. Pamatuj na má slova.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vyděrač)
Marie Roalstad: Je mi líto, že jsem tě přivedla do tak nebezpečné situace. Vydírali mě. Byl to ten tmavě oblečený chlap, jak jsi byl u mě a dávala jsem ti ten dopis. Možná sis ho všiml. Mínil, že bych ti měla dát dopis a říci ti, že ho máš donést Gui-Katemu. Řekl, že když to neudělám, tak ti ublíží. Ale jestli chceš, můžeš se mu za to pomstít. Nebude daleko. Jeho jméno je Jack Plummer. Tohle jméno je ve městě často slyšet. Každý večer, mezi 16:00 a 23:00 hodinou, trčí zde v salonu. Přijď za mnou a já ti ukážu, kde sedí.

Cíl: Poslechni si Mariin příběh
Odměna: 50 zkušeností

Marie Roalstad: Tak později..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(To bude bitka!)
Marie Roalstad: Ha, tady jsi...již na tebe čekám. Támhle...to je on. Do něj, nandej mu to!

Cíl: Poraž Jacka Plummera
Odměna: 200 zkušeností, $ 250

Marie Roalstad: Doufám, že je mezi námi vše v pořádku.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(V pevnosti)
Šerif John Fitzburn: Hledají se lidi na frontu. Ty vyhledáváš dobrodružství, nemám pravdu? U armády poznáš celý svět. To vždy říkala moje babička. Vsadím se, že tam se nebudeš tahat s hloupými balíčky a dopisy. To by bylo něco...Momentálně bereme každého muže a každou ženu. Slyšel jsem, že se připravuje něco velkého. Jen přesně nevím co, ale buď připraven!

Cíl: Hlídej 8 hodin pevnost (práce Hlídat pevnost)
Odměna: 225 zkušeností, $ 90

Šerif John Fitzburn: Hm... tak to vypadá, že mám špatné informace. Dodnes se nic nestalo. Tak zatím jdi, ale buď připraven. Každým okamžikem se může něco stát. Uvidíme se.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zpráva od Mugridgeho)
Marie Roalstad: Mám pro tebe zprávu od jednoho divného týpka..tvrdil, že je to tvůj spolužák ze školy. No jo... každopádně sedí v lapáku a chce, aby jsi mu pomohl. Nevím co provedl, promluv si se šerifem. Ten by měl vědět, co se stalo. Pokud není zase opilý.

Cíl: Poslechni si, co ti chce Marie říci
Odměna: 50 zkušeností

Marie Roalstad: John si jde zrovna pro novou flašku Whiskey. Promluv s ním dříve než ho to porazí.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kauce)
Mugridge: Ty jsi tu kvůli Mugridgemu, je to tak? Každopádně dost nasosal, ne každý toho tolik snese, hehe. Zavřel jsem ho, aby trochu vystřízlivěl a trochu se z toho vyspal. Když se opil, začal házet nábytkem kolem sebe. Nevím, co to do něj vjelo. Když za něj zaplatíš co rozbil, pustím ho. Myslím, že už stejně vystřízlivěl.

Cíl: Pomoz tvému příteli z lapáku, zaplať kauci 500$
Odměna: 200 zkušeností

Mugridge: No dobrá. Jsou to tvé peníze, sám musíš vědět jak s nimi naložíš. Já ho přivedu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Celý příběh)
Mugridge: Zdravím tě, příteli, dlouho jsme se neviděli! Díky, že jsi mě vytáhl z lapáku. Musím ti něco povyprávět. Nemáme moc času, tak mě dobře poslouchej. Hledám Aztécký poklad a teď už znám cestu. No, ne až tak úplně. Proto jsem seděl ve vězení. Banda ničemů mě vzala do salónu. Já jsem to trochu přehnal s alkoholem a pustil jsem si pusu na špacír. K tomu jsem jednomu z nich řekl, kde poklad leží. Musíme se vydat na cestu hned, abychom jsme se tam dostali před nimi. Pomůžeš mi? Rozdělíme se 30:70... no dobrá, 50:50, prostě řekni ano.

Cíl: Poslechni si Mugridgeho příběh
Odměna: 25 zkušeností

Mugridge: Výborně, věděl jsem, že s tebou můžu počítat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vzhůru do dobrodružství)
Mugridge: Musíme cestovat daleko. Nejdříve si musíme sehnat vybavení. Do města jsem přišel jen proto, abych nakoupil poslední věci, které mi ještě chybí. Jenže ti bídáci mě i okradli a nemám ani cent. Takže ty věci budeme muset sehnat jinak. Postarej se o to vybavení.
Pro kompas zajdi za panem Brownem. Pak potřebujeme krumpáč, promysli si, kde ho seženeš.

Cíl: Obstarej si potřebné vybavení: lampa, krumpáč, kompas, dynamit, lopata
Odměna: 1025 Zkušeností, 3 schopnosti Jízda na koni

Mugridge: Jsi dobrý...ale nemáme moc času. Máme před sebou dalekou cestu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Jak to funguje)
Mugridge: Potřebujeme lucernu. Podívej se k hledačům drahokamů. Třeba ti nějakou věnují.

Cíl: Kutej 7 hodin drahokamy (práce hledat drahokamy)
Odměna: 35 zkušeností, $ 75, lampa

Mugridge: Á, tady jsi. A neseš lucernu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Musí to být rovné)
Mugridge: Hmm...lopatu můžeš získat při práci přímení řeky.

Cíl: Rovnej 10 hodin řeku (práce Přímit řeku)
Odměna: 45 zkušeností, $ 40, lopata

Mugridge: No ty vypadáš...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nech to běžet)
Mugridge: Hej. Můžeš pokračovat. Mám pro tebe nový job. Jdi za zlatokopy. Hledají někoho, kdo se postará o odstřelování. Došli jim na to lidi... ehh, tedy... no, myslím... hm.... ale raději nic. Prostě na sebe dávej pozor.

Cíl: Strhávej 8 hodin hráze (práce Strhnout přehradu)
Odměna: 55 zkušeností, $ 100, krumpáč

Mugridge: Ty jsi třída. Takže všechno klaplo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nech to vyletět do vzduchu)
Mugridge: Ještě potřebujeme krumpáč. Slyšel jsem, že za soutokem řeky, má být zbourána stará hráz. Třeba ještě někoho hledají na pomoc. Ale nezapomeň si pospíšit.

Cíl: Hledej 3 hodiny zlato (práce Hledat zlato)
Odměna: 35 zkušeností, $ 500, dynamit

Mugridge: Ha! Tys přežil, výborně! Pokračujeme dál.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Východ, Západ)
Pan Brown: Zdravím tě partnere. Můžeš mi pomoci měřit území. Zde bude jezdit vlak. Koleje povedou ze západu na východ a teď chybí jen spojovací kus, který se musí ještě změřit. Moji muži potřebují pomoci.

Cíl: Hledej východní a západní spojovací bod
Odměna: 225 zkušeností, $ 300, kompas

Pan Brown: To jsi udělal výborně. Velice jsi mi pomohl. Za odměnu ti dám kompas, taky si ho zasloužíš.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Východ)
Zde končí koleje vedoucí z východu.

Cíl: Objev východní spojovací bod
Odměna: -

Nalezl jsi východní spojovací bod.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Západ)
Zde končí koleje vedoucí ze západu.

Cíl: Objev západní spojovací bod
Odměna: -

Nalezl jsi západní propojovací bod.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zásoby)
Mugridge: Trochu jsem se porozhlédl po městě. Tři muži se chtějí vydat na cestu. Taky shánějí vybavení a zásoby. Pokusím se je trochu zdržet, abychom získali více času. Ještě potřebujeme proviant. Zde máš nákupní seznam, pospěš si.

Cíl: Sežeň ještě rychle nějaké zásoby: 5 kukuřic, 7 fazolí, 3 krocany, 9 tabákových listů, 3 šunky, 1 whiskey, 3 lososy (práce Sbírat kukuřici, Sbírat fazole, Lovit krocany, Sklízet tabákové listy, Pečovat o prasata, Pracovat jako žoldák, Rybolov)
Odměna: 1600 zkušeností, 4 schopnosti Obchodovat

Mugridge: Dobře, tak můžeme konečně vyrazit!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Tyhle věci jsou opravdu skvělé)
Mugridge: Teď to nejdůležitější: Whiskey! Znám jednoho ... ten jí pálí. Potřebuji jen trochu obilí. Ještě mi něco dluží.

Cíl: Dones Mugridge 3 obilí (práce Sklízet obilí)
Odměna: 80 zkušeností, $ 150, whiskey

Mugridge: Tak to je pekelně dobré!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Co to tu smrdí?)
Mugridge: Nejlépe uděláš, když půjdeš chytat ryby. Nechci jen tak nějakou rybu, na můj stůl přijde jen losos.

Cíl: Chyť 3 lososy (práce Rybolov)
Odměna: 50 zkušeností, $ 20

Mugridge: Mňam, mňam, to je lahoda! Vypadají velice dobře.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hopla, hopla jezdče)

Mugridge: Dobře, už máme skoro všechno, co potřebujeme. Chybí nám jen sedlo. Jdi pomoci při zajíždění koní, třeba ti jedno dají.

Cíl: Sežeň sedlo (práce Zajíždět koně x Krást koně)
Odměna: 150 zkušeností, bič

Mugridge: Výborně, můžeme vyrazit. Jen si dojdu pro mé věci.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Ne tak rychle!)
Mugridge: Tak, už jsem tu zase ....hmmm, kdo je ten otrhaný chlap venku? Není to Petr Plummer? Nevypadá zrovna přátelsky ..... a ještě na nás začal střílet.

Cíl: Poraž Petera Plummera
Odměna: 50 zkušeností, $ 600, 3 schopnosti Reflexy

Mugridge: Jejda, to bylo těsný! Počkat.. já krvácím...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zatraceně)
Mugridge: Zatraceně, ten dobytek mě dostal....takhle nepůjdu nikam. Dělej, zmizni, než tě někdo bude pronásledovat. Musíš dojít na křižovatku na severu a tam se ptej po starém muži jménem Jakob. Tak, dělej, vypadni odsud.

Cíl: Poslechni si, co ti chce Mugridge říci
Odměna: 150 zkušeností

Mugridge: Hodně štěstí, můj příteli...já už si nějak poradím...nedělej si starosti...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Obchodování)
Jednej s indiány, aby tě nechali projít a ukázali ti cestu. Třeba něco vědí i o Jakobovi.

Cíl: Obchoduj 9 hodin s indiány (práce Obchodovat s indiány)
Odměna: 450 zkušeností, $ 30

Kmen Chaptee je s tebou spokojen a nechá tě projít. Dokonce ti poradili, že máš pokračovat směrem na sever a tam bys mohl najít starouše Jakoba.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(A teď začíná hledání pokladu)
Jacob: Takže ty jsi Mugridgeho přítel a hledáš Aztécký poklad? Jo jo.. pomůžu ti, jak to jen půjde. V okolí je hodně dolů a spousta lidí už tu hledala své štěstí... ale nikdy nikdo nic nenašel. Rozhlédni se tu ale dávej pozor. Stále se tu potuluje pár lidí, kteří to ještě nevzdali a jsou dosti zuřiví a hned střílejí. Pokud máš ještě nějaké otázky, najdeš mě zde.

Cíl: Najdi indiánský poklad
Odměna: 1700 zkušeností

Jakob: Ty máš ten poklad...neuvěřitelné...je to pravda. On opravdu existuje...můj pokládek... můj pokládek!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kdo je tam?)
Nejsi tu sám. Hrozivě vypadající chlápek na tebe vztekle kouká....sahá po své zbrani...

Cíl: Poraž ničemu
Odměna: $ 50

Prohlídni si ten důl důkladně. bohužel nenacházíš žádné důkazy, že by tu ten poklad byl.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Tlustý Plummer)
Z dolu vychází nebezpečné vrčení...medvěd! Po pár výstřelech se ale rozhodl, že raději uvolní místo.

Cíl: Vyžeň medvěda z dolu - Schopnost Zacházení se zvířaty na 20 (s bonusem)
Odměna: 100 zkušeností

Prohlídni si ten důl důkladně. Bohužel nenacházíš žádné důkazy, že by tu ten poklad byl.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hora volá)
Terén je prudký a kamenitý. Je tu spousta schovávaček, kde by se poklad mohl ukrývat. Nejsi tu sám. Hrozivě vypadající chlápek na tebe vztekle kouká....sahá po své zbrani...

Cíl: Vyžeň padoucha a prohledej horu
Odměna: $ 24, aztécký náhrdelník

Objevil jsi starý indiánský náhrdelník. Tady někde ten poklad bude. Jdi dál do hory.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Poklad)
Jdeš stále hlouběji do vnitra hory. Najednou si všimneš něčeho lesklého. Přijdeš na to místo, opřeš se o zeď, která povolila a s rachotem se sesypala. Zvládl jsi to.

Cíl: Přines z hor poklad - Schopnost Vytrvalost na 25 (s bonusem)
Odměna:

Vezmi poklad a jdi zpátky za starým Jakobem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Je tam někdo?)
Nejsi tu sám. Zlý chlápek si tě prohlíží, plivne ti pod nohy a tasí zbraň...

Cíl: Poraž ničemu
Odměna: $ 60

Prohlídni si ten důl důkladně. Bohužel nenacházíš žádné důkazy, že by tu ten poklad byl.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Můj poklade!)
Jakob: Já už jsem tak dlouho hledal to zlato a pak si přijdeš v klidu ty a vezmeš mi ten poklad. Jsi zloděj... špinavej zloděj! Dej mi můj poklad, dej ho sem.

Cíl: Poraž Jakoba a vrať se zpět k Mugridgemu
Odměna: 375 zkušeností, $ 600, dobrodruhova bunda, poklad

Proklínám tě ....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Na viděnou)
Mugridge: Můj příteli, tys to opravdu zvládl...je to ten poklad, co držíš v ruce? Samozřejmě, co jiného by to bylo...je to moc krásné...a jaké to bylo? Povídej! Myslel jsem si, že jsi přišel o život. A.. je tu moc tma. Pojď, prohlédneme si ho venku na slunci.

Cíl: Mluv s Mugridgem
Odměna: 225 zkušeností

Mugridge: Hned budu zpět ..

o 5 minut později
Hmmm...kde je ten Mugridge, už si ten poklad prohlížel dostatečně dlouho...Mugridge? Hej, kde vězíš?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Napálen)
Šerif John Fitzburn: Tady je náš dobrodruh. Mugridge tě napálil co? Vypařil se. Měl by ses mu rychle přilepit na paty. Já jsem tě před tím týpkem varoval. Má to napsané na čele. Odjel na jihovýchod.

Cíl: Neber ten šerifovo výsměch vážně a raději si poslechni, co ti chce John Fitzburn říci.
Odměna: 75 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Hodně štěstí při hledání...tvého pokladu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Možnost 1)
Šerif John Fitzburn: Hledej Mugridgeho a vyřiď ho. Ukaž mu, že s tebou si nikdo hrát nebude. Protože jinak se ti lidi budou smát ještě léta.

Cíl: Poraž Mugridge v duelu
Odměna: -

Šerif John Fitzburn: Velmi dobře. Teď si z tebe nebude nikdo dělat legraci. Jsi ze správného těsta!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kdo se směje naposled)
Mugridge: Na cestách jsi se hodně poučil, ale já jsem prostě chytřejší. Dělal jsem z tebe celou dobu blbce a nechal jsem tě za sebe vyřídit špinavou práci. Doufal jsem že tě starý Jakob oddělá, nechtěl jsem si špinit ruce. Rozluč se se světem!

Cíl: Poraž Mugridge
Odměna: 450 zkušeností, 5 schopností Vystupování, 5 schopností Uhýbání, $ 9342, dobrodruhův klobouk

Mugridge: Uvidíme se v pekle!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Možnost 2)
Šerif John Fitzburn: Překvap Mugridgeho mezi 18:00 a 00:00 hodin. Ober ho, až tvrdě usne. Až se ten hlupák ráno vzbudí už se tu určitě nikdy neukáže. Mimo pokladu, mu můžeš sebrat i jiné cennosti. Jako šerif zavřu nad tímto obě oči. Trefí to toho pravého.

Cíl: Musíš oloupit Mugridgeho zatím, co spí
Odměna: -

Šerif John Fitzburn: Velmi dobře. Teď si z tebe nebude nikdo dělat legraci. Jsi ze správného těsta!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Překvapení ve spánku)
Opatrně se blížíš k Mugridge... ten bídák chrochtá ze spaní, zatím co ty mu prohledáváš kapsy a odvážeš jeho koně. Pak se vracíš zpět do města.

Cíl: Jdi za Mugridgem a ober ho, zatím co spí
Schopnost Manuální zručnost na 25 (s bonusem) (Hotovo)
Schopnost Skrývat se na 25 (s bonusem) (Hotovo)
Odměna: 450 zkušeností, $ 10961, 5 schopností Pohyblivost, 5 schopností Skrývat se, dobrodruhův klobouk, mustang

Mugridge stále tvrdě spí...nemůžeš potlačit úsměv.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Možnost 3)
Šerif John Fitzburn: Samozřejmě můžeš Mugridgeho nechat běžet. Ušetří ti to spousty potíží...ale né výsměchu lidí. Mugridgeho jen tak rychle nepotkáš. Ten si asi nadělá do kalhot jen při pomyšlení, jak jsi na něj rozlobený. Mám pro tebe ještě malý dárek, aby jsi nešel úplně na prázdno. Jako šerif, chci mít taky trochu klidu. Spokojen?

Cíl: Nech Mugridge běžet
Odměna: 450 zkušeností, 10 schopností, dobrodruhův klobouk

Šerif John Fitzburn: Taky bych neměl náladu běžet za tím idiotem. Přeji krásný zbytek dne. Ten klobouk ti sedne!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Mstitel (voják)

(Statečnost)
Barman Henry Walker: Znovu jsem přemýšlel o tvé medaili cti. Pokud o tom chceš zjisti víc, měl by ses poohlédnout po místní pevnosti. Možná tam budou vědět víc.

Cíl: Hlídej pevnost 3 hodiny (práce Hlídat pevnost)
Odměna: $ 130
Podmínka: level 10

Barman Henry Walker: Medaile cti státu Konfederace. Takže jsi také bojoval ve válce na straně Konfederace. Medaili cti dostanou jen výjimeční vojáci. Musel jsi být dobrý voják.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(První přepadení)
Barman Henry Walker: Hej, zrovna jsem za oknem viděl nějakého indiána. Asi tě sleduje.

Cíl: Válečník Červené Ruky
Odměna: $ 160
Podmínka: level 12

Barman Henry Walker: Ten indián chtěl určitě získat tvůj skalp. Zvláštní, co od tebe mohl chtít? Skvěle jsi zareagoval. Zdá se mi, že už máš v boji nějaké ty zkušenosti.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Červená ruka)
Waupee: Indián byl namalován červenou rukou. Nevím, co to znamená. Měli bychom se zeptat mého dědečka. Pojďme předtím ještě ulovit krocana, než se ho zeptáme. Slíbil jsem babičce, že přinesu nějaké jídlo.

Cíl: Přines Waupee dva krocany (práce Lovit krocany)
Odměna: 100 zkušeností

Waupee: Dobře, vyrazíme!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Moudrost)
Waupeeho dědeček: Ah, rád tě zase vidím. Waupee mi již řekl, že mě přijdeš navštívit. Červená ruka je symbol pomsty. Cítím, že si svou minulost moc nepamatuješ. Proč mi nepřineseš pár fazolí, nějaký cukr a pár bobulí? Pokusím se obnovit tvé vzpomínky.

Cíl: Dones Waupeeho dědečkovi 2 fazole, 2 bobule a 5 cukrů (práce Sbírat fazole, Sbírat bobule, Tlouct cukrovou třtinu)
Odměna: 100 zkušeností, 2 schopnosti

Waupeeho dědeček: Tvou duši trápí těžké skutky. Válka na tobě nechala své stopy. Zkoušíš před svými vzpomínkami utéct, ale dříve nebo později tě dohoní. Přestaň utíkat! Postav se jim čelem!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Jack)
Barman Henry Walker: Vypadáš přepadle, skoro stejně jako, když jsem tě poprvé potkal. Měl by ses trochu rozptýlit. Mám nápad. Můj starý přítel, Jack, má kousek odtud dobytčí farmu. Možná by tě mohl vzít na kovbojskou jízdu. Opravdu bys měl využít tohoto rozptýlení.

Cíl: Naháněj 6 hodin krávy (práce Hnát krávy)
Odměna: 50 zkušeností, $200

Barman Henry Walker: Slyšel jsem od Jacka, že jsi udělal dobrou práci. Nikdy neviděl při hnaní dobytka někoho tak hbitého. Říkal, že se můžeš naučit tolik taktických manévrů v armádě nebo ve válce.
Pokud se potřebuješ rozptýlit, tak tu počkej. William by se měl brzy vrátit. Vždy se mu hodí pomoc, od té doby, co přišel ve válce o ruku.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(William)
William: Desátník! Rád vás zase vidím! Už je to dlouho, co jsme se viděli naposledy. V občanské válce jsme bojovali bok po boku. Vyhráli jsme společně mnoho soubojů... Až do toho temného dne, kdy kmen Chocreek, který bojoval za sjednocení, nás přepadl. Mnoho lidí zemřelo, plukovník Chivington byl vážně zraněn a já ztratil ruku. Proto teď potřebuji tvou pomoc. Už nemohu použít kosu. Mohl bys mi, prosím, pomoct?

Cíl: Sklízej 4 hodiny obilí (práce Sklízet obilí)
Odměna: 100 zkušeností, $170

William: Děkuji. Sklizeň je těžká, když máš pouze jednu ruku. Ale jsem rád, že stále žiji. Jonathan, Brel, Lucas a George neměli takové štěstí. Opravdu si je nepamatuješ? Plukovníka Chivingtona? Poručíka Breagona? Jak jsi na ně mohl zapomenout?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Mlýn)
William Herson: Tak, teď už musíme jen sklizeň dovézt do mlýna a semlít. Máš čas mi s tím pomoci?

Cíl: Přines Williamovi čtyři pytle mouky (práce Mlít obilí)
Odměna: $120

William: Děkuji! Je dobré být hotov se sklizní. Za pár let, můj nejstarší syn bude tak starý, aby mi mohl pomoci. Do té doby to bude těžké.
Jsem stále překvapen, že si nic nepamatuješ. Ani plukovníka Chivingtona? Myslel si toho o tobě tolik. Mluvil o tobě vždy jako o jeho následníkovi. A má ti za mnoho co děkovat, tobě a tvým taktickým schopnostem.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Posekaná pastvina)
William: Ah. Sedni si s námi. John a já jsme právě hovořili o našich vojenských časech. Když nás přepadli na Chocreek, vzali mě do vojenské nemocnice. Nezranění bojovali dále. Když byl Chivington těžce raněn, musel poručík Breagon převzít velení. Rozhodli se pomstít na Chocreek a proměnilo se to v opravdový masakr. Zabili každého, ženy a děti, prostě všechny. No, dost smutných starých příběhů. Musím jít. Pastvina se musí posekat. Bylo by skvělé, kdybys mi pomohl.

Cíl: Sekej 5 hodin trávu (práce Kosit pastviny)
Odměna: 100 zkušeností, $200

William: Tys byl u toho, že? Určitě jsi u toho byl! Jak jsi to mohl udělat? To byly děti! Jistě, Chocreek nás napadli a zabili naše kamarády ale to není důvod se takhle pomstít! Měl jsi dezertovat když jsi ten rozkaz od poručíka Breagona dostal. Neměl jsi uposlechnout!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Minulost)
Tvá minulost se ti pomalu vrací. Cítím to! Cítím, že se stáváš neklidným. Snažíš se stále potlačit vzpomínky, ale nevyjde ti to. Musíš se tomu postavit. Vrať se zpět na místo, kde to všechno začalo. To místo můžeš najít pouze ty.

Cíl: Waupeeho dědeček
Odměna: 100 zkušeností

Vyprav se na cestu!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Thomas)
William: Připojím se k tobě na tvé obtížné cestě. Ale potřebuji někoho, kdo zde bude místo mě. Můj bratr Thomas by to mohl být. Ale nevím, kde je. Obvykle nezůstává dlouho na jednom místě. Někdy je na západě s mámou, někdy zůstane na severu u přátel. Také by mohl být na jihu u přítelkyně, nebo když si potřebuje odpočinout, dívá se na lodě na východě, které připlouvají ze starého světa. Připojím se k tobě, pokud ho chceš najít.

Cíl: Najdi Tomase
Odměna: 290 zkušeností

William: Ahoj, rád vás zase vidím. Neměli bychom čekat dlouho.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Thomas)
Thomas: William Tě posílá? Neviděl jsem synovce a neteř dlouho. Ale nemůžu se tam ukázat jen tak. Potřebuji dárky. Myslím, že pro chlapce přesný prak by byl dobrý dárek. Hm, a pro neteř? Co sehnat pro ní ...? Aha, poníka! Její poslední kůň zemřel před několika měsíci. Doufám, že se již přes to přenesla.

Cíl: Obstarej poníka a precizní prak
Odměna: 200 zkušeností

Thomas: Tak, už nás nech osedlat koně. Nemůžu se dočkat těch šťastných dětských obličejů.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Druhé přepadení)
William Herson: Ok, můžeme jít. Thomas bude na poli. Naším prvním cílem je stará pevnost, kde jsme se poprvé setkali. Je to docela dlouhá cesta odtud až na jih země...hej, počkej...Pozor! Za tebou! Indián! Míří přímo na tebe!

Cíl: Poraž útočníka
Odměna: $300

Waupee: Zase černá ruka! Další Chocreek.
William: Jdeme! Nemáme času nazbyt.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Stará pevnost)
William: Tohle musí být to místo, kde původně pevnost stála. Ale už tu z ní nic nezbylo!
Farmář: Co děláte na mém poli? Ah, jste sběrači rajčat! Myslel jsem, že jste zloději. Chtěl jsem Vás zastřelit! No, pokračujte tedy. Je tu mnoho práce!

Cíl: Trhej 8 hodin rajčata (práce Sbírat rajčata)
Odměna: 160 zkušeností

William: Rychle pryč, než najde někoho dalšího, kdo to udělá. Náš další cíl je kukuřičné pole přímo na severu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vyhraná bitva)
William: Toto je kukuřičné pole. Pamatuješ si bitvu? Bylo velmi teplé léto. Zaútočilo se na nás. Byla nás jen polovina, co jich. Breagon chtěl zůstat v první linii a zemřít se ctí. Navrhl jsi Chivingtonovi, aby je nalákal do toho pole a pak pole zapálit. Takto jsme je porazili. Všichni oslavovali, kromě Breagona. Žárlil. Pojďme hledat kukuřičné pole, možná něco nalezneme.

Cíl: Trhej 6 hodin kukuřici a najdi 4 kukuřičné klasy (práce Sbírat kukuřici)
Odměna: 110 zkušeností, $160, Obnošená uniforma

William: Přestávám tu kukuřici mít rád, když si pomyslím že roste na tělech našich padlých nepřátelích. Pojďme ji vyhodit. Hmm, co jsi to tam našel? To musí být stará uniforma z naší bitvy.
Naším dalším cílem je oblast, kde žili Chokreekové. Dnes je to domov Irkatchiů.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Náčelník)
Náčelník Irkatchiů: Zdravím tě, cizinče. Co tě přivádí do této vyschlé země? Bývala tu veliká řeka, která polím dávala vodu a nám ryby. Během války Konfederace nechala postavit přehradu a změnila tak tok řeky. Rádi bychom měli řeku zpět, ale země patří bledé tváři. Mohl by sis s ním promluvit? Požaduje 600 dolarů, ale odmítá jednat s indiány, mluví jen s dalšími bledými tvářemi.

Cíl: Zaplať 600 Dolarů a strhej 7 hodin bobří přehrady (práce Strhnout přehradu)
Odměna: 310 zkušeností, 2 Schopnosti, vojenská čepice

Náčelník Irkatchiů: Díky, naše řeka je zpět! Země se pomalu zotaví ze všech těch roků sucha. Za dob občanské války se na tomto poli udála strašlivá bitva. Vojska Konfederace zaútočily na přátelský kmen Chockreeků. Nenávist a zloba vedla útočníky, bojovali nečestně, znásilnili ženy a povraždili celý kmen. Jenom pár našich bratrů a sester se zachránilo. Naše srdce pro ně pořád pláčou! Jsem šťastný, že stále existují i čestné bledé tváře! Sbohem, cizinče... doufejme v lepší zítřky.

William: Tady, našel jsem tenhle klobouk, že by ho ztratil nějaký z našich mužů? Naše cesta je u konce. Pojďme domů!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Obnošená uniforma)
Marie Roalstad: Hej, co to tam máš? Starou uniformu? Ale ta je napůl spálená. Přines mi trochu modré látky a já ti tvou uniformu spravím.

Cíl: Látková role (práce Obchodovat)
Odměna: 100 zkušeností

Marie Roalstad: Ach, přinesl jsi mi zpět látku. Teď musím bohužel ještě trochu pracovat. Příští čtvrtek ti to můžu dát dohromady.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Uniforma na míru)
Marie Roalstad: Tak, teď mám čas zalátovat tvou uniformu. Slibuji ti, že bude pasovat.

Cíl: Přijď zase ve čtvrtek
Odměna: uniforma

Marie Roalstad: Vypadá jako nová. Ještě chybí pár knoflíků. Ještě se podívám doma, jestli nějaké nemám. S uniformou budeš zase vypadat jako voják.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Chivington)
William Herson: Nemohu zapomenout na slova toho indiána. Má zloba na Breagona roste. Jak to mohl udělat? Chtěl bych se s ním setkat a sám se ho zeptat. Ale nevím, kde ho hledat a kde vůbec začít. Možná Chivington je stále naživu. Je to známý válečník. Možná někdo z tisku o něm něco ví. Kousek odtud vydávají noviny. Měli bychom začít tam.

Cíl: Pracuj 6 hodin u lisu (práce Tisknout noviny *West star*)
Odměna: 150 zkušeností, $200

William Herson: Skvěle, už toho víme víc. Chivington byl přítel pastora v pevnosti Freeham. Možná je stále naživu! Pojďme zpět do pevnosti, blízko rajčatové plantáže na jihu. Možná tam najdeme pastora Brahmse.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Pastor Brahms)
Hlídač: Pastor Brahms přijímá jen vojáky. A navíc je tu jen v neděli.

Cíl: Musíš hlídat 8 hodin pevnost, abys mohl v neděli obléci opravenou uniformu (práce Hlídat pevnost)
Odměna: 200 zkušeností, $400

Pastor Brahms: Copak tě trápí? Jsi přítel Jacka Chivingtona a snažíš se ho najít? Tak se pěkně posaď...
Bohužel, tě musím zklamat. Jack zemřel. Vždyť jsi u přepadení Chocreeku byl, takže o tom ti o tom nemusím vyprávět. Vzali ho do toho nejlepšího lazaretu poblíž Richmondu. Ihned jsem tam odjel. Třikrát ho zasáhli, byl těžce raněn, ale bojovník jako on se z toho dokáže lehce dostat. O čtyři dny později, jsem dostal dopis o tom, že se jeho jednotka zúčastnila opravdového masakru. Od toho dne už nepromluvil jediného slova, třásl se, nemohl spát a dokonce začal mít i halucinace. Pět dní poté se nad ním bůh smiloval a ukončil jeho utrpení . Jeho žena a děti se z toho pořád ještě nevzpamatovaly. Můžu ti říct jejich adresu, pokud je chceš navštívit. Bůh s tebou.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Chivingtonova farma)
Syn: Už nic nemáme! Prosím, ušetři nás! Nejsi z Jacksonovy bandy? Díky Bohu! Ukradli nám úplně všechno, dokonce i zbytek vzpomínek na mého otce. Nedokážeme se bránit, je jich příliš mnoho. Nejméně 20 mužů. Všichni farmáři v okolí už byli okradeni. Jsou velmi rozzlobení, ale nikdo z nich se neodváží postavit na odpor. Jen kdyby můj otec byl naživu!

Cíl: Obstarej dvě brokovnice, pět obušků a tři nálože dynamitu (práce Přepravovat munici)
Odměna: 200 zkušeností, $400

Syn: Pane bože, odkud máš ty zbraně? To je dynamit? Vyrazím k sousedům a rychle jim dám vědět.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kmen Irkatchů)
Syn: Bohužel pořád nemáme dostatek lidí na útok. Musíš jich sehnat více. Možná by nám mohli pomoci Irkatchiové. Jacksonova banda je také pořád okrádá. Jsi vůdce, přines indiánům zbraně a oni ti pomohou.

Cíl: Prodávej 15 hodin zbraně indiánům (práce Prodávat zbraně indiánům)
Odměna: 50 zkušeností, $400

Syn: Zvládl jsi to. Společně můžeme porazit Jacksonovu bandu a konečně navrátit mír.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(George Jackson)
Syn: Jsme připraveni jít! Problém je George Jackson. Je z nich ten nejbezpečnější. Nebojí se bolesti. Lidé říkají, že si občas jen tak řeže ruku. Musíš se s ním vypořádat. Přespává v staré chatrči kousek odtud. William a já přineseme dynamit na útok.

Cíl: Poraž George Jacksona
Odměna: 2 Schopnosti, $2000

Syn: Děkuji. Nyní jsme opět v bezpečí. Kuráž se opět do našeho města navrátila. Vidím, že jsi přinesl nazpět pár věcí z chatrče George Jacksona. Vypadá to, že patřili mému otci. Poznávám tento kus papíru. Je to papír s adresami mužů, kteří byli v otcově jednotce. Hmmm...to je divné. Je tam i tvé jméno! Nevěděl jsem, že jsi byl v té samé jednotce jako můj otec.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Breagonova skrýš)
William: Ahoj. Nyní máš Breagonovu adresu. Město Burham..to musí být na severu. Doufám, že najdeš toho vraha. Bohužel, s tebou nemohu jít. Má žena se necítí nejlépe. Musíš si s Breagonem poradit sám.

Cíl: Cesta k Breagonovu místu pobytu
Odměna: 200 zkušeností, $700

William: Tenhle vrah se stal starostou města? Hrůza!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Starosta Breagon)
Pomocník šerifa: Stůj! Musíš mít pozvánku, abys mohl předstoupit ke starostovi Breagonovi...

Cíl: Poraž pomocného šerifa
Odměna: 100 zkušeností

Skupina 20 vojáků se rozmisťuje před budovou.

Maršál: Hej, proč biješ pomocníka šerifa? Chceš mluvit s Breagonem? On je starostou Burhamu! Mnoho lidí s ním chce mluvit, má hodně práce. Na schůzku s ním musíš čekat alespoň tři týdny. Před pár dny se to zhoršilo. Bez varování na něj zaútočil Indián a těžce ho zranil. Od té doby je pořád pod ochranou. Zvláštní pozor si dáváme na cizince. Tak se ztrať, než tě dáme do vězení!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Statečný bojovník)
William: Jak dostaneme Breagona? Potřebujeme mnoho statečných bojovníků. Obnovit armádu. Budeš muset najít hodně mužů.

Cíl: Pracuj 20 hodin pro armádu (práce Sloužit v armádě)
Odměna: 200 zkušeností, 4 schopnosti Vystupování, $1500, trumpeta

William: Pět statečných mužů. To je dobré, ale potřebujeme více. Vrať se k Irkatchiům. Možná splní tvůj požadavek.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Irkatchský bojovník)
Náčelník Irkatchiů: Budeme následovat tvé volání. Již jsme jednou proti tomuto vrahovi a tyranovi bojovali. Pomůžeme ti. Mí nejlepší bojovníci jsou právě na lovu bizonů. Bylo by nejlepší, kdybys za nimi šel a dokázal svou cenu při lovu.

Cíl: Dosáhni 35 bodů na vystupování a jdi 10 hodin na lov bizonů (práce Lovit bizony)
Odměna: 500 zkušeností, $300

Náčelník Irkatchů: Vykopej válečnou sekeru! Jdeme do války!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Válečné přípravy)
William: Stále nám chybí některé vybavení. Napsal jsem seznam, zatímco jsi byl pryč. Potřebujeme dynamit, dřevo a nějaké nářadí.

Cíl: Získej čtyři kusy dynamitu, 30 dřeva, dvě krabice nářadí, tři kladiva a obouruční kladivo (práce Přepravovat munici, Kácet stromy x Plavit dřevo x Mýtit les, Stavět větrný mlýn, Opravovat ploty, Stavět most)
Odměna: 800 zkušeností

William: Jdeme pro toho vraha!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Útok)
Odpal Dynamit, nenech nikoho naživu!

Cíl: Poraž šerifa
Odměna: vojenské holínky

William: Máš ho! Dávej pozor, jdou další hlídky.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Držet pozici!)
William: Držte pozici. Já jdu připravit dynamit.

Cíl: Poraž maršála
Odměna: Revolver No 1

Breagon: Vzdáváme se! Chci mluvit s vašim vůdcem. Pošlete ho do mé kanceláře. Ty? Ty jsi za tím vším? Co chceš?

Chci vraha, který zapříčinil masakr v Chocreek!

Breagon: Ano, to jsem byl já. Měl jsem velení a měl jsem zadržet mé muže, když začali zabíjet ženy a děti. Všichni jsme byli zaslepeni nenávistí, zlobou a touhou po pomstě, potom, co jsme ztratili naše přátele. Nedal jsem příkaz zabíjet, udělali to sami. Má chyba byla, že jsem je nezastavil. Ten den mne mrzí. Udělalo to ze mne jiného člověka!
Nyní vedu čestný život, vší silou pomáhám lidem. Mnoho dní jsem žádal Boha o odpuštění a konečně jsem opět nalezl mír. A teď si sem přijdeš a chceš mi všechno zase vzít? Už jsi nepamatuješ, co jsi provedl, viď? Také jsi se toho zúčastnil. Byl jsi na bitevním poli, stejně jako já. Neseš stejný podíl viny jako já! Nemáš právo se dnes mstít, nejsi nevinný!
Co chceš teď dělat? Už nechceš zabíjet nevinné? Chceš spálit město do základů? Ukonči svou rebelii a buď rozumný!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 1: Breagonova smrt)
To není pravda. Nenesu žádnou vinu. Byl to tvůj příkaz! Zabiji tě, abys nemohl tyto lži šířit dál.

Cíl: Zabij Breagona!
Odměna: 2000 zkušeností, 1 atribut Síla, 1 atribut Zručnost, $2300

Odpal Dynamit, nenech nikoho naživu!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 2: Doznání)
Bože, co jsem to udělal? Máš pravdu, na tomhle masakru jsem se podílel. Mám velký podíl viny!
Breagon: Co bychom teď měli dělat? Nemůžeš říct svým bojovníkům a vojákům pravdu. Zabijí tě.
Vzdám se. Odveď mě. Až opustíme město, pustíš mě a pokusíme se vyřešit problém s náčelníkem Irkatchiů.

Cíl: Jdi s Breagonem za náčelníkem Irkatchů
Odměna: 500 zkušeností

Breagon: Ok, jdeme na to!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 2: Omluva)
Náčelník Irkatchiů: Hau! Co je to za cizince?
Breagon: Jsem Breagon. Počkat, neházej svým Tomahavkem. Přišel jsem požádat o odpuštění za zločiny mých přátel. Měl jsem je zastavit. Jako vůdce, je to jen má vina. On byl také jeden z mých mužů.
Je to pravda! Prosím, přijmi mou omluvu.
Breagon: Jak můžeme odčinit to, co jsme udělali, ctihodný náčelníku Irkatchiů?
Náčelník Irkatchiů: Mohu jen mluvit za Irkatchie. Chocreek již neexistuje. Poslední přeživší se připojil k našemu kmeni. Indiáni, kteří na Vás zaútočili, byli mladíci z ostatních kmenů. Chtějí smrt bílého muže. Nepodporujeme je. Ani nevím, jak byste měli zaplatit za to, co jste udělali. Již jste naší zemi dodali vodu. Možná byste mohli zasadit nějaké stromy podél řeky, rybařit a vykouřit dýmku míru.

Cíl: Chytej 2 hodiny ryby (práce Chytat ryby)
Odměna: 1500 zkušeností, 1 atribut Pohyblivost, 1 atribut Charisma, $1000

Náčelník Irkatchiů: Sbohem, noví přátelé, staří nepřátelé!

Slyšíš slabý hlas v tvé hlavě.
Waupeeho dědeček Dokázal jsi to. Odehnal jsi temný stín a vyléčil se!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Hra života (duelant)

(Čistit boty)
Barman Henry Walker: Dobře, že jsem tě tu potkal. Tvůj otec byl celou noc u Bena Starka v domě Vycházejícího slunce. Měl jsi ho ráno vidět. Úplně na mol! A prohrál i poslední dolar. Tvoje matka byla velice rozzlobená, ale znáš ji. Je jako anděl a tvému otci by odpustila snad i kdyby prohrál poslední košili. Tvoje sestra Anna mě poprosila, abych jí půjčil pár čtvrťáků, aby měla za co nakoupit potraviny. Můžeš mi je vrátit?

Cíl: Přines Henrymu čtyři čtvrťáky (práce Čistit boty)
Odměna: 20 zkušeností x žlutý šátek

Barman Henry Walker: Bez tebe by na tom byla tvá rodina zle. Á, tvá sestra jde.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(On to tak chtěl)
Anna: Zdravím tě. Děkuji ti, že jsi srovnal můj dluh u Henryho.
Čistit boty se budeš muset ještě naučit, zrovna přichází tvůj zákazník do salonu a chce vrátit peníze. Hmm, boty vypadají jako nové. Dávej pozor, vytahuje na tebe obušek!

Cíl: Poraž rebela
Odměna: zpráchnivělý obušek

Anna: Nemám ráda, když se pereš, ale tentokrát ti to schvaluji, neměl jsi na výběr. Člověk by si neměl nechat všechno líbit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Práce na plantáži)
Anna: Stále si pamatuji, jak jsi strefoval plechovky kameny. Když jsi byl dítě, byl tvůj největší sen stát se slavným pistolníkem. Ale koukni, co se stalo s naším otcem. Rozhodně ví, jak použít zbraň, ale to je také vše, co dokáže, pokud to takhle bude pokračovat, ztratí i tu ubohou práci na poli s bavlnou. Můžeš to za něj dnes vzít? Pravděpodobně je teď u Vycházejícího slunce a prohrává zbytek svých peněz s Benem Starkem.

Cíl: Trhej 3 hodiny bavlnu (práce Sklízet bavlnu)
Odměna: $ 30

Anna: Nevypadáš zrovna šťastně, ale ty víš, čím si tvůj otec v posledních letech prošel.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Sladká práce)
Anna: Jsem si jistá, že se zase dokážeme postavit na nohy. Ale mám obavy o otce. Změnil se od doby, co ho před dvěma lety propustili s ostudou z armády. Snad jednou zapomene... musíme myslet na budoucnost. Právě jsem viděla ceduli, že hledají pracovníky na poli s cukrovou třtinou.

Cíl: Tluč 4 hodiny cukrovou třtinu (práce Tlouct cukrovou třtinu)
Odměna: 1 schopnost Střílet, bumerang

Anna: Dobrá poctivá práce se na konci vždy vyplatí. Óó, co jsi to přinesl? Našel jsi to na plantáži? Na co to může být?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Lehce vydělané peníze)
Anna: Jistě, práce na poli je vyčerpávající. Ale našla jsem ti mnohem příjemnější zaměstnání, roznášení novin. Při tom se budeš pohybovat po celém městě a poznáš pár lidí. Přineseš mi prosím také jeden výtisk až skončíš?

Cíl: Přines Anně noviny (práce Prodávat noviny x Tisknout noviny *West star*)
Odměna: 50 zkušeností

Anna: Podíváme se na inzeráty ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rekrutace)
Anna: Armáda hledá nové rekruty. To by mohlo být něco pro tebe. Otci to ale raději nepovíme. Vždy se rozzuří, když slyší slovo armáda.

Cíl: Hlídej 4 hodiny pevnost (práce Hlídat pevnost)
Odměna: 100 zkušeností

Anna: Neměl bys být v pevnosti? Vypadá to, že se ti armádní dril nelíbí. V tomhle jsi jako tvůj otec. Ten si také nenechal od nikoho poroučet.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dezerce, část první)
Anna: Už hodinu pozoruji toho desátníka co stojí venku... je možné, že už se o té dezerci ví?

Cíl: Přemož desátníka
Odměna: zelené pončo x žluté pončo

Anna: Jste si s otcem velmi podobní když přijde na to, jak dosáhnout svého cíle. Všechno, nebo nic. Mám vážně strach. Armáda bere dezerci velmi vážně. Je jenom otázka času, kdy se sem vrátí. Měl bys změnit oblečení, aby tě tak lehce nepoznali.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Herní dluhy)
Anna: Otec se dostal do velkého problému. Půjčil si peníze od Bena Starka, aby mohl hrát poker o vysoké sázky. Myslím, že ti nemusím říkat, jak to dopadlo. Prohrál všechno a teď dluží hodně Starkovi! Slyšela jsem, že Ben je velmi nebezpečný, když jde o peníze. Dobré na tom je, že vezme i zlato jako splátku, protože ví, že tolik peněz tak rychle neseženeme. Znám dobré místo na řece, kde se dá najít zlato. Pojď se mnou.

Cíl: Hledej 4 hodiny zlato (práce Hledat zlato)
Odměna: $ 120

Anna: Dnes máme šťastný den. Tohle zlato bohatě stačí na vyrovnání otcova dluhu u Bena. A dokonce nám pár zlata zbude, které můžeme vyměnit za pár dolarů.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kousek koláče)
Marie Roalstad: Zdravím. Mám pro tebe práci. Máš zájem? Slyšela jsem, že Anna našla dole na řece zlato. Ráda bych si urvala svůj kousek koláče, než tu vypukne zlatá horečka. Bohužel teď nemohu odejít a tak tě prosím, vyměř pro mě claim.

Cíl: Vyměřuj claimy 4 hodiny (práce Vyměřovat claimy)
Odměna: $ 150 x žlutá čapka

Marie Roalstad:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Ty jsi se vůbec nezměnil)
Anna: Kde jsi byl tak dlouho? Doma na tebe čeká práce. Táta chce postavit novou kůlnu. On je od toho posledního pokeru jako vyměněný a ví, že si nás musí udobřit. Když mu pomůžeš rozřezat klády na prkna, jistě ho to potěší.

Cíl: Řezej dřevo 6 hodin (práce Řezat dříví)
Odměna: 120 zkušeností, 1 schopnost Síla úderu

Anna: Už jsi viděl otce někdy tak šťastného? A vypadá to, že ses bavil také. Konečně po dlouhém čase mám zase pocit, že jsme rodina.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kariéra)
Anna: Vydavatelé novin se na tebe ptali. Byli velmi spokojeni s prací jakou jsi odvedl při roznášení novin, tak tě chtějí najmout na pomoc při jejich tisku. Pěkný kariérní postup, gratuluji! A to jsi chtěl být pistolníkem. Dobře že jsi ten nesmysl pustil z hlavy.

Cíl: Tiskni noviny 6 hodin (práce Tisknout noviny *West star*)
Odměna: černé plátěné boty

Anna: Pokud takhle budeš pokračovat, brzy z tebe bude hlavní vydavatel. Tyhle skvělé boty jsem viděl už dřív a prostě jsem je musela pro tebe koupit. Teď musíš více dbát na svůj vzhled, když děláš takovouto práci.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dezerce, část druhá)
Anna: Vidíš tam u barelu s vodou toho seržanta? Už si tě nějaký čas prohlíží...hochům od armády jsi se fakt zalíbil.

Cíl: Přemož seržanta
Odměna: 180 zkušeností

Anna: Myslím, že to nebyl dobrý nápad jít do armády...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Domove, sladký domove)
Anna: Matka chce ušít nové záclony. Tři role sukna by měly stačit. Není to skvělé? Ještě před pár dny to vypadalo, že náš dům ztratíme a teď máme tolik peněz, že si ho můžeme i zvelebit.

Cíl: Sežeň Anně tři role látky (práce Obchodovat)
Odměna: červená stuha x zelená stuha x modrá stuha x žlutá stuha

Anna: Domove, sladký domove! S novými záclonami to tu vypadá mnohem útulněji. Matka ti chce ze zbytků látky udělat motýlka. Můžeš si vybrat barvu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dům Vycházejícího slunce)
Barman Henry Walker: Musím ti něco říct. Včera tady byl Ben Stark a jeho muži z Domu vycházejícího slunce. Něco mají v plánu a zmínili i jméno tvého otce. V Domě vycházejícího slunce v 16:00 by měl být tajný pokerový turnaj. Asi bys tam měl být také...

Cíl: Jdi do domu Vycházejícího slunce
Odměna: vrhací nůž

Barman Henry Walker: Díky Bohu...ty žiješ! Tvůj otec je také v pořádku? To jste opravdu vyvázli z jámy lvové. Ben Stark si myslí, že může dělat, co ho napadne. A možná má pravdu. Teď se musíte hlavně schovat. Tady v salónu je malý pokoj, kde vás můžu ukrýt. A vezmi si tyhle vrhací nože. Možná je budeš potřebovat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Full house)
Ben Stark: Ale, koho to tu máme? Čím se připozdívá, tím milejší jsou tu hosté...Máme tu malý turnaj v pokeru. Tvůj otec je naším čestným hostem, nemá ale moc štěstí ve hře. Určitě jsi přišel, abys ho odvedl domů...ach, váš dům už bohužel prohrál. Ale možná si najdete útulné místo ve stodole...hahaha! Možná by sis taky rád zahrál? Vstup je za $1000.

Cíl: Zaplať $1000 Benku Starkovi, pokud s ním chceš hrát poker
Odměna: 1 atribut Pohyblivost, 1 atribut Zručnost

Ben Stark: Máš mé uznání! Vyhrál jsi zpátky váš dům a dlužím ti $10000. Celá věc má bohužel jeden háček. Vy dva se odtud nedostanete živí a jako speciální bonus mám pro vás pár rakví! Omluvte mě prosím...nemám rád krev...zbavte se jich chlapi!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Na nože)
Mick: Nechám tě ucítit můj nůž v břiše a pak tě naservíruju místo krocana na Díkuvzdání!

Cíl: Poraž Micka
Odměna: $145, dorážková dýka

Mick:Jeffe, pomoz mi...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Mezi oči)
Jeff: No počkej...střelím ti kulku mezi oči!

Cíl: Poraž Jeffa
Odměna: $247, předovka

Jeff: Scotte...co tu jen tak stojíš? Dělej něco!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Jáma lvová)
Scott: Micku... Jeffe? Proč ležíte na zemi? Co jsi udělal s mými bratry? Měl by ses seznámit s mou mačetou! Uříznu ti ruce!

Cíl: Poraž Scotta
Odměna: $389, rezavá mačeta

Scott: Na tohle nezapomeneme, to si nemysli...tím sis vykopal hrob!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Plody hněvu)
Anna: V tvých očích se zajiskřil vztek...Nemůžu ale říci, že se mi to nelíbí! Ben Stark a jeho muži jsou po celém městě. Zdá se, že jsi kopl do vosího hnízda. Nevím, jak moc je Ben Stark silný. Myslela jsem, že je to jen malý grázlík, který svému tátovi akorát kradl peníze z peněženky, ale teď to vypadá, že má své špinavé prsty namočené v mnoha dalších věcech. Budeš ho muset porazit..a budeš potřebovat spoustu rakví.

Cíl: Vyráběj rakve 4 hodiny (práce Výroba rakví)
Odměna: $857

Anna: Nechci, aby tě dostat do problému, ale asi je tvým osudem, abys bojoval s Benem Starkem. Konec konců, někdo to udělat musí. Každý ve městě má na něj a jeho muže zlost. Je čas, abys to dal do pořádku. Tady jsou všechny mé úspory a chci, aby sis je vzal. Není to moc, ale je to vše, co mám a nevím, jak jinak ti pomoci.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dezerce, část třetí)
Anna: Důstojník u pultu se pořád dívá na nějaký plakát a pak na tebe. Je to snad zatykač, co drží v ruce? Pozor, teď vstává a jde k tobě...

Cíl: Poraž poručíka
Odměna: 200 zkušeností, $518

Anna: Pokud to tak bude pokračovat, armáda brzy vyšle po tvé stopě generála.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Waupeeho sen)
Waupee: Obvykle se nepletu do cizích věcí, ale minulou noc jsem měl divný sen. Hory a řeky byly v plamenech a vlk samotář procházel skrze plameny. Ty jsi tím vlkem a jsi ve velkém nebezpečí. Pomůžu ti v boji s Benem Starkem. Bílí muži jsou velmi odhodlaní, ale přehlížejí maličkosti. Pojď, projdeme se a prozkoumáme okolí.

Cíl: Jdi na průzkum na 8 hodin (práce Jít na průzkum)
Odměna: 1 atribut Zručnost, hrot šípu

Waupee: Jak vidíš, muži Bena Starka jsou všude. Bojovat proti všem by nebylo chytré. Lepší bude bojovat proti tomu, co ji dává sílu a to je Ben Stark osobně a Dům Vycházejícího slunce. Tento hrot šípu ti pomůže obstát proti Benu Starkovi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Výbušný nápad)
Anna: Od té doby co jsi mluvil s Waupeem...jsi nějaký divný... řekni mi, co se s tebou děje sakra....

Cíl: Přepravuj munici tak dlouho, dokud nebudeš mít pět náloží dynamitu (práce Přepravovat munici)
Odměna: 530 zkušeností

Anna: Dynamit! To bude krásný ohňostroj až Dům Vycházejícího slunce vyletí do vzduchu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Pomsta)
Anna: Dej si pozor, aby tě nikdo neviděl, když budeš pokládat dynamit.

Cíl: Jdi do domu Vycházejícího slunce
Odměna: ? x hnědá košile x černá košile

Anna: Exploze byla slyšet všude okolo a trosky padaly na naše hlavy. Doufám, že to zanechá škody na Starkovo podlém obchodu. Máš krev na šatech, měl by jsi se převléct.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Incident)
Stráž: Je tam někdo?

Cíl: Poraž stráž
Odměna: $1036

Stráž: Toho...budeš...lito...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Demoliční práce)
Dynamit tě studí v rukách. Vzduch je čistý a hledáš správná místa, kde bys položil dynamit.

Cíl: Polož pět náloží dynamitu v Domě vycházejícího slunce (práce Přepravovat munici)
Odměna: hnědé šněrovací boty

BUUUM! Trosky prší z nebe na zem a oblak kouře se pomalu vznáší. Dům Vycházejícího slunce byl skoro celý zničen. Pokud byl někdo v době exploze v budově, bude mít při nejlepším příští dny pořádné bolesti ucha. Pár bot byl během exploze vymrštěn na ulici.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Lovit bizony)
Waupee: Ben Stark zmizel. Jeho lidé už tu také nejsou. Nebezpečí ale ještě nezmizelo. V Domě vycházejícího slunce nebyla žádná těla. Někdo musel Bena a jeho lidi varovat na poslední chvíli. S mými lidmi jdeme v příštích dnech na lov bizonů. Máš tu čest dělat nám společnost. Bizoni jsou hrdá zvířata, lov posílí tvé smysly.

Cíl: Lov 12 hodin bizony (práce Lovit bizony)
Odměna: 3 schopnosti Přesnost

Waupee: Máš velmi klidné ruce. Můj otec ti děkuje za tvou pomoc při lovu. Velký Manitu provázej tebe i tvou rodinu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dezerce, část čtvrtá)
Anna: Za tebou stojí muž v uniformě a vypadá velmi nepřátelsky. Nemyslím si, že to bude tím, že mu nechutná Henryho whisky.

Cíl: Poraž kapitána
Odměna: 800 zkušeností, $821

Anna: Armáda je velmi vytrvalá. To se jí musí nechat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zakrývací manévr)
Šerif John Fitzburn: Mám pro tebe dobré zprávy. Pár lidí Bena Starka se mi dneska vzdalo. Myslím, že ti to udělá radost, když na ně budeš dohlížet jako vězeňská stráž a dáš pozor, aby nikdo neutekl. Vypadá to, že zničením Domu vycházejícího slunce byla zničena taky jejich banda.

Cíl: Hlídej 10 hodin vězení (práce Strážit vězení)
Odměna: černý plstěný klobouk

Šerif John Fitzburn: Ti podlí bastardi... Jen to na nás hráli. Byl jsi pryč sotva dvě hodiny a hned způsobili zkázu ve městě. Ben Stark a jeho lidi se tu objevili, začali po všem střílet a zmizeli dřív, než si někdo uvědomil co se děje. Tvá sestra Anna byla velmi statečná. Zkoušela se mnou ubránit salón, ale trefili ji do prsou. Doktor se o ni už postaral, není na tom nejlépe, ale říkal, že se z toho dostane. Měla vážně štěstí, kulka jen o kousek minula srdce. Teď je v nemocnici. Bojím se myšlenky, že by se Stark mohl vrátit. A příště si přivede určitě všechny své muže. Předvedeme jim pěkný boj. Většina lidí z města chce pomoci. Můžeš je vycvičit? Udělám tě po tu dobu svým zástupcem. Vezmi si tenhle klobouk, aby tě brali vážně.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nečekaná podpora)
Waupee: Moji lidé ti pomohou v boji proti Benu Starkovi. Jeho banda zastřelila spoustu bizonů a prodala jejich kožešiny. O maso se nezajímají a nechávají ho prostě ležet. Takové plýtvání mí lidé nestrpí. Měl bys promluvit s náčelníkem mého kmene a určit podmínky dohody.

Cíl: Obchoduj 10 hodin s indiány (práce Obchodovat s indiány)
Odměna: 1000 zkušeností

Waupee: Mí lidé ti v boji pomohou. Válečná sekera byla vykopána.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 1: Zdravý lidský rozum)
Marie Roalstad: Tohle je šílenství! Jsem tu jako sedící kachny. Nepřipadne mi to jako čestný způsob smrti. Chci žít a odejít z města dokud to jde. Ben Stark a jeho banda nebudou mít slitování. Budou se chtít pomstít za to, že jsme se jim postavili. Ve stáji jsou dva velmi rychlí koně. Můžeme na nich uniknout a vrátit se, až to celé definitivně skončí.

Cíl: Potřebuješ minimálně 30 na schopnost jízda na koni a zacházení se zvířaty
Odměna: 5 schopností Uhýbání, Quarter Horse

Marie Roalstad: Každý je zodpovědný sám za sebe. Mluví z tebe zdravý lidský rozum, pokud to vidíš stejně.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 1: Dezerce, část pátá)
Anna: Dnes ráno jsem mluvila s milým plukovníkem, řekl mi, že už nehodlá ztrácet čas vysíláním svých mužů za tebou. Potřebuje je na důležitější věci. Chce si s tebou promluvit a konečně urovnat tu tvou dezerci. Zjistila jsem, že je kuřák - labužník. Když mu přineseš dobré doutníky, bude v dobré náladě.

Cíl: Sežeň plukovníkovi doutník (práce Obchodovat s indiány)
Odměna: dopis

Anna: Neříkal jsem, že je plukovník milý člověk, s kterým lze mluvit? Respektuje, že je pro tebe více důležitá tvá svoboda než povinnost sloužit v armádě. Nebojujete oba za svobodu svými způsoby?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 2: Krytí zad)
Šerif John Fitzburn: Vidíš ten oblak prachu na obzoru? Přicházejí! Tentokrát jsme připraveni. Waupee se postará o severní stranu s jeho válečníky. Já se postarám o východní část s několika lidmi z města. Ty by sis měl vzít na starost západ a zaujmout pozici v kostele. Není ale moc pravděpodobné, že by to zkusili tudy, terén je tam velmi nevhodný. A nedohaduj se! Slíbil jsem tvé matce, že tě nevystavím zbytečnému riziku. Už jsi udělal víc než dost.

Cíl: Poraž Bena Starka
Odměna: 5 schopností Vystupování, zkrácená brokovnice

Šerif John Fitzburn: Ach, díky bohu... Jsi naživu! Kdyby jsi nás nezbavil Starka, tak by to s námi dopadlo špatně, dostal by nás zezadu. Rychle si uvědomili, že jsme ve výhodě díky pozici a utekli po prvních výstřelech. Koukni jakou strašlivou zbraň si na nás Stark přinesl. Doufám, že ji nikdy nenamíříš na nevinného.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 2: Dezerce, část pátá)
Anna: Dnes ráno jsem mluvila s milým plukovníkem, řekl mi, že už nehodlá ztrácet čas vysíláním svých mužů za tebou. Potřebuje je na důležitější věci. Chce si s tebou promluvit a konečně urovnat tu tvou dezerci. Zjistila jsem, že je kuřák - labužník. Když mu přineseš dobré doutníky, bude v dobré náladě.

Cíl: Sežeň plukovníkovi doutník (práce Obchodovat s indiány)
Odměna: dopis

Anna: Neříkal jsem, že je plukovník milý člověk, s kterým lze mluvit? Respektuje, že je pro tebe více důležitá tvá svoboda než povinnost sloužit v armádě. Nebojujete oba za svobodu svými způsoby?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 3: Cesta Boží)
Anna: Jsem ráda, že tě zase vidím. Dlouhou dobu byla všude temnota, potom jsem zahlédl jasné světlo, které mě k sobě vábilo. Ale něco mě táhlo zpět a poté jsem se probudil v nemocnici. Bůh mě ještě nechtěl mít u sebe. Má pro mě důležitý úkol...pro nás, tady na zemi! Ty i já jsme se nechali dlouho ovládal zlostí, nyní je na čase šířit poselství lásky. Doprovodíš mě při tomto úkolu?

Cíl: Šiř 12 hodin křesťanství (práce Šířit víru)
Odměna: 1 atribut Charisma, zlatý kříž

Anna: Máma je na tebe velmi hrdá. Tvůj dobrý vliv přiměl otce vést lepší život, skončil s pitím a hazardem. Teď dokonce chodí v neděli do kostela. Aleluja!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 3: Dezerce, část pátá)
Anna: Dnes ráno jsem mluvila s milým plukovníkem, řekl mi, že už nehodlá ztrácet čas vysíláním svých mužů za tebou. Potřebuje je na důležitější věci. Chce si s tebou promluvit a konečně urovnat tu tvou dezerci. Zjistila jsem, že je kuřák - labužník. Když mu přineseš dobré doutníky, bude v dobré náladě.

Cíl: Sežeň plukovníkovi doutník (práce Obchodovat s indiány)
Odměna: dopis

Anna: Neříkal jsem, že je plukovník milý člověk, s kterým lze mluvit? Respektuje, že je pro tebe více důležitá tvá svoboda než povinnost sloužit v armádě. Nebojujete oba za svobodu svými způsoby?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Propouštěcí papíry)
Anna: V dopise, který jsi od plukovníka dostal jsou tvé propouštěcí papíry. Předám je osobně generálu Grantovi. Jsi teď volný a můžeš si dělat, co chceš.

Cíl: Volný jako pták
Odměna: 2000 zkušeností

Anna: Hodně štěstí.
Já se teď vydám zase na cestu, ale jsem si jistá, že se ještě uvidíme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Farma (dělník)

(Strašák)
Barman Henry Walker: Dobře, že tě vidím. Tvůj strýc Nathan tě hledá a chce, abys šel plašit ptáky na jeho pole. Výslovně mi řekl, že úroda je tento rok už tak špatná, aby ještě něco nechával ptákům. Na to nejde nic říci. Jeho farmě se už skutečně dařilo lépe.

Cíl: Plaš ptáky z pole 2 hodiny (práce Plašit ptáky z pole)
Odměna: červené hadry x modré hadry

Barman Henry Walker: I když je doba těžká, neměl bys chodit oblečený jako strašák. Tady máš ode mě pár mých starých hadrů.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Šťastná prasata)
Nathan: Velmi jsi mi pomohl. Tví rodiče by na tebe byli hrdí. Ach, měl jsi vidět svou matku. Byla tak krásná... a jak uměla zpívat... zpívala při každé příležitosti. Dokonce i v prasečím chlívku.

Cíl: Pas prasata 2 hodiny (práce Pečovat o prasata)
Odměna: 20 zkušeností

Nathan: Tvá teta a já jsme tak rádi, že tě máme. Bez tebe bychom všechnu tu práci nezvládli.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Tátův šroubovák)
Nathan: Strašně rád bych tě ušetřil špinavé práce na poli a místo toho tě poslal studovat, ale časy jsou těžké. Můžeme být rádi, že nebudeme muset letos prodat naši farmu.

Cíl: Vymísti stáje 4 hodiny (práce Vymýstit stáje)
Odměna: šroubovák

Nathan: Našel jsi šroubovák, když jsi vymístil stáje? Možná je tvého otce. Samozřejmě si ho můžeš nechat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Soused Butch)
Nathan: Butch ze sousední farmy mi už leze na nervy. Vím, že má zájem o naši farmu, ale já už mu mnohokrát říkal, že nic neprodáme! Ale... pokud úrodu brzo nesklidíme, už si tím nebudu tak jistý.

Cíl: Sklízej 2 hodiny obilí (práce Sklízet obilí)
Odměna: 40 zkušeností

Nathan: Butch vypadá, že se topí v penězích. Vůbec netuším, jak se k nim dostal. Cena hovězího je dost nízko a na svém ranči nemá nic víc, než dobytek.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Neohrožený)
Nathan: Tvůj otec byl dříve venku za každého počasí se svými ovcemi. A tobě asi taky nevadí pást ovce za lijáku a krupobití.

Cíl: Pas ovce 3 hodiny (práce Pást ovce)
Odměna: hnědý šátek

Nathan: Snad ti není zima? To byl tvůj táta tvrdší. Vezmi si šátek, aby ti netáhlo na krk.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kdo dřív přijde, ten dřív mele.)
Nathan: Louka se musí posekat, a to pro tebe znamená brzy vstávat. Nejlépe se seká za rosy.

Cíl: Sekej 4 hodiny trávu (práce Kosit pastviny)
Odměna: 60 zkušeností

Nathan: Ano, práce farmáře je těžká, ale má i své výhody. Jiní lidé sedí za psacím stolem a sní o tom, jaké to je žít na divokém západě. Ty si můžeš naštěstí váži toho, že jsi tady venku.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zralé fazole)
Nathan: Fazole dozrály a je nutné je sklidit. Pomohl bych ti, ale mé revma je stále horší. Nemůžu sklízet fazole, aniž bych poté toho dlouho nelitoval.

Cíl: Přines Nathanovi 4 fazole (práce Sbírat fazole)
Odměna: teplé jídlo

Nathan: Abigail nám dneska uvaří výborné fazole. Není nic lepšího po dlouhém pracovním dni.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hledání štěstí)
Nathan: Ptáš se mě na své rodiče? No, není moc co říct... měli velké plány a zkoušeli štěstí na západě. Abigail a já jsme je za pár let následovali. Byly to dobré časy, ale ne vždy snadné. Měli plnou hlavu snů a snažili se našetřit si. Byl jsi velmi mladý, když je dostala tyfová horečka. Ale dost už mluvení, kukuřice se nesklidí sama.

Cíl: Dones Nathanovi 6 kukuřičných klasů (práce Sbírat kukuřici)
Odměna: hnědé zničené boty

Nathan: Abigail zalátovala pár starých bot. Jistě se ti budou hodit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Mrtvoly jsou mrtvé)
Nathan: Že se stále ptáš po tvých rodičích. Mrtví jsou mrtví. Důležité je, že žijeme. A aby to tak bylo i dál, musíme pracovat.

Cíl: Mel 2 hodiny mouku (práce Mlít obilí)
Odměna: 80 zkušeností

Nathan: Musíš vědět, že tuhle farmu nedám za nic na světě. Tohle je můj domov, zde chci žít. A jednou tu i zemřu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Podzimní bouře)
Nathan: Tento rok začaly bouřky brzy. Jeden z velkých smrků spadl na prasečí ohradu a zničil plot. Měl bys to hned spravit než prasata utečou.

Cíl: Opravuj 4 hodiny ploty (práce Opravovat ploty)
Odměna: $ 50

Nathan: Jedno z prasat bylo těžce zraněno, když spadl smrk. Musíme ho porazit. Příští týden budeme mít zabíjačkovou polévku a vepřový aspik. Mňam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rajčatový salát)
Nathan: Tvoji rodiče pracovali tvrdě. Ale je důležité si někdy také něco dopřát. Již před dlouhou dobou začali pěstovat rajčata. Nadchází rajčatová sezóna. Abigail udělá výborný salát, když jich pár přineseš.

Cíl: Přines Nathanovi 5 rajčat (práce Sbírat rajčata)
Odměna: $ 80

Nathan: Jsou lidé, kteří nemají rádi rajčata, ale milují kečup. Není to zvláštní? Máme tolik rajčat, že je ani všechny nemůžeme sníst. Půjdu na trh a nějaká prodám. A protože jsi nám tolik pomohl, podělím se s tebou o peníze z prodeje.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nedostatek vody)
Nathan: Už týdny nezapršelo. Náš soused Butch se šklebí od ucha k uchu. Loni postavil zavlažování a jsem si jistý, že doufá, že prodáme naši farmu kvůli suchu. To se nesmí stát! Tvoji rodiče by to nikdy nedopustili. Musíš postavit zavlažování. Zoufale potřebujeme vodu!

Cíl: Stav 4 hodiny závlahové zařízení (práce Stavba závlahového zařízení)
Odměna: hnědá čepice

Nathan: Práce se vyplatila. Teď by musela vyschnout celá řeka, abychom neměli žádnou vodu. Zrovna včera jsem ti ve městě koupil tuhle čapku, když jsem viděl, jak tě slunce při práci oslepovalo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Pracovat, nebo mrznout)
Nathan: Zima se blíží a naše zásoby dřeva potřebují doplnit, pokud nechceme v zimě zmrznout. Tohle studené a vlhké počasí nedělá dobře mému revma. Musíš jít bohužel beze mně.

Cíl: Přines Nathanovi 10 kusů dřeva (práce Kácet stromy x Plavit dřevo x Mýtit les)
Odměna: 1 atribut Síla, udice

Nathan: Zatímco sis vypracovával svaly při kácení dřeva jsem se rozhodl, že bych měl pro tebe něco udělat. Vyrobil jsem ti rybářský prut. Miloval jsem rybolov, ale když pracuješ na poli, tak moc času na ryby nezbývá. Ale je důležité čas od času se odreagovat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Butch je paličatý)
Nathan: Potřebujeme nutně více váhy na střechu. Poslední bouře strhala ze střechy dřevěné šindele. Při další můžeme přijít o celou střechu. Přines z kamenolomu pár kamenů a položíme je na střechu.

Cíl: Přines Nathanovi 5 kamenů (práce Pracovat v kamenolomu)
Odměna: 100 zkušeností

Nathan: Butch byl v kamenolomu? Neptal se náhodou, jestli přece jen neprodám? Ha! Nedám na jeho bláboly.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Pravda)
Barman Henry Walker: Nathan ti dává pěkně zabrat... Nechci se do toho plést, ale znám Nathana od chvíle, kdy sem s Abigail přišli. Starali se o tebe dobře po smrti tvých rodičů. Byl jsi tenkrát ještě dítě. Ale asi moc mluvím... Měl bys vědět, že Nathan není ve skutečnosti tvůj strýc a Abigail není tvá teta. Doufal jsem, že ti to řeknou časem, ale doposud tak neudělali a pochybuji, že by to někdy udělali. Říkám ti to jen proto, protože mě nedávno málem zabil padající telegrafní sloup hned vedle mého salónu. A myslím, že pak by ses nikdy nedozvěděl pravdu. Mohl bys ty sloupy lépe zajistit? Samozřejmě ti poskytnu nářadí a až skončíš, můžeš si ho nechat.

Cíl: Stavěj telegrafní sloupy 8 hodin (práce Stavět telegrafní sloupy)
Odměna: klíč na šrouby, bedna s nářadím

Barman Henry Walker: Čistá práce. Já jsem dříve hodně cestoval po světě a myslím, že jsem výtečný barman ale na ruční práce jsem nemehlo. Teď mě tak napadlo, ještě tu mám šroubovák, od tvého otce. Ten mi půjčil před pár lety a já jsem se nikdy nedostal k tomu, abych mu ho vrátil. Na, vezmi si ho.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dědický spor)
Nathan: Cože? Farma je po právu tvoje? Co to jako znamená? Jsem si jistý, že neexistuje žádná dokumentace prokazující kdo byli tvoji rodiče.A co si myslíš, že změní tvé jméno na dokumentech? Obzvláště, když se teď farmě nedaří. Měli bychom spolupracovat a ne se hádat, neplýtvat časem s papírováním. Raději by ses měl podívat na studnu. Není v ní žádná voda.

Cíl: Kopej 4 hodiny studni (práce Kopat studnu)
Odměna: 120 zkušeností

Nathan: Promiň. Nechtěl jsem na tebe křičet. Je to těmi problémy. Sklizeň za moc nestála a pokud se nestane zázrak, tak budu muset prodat farmu. To se nesmí stát. A také nestane, jestli společně budeme tvrdě pracovat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hrob tvých rodičů)
Nathan: Mluvil jsi s Henrym... Sice potichu, ale pár slov jsem zachytil. Ano, je to pravda, nejsem tvůj strýc. S Abigail jsme přišli s holýma rukama. Nebylo tady nic, jen nemoci, hlad a pár lidí. Jedním byl Henry. Přišli jsme na farmu tvých rodičů poprosit o jídlo a vodu. Když nikdo neotvíral, vešli jsme a našli tvé rodiče mrtvé v jejich posteli. Vypadalo to s tebou špatně, byl jsi více mrtvý než živý. Postarali jsme se o tebe... a o farmu.. věř mi, je lepší, že to nikdo neví. Henry je jediný kromě nás, kdo zná pravdu a tak by to mělo zůstat. Hrob tvých rodičů je na severu Vlčí zátoky...

Cíl: Navštiv hrob tvých rodičů ve Wolf Creek
Odměna: 100 zkušeností

Nathan: Nikdy jsme nemluvili o hrobu tvých rodičů, protože jsme si mysleli, že je pro tebe jednoduší, nechat tyhle vzpomínky na pokoji. Byla to chyba.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Sabotáž)
Nathan: Už zase! Dřevěný most k naší farmě se zřítil. Musí být rychle znovu postaven. Pomůžu ti.

Cíl: Stav most 5 hodin (práce Stavět most)
Odměna: 150 zkušeností

Nathan: Vidíš ty stopy po pile na mostním pilíři? To byla sabotáž! Kdo to mohl udělat? Butch? Určitě...To si dovolil moc!To určitě udělal, protože jsem mu nechtěl prodat farmu. Nikdy tuhle farmu nedostane. NIKDY!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Odpočívej v pokoji)
To místo vyzařuje vznešený klid.

Cíl: Prokaž rodičům poslední poctu
Odměna: 5 schopností

Klekáš si před hrobem tvých rodičů. Nechť spočívají v klidu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Butchovo nádraží)
Barman Henry Walker: Už mě nebaví problémy s tím mostem. Butch by s tím měl konečně něco udělat. Teď si staví nádraží na svém pozemku. Ano, slyšíš dobře. Nádraží. A ano, nejsou tu žádné koleje. Proč to pořádně neprověříš?

Cíl: Stav nádraží tři hodiny (práce Stavět nádraží)
Odměna: mapa

Barman Henry Walker: Vypadá to, že Butch ví víc než my. Ale není těžké spočítat, kolik je jedna a jedna. Staví si nádraží a chce koupit tvou farmu. Co je na ní tak zvláštního? Sakra, to mi nedává smysl! Koukneme na tu oblast na mapě... Třeba jsem něco přehlédl.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nathanova omluva)
Nathan: Dokážeš nám odpustit, že jsme ti neřekli pravdu? Byla chyba ti tak dlouho lhát, ale i tak jsme tě brali jako vlastního. Udělali jsme, co bylo nutné. Kdybychom ti řekli pravdu, způsobilo by to příliš mnoho problémů. Znám dobrý recept, jak překonat těžké časy: tvrdá práce. Místní kovář potřebuje uhlí. Popřemýšlej u toho a pak nás teprve suď.

Cíl: Přines Nathanovi 8 kousků uhlí (práce Těžit uhlí)
Odměna: hnědé oblečení x černé oblečení x plátěná košile

Nathan: Tvé oblečení vypadá dosti sešle. Pokud se nepřevlíkneš, tak tě Abigail do domu nepustí.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Abigailina smrt)
Nathan: Stalo se něco hrozného... má žena... moje milovaná Abigail je mrtvá! Šla ráno sklidit agave. Musela cestou spadnout z koně... když ji našli, bylo již pozdě..bože..proč jsi to dopustil? Má milovaná Abigail...

Cíl: Vyráběj rakve 4 hodiny (práce Vyrábět rakve)
Odměna: 180 zkušeností

Nathan: Abigail by byla na tebe hrdá...moc tě milovala. musíme projít těžkou zkouškou. Nevím jestli to zvládnu...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozloučení s Abigail)
Nathan: Potřebujeme kořalku na smuteční hostinu. Hodně kořalky. Tequilu! Nejraději bych se upil k smrti, ale to je přesně to, co Butch chce. Tohle mu nedopřeji. Dávej na sebe pozor, až budeš trhat agave.

Cíl: Sbírej tak dlouho agáve, dokud nebudeš mít tři lahve Tequily (práce Sbírat agáve)
Odměna: dámské šperky

Nathan: Měli bychom přestěhovat palírnu ze stáje. Už je to dlouho co jsem naposledy pálil kořalku. Abigail mi to zakazovala, ale myslím že je to v pořádku, pokud pijeme na její čest. Chtěla, abys měl tenhle náhrdelník na rozloučenou...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Příchod železnice)
Barman Henry Walker: Nemůžu přestat myslet na tu věc okolo toho nádraží. Myslím, že už vím o co Butchovi jde. Dnes ráno jsem četl v novinách o tom, že Jihopacifická chce tady v oblasti mít železnici. Ale na to by potřebovali most přes řeku... A nejlepší místo pro jeho stavbu je na tvém pozemku. Dávej si raději pozor, nemám z toho dobrý pocit.

Cíl: Poraž rváče
Odměna: páčidlo

Barman Henry Walker: Když mluvíme o ďáblovi...to po tobě ten rváč chtěl? Vypadal, že ti chtěl jen nahnat strach. Něco pro tebe mám. Příštího holomka můžeš přetáhnout po hlavě tímhle páčidlem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Chybějící důkazy)
Nathan: Abigail mi velice chybí...já nevím, jak to půjde dál. A ještě k tomu ta sabotáž mostu...a teď se chystají na tebe! Jsem si jistý, že za tím stojí Butch. Nedávno jsem slyšel hrozný rámus, vyběhl jsem z domu a vidím, jak se sesypal větrný mlýn. Sabotáž! Musím si promluvit se šerifem, ty ho mezitím zase postav.

Cíl: Stav větrný mlýn 4 hodiny (práce Stavět větrný mlýn)
Odměna: 200 zkušeností

Nathan: Šerif říká, že teď nemůže nic dělat. Ne bez důkazů. Ha, dostane důkazy, které potřebuje!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nečekaná pomoc)
Nathan: Potřebuji několik železných tyčí k posílení větrného mlýnu a mostu. Na nich si Butch vyláme zuby své pily! Dokud nám šerif nepomůže, musíme být připraveni na všechno.

Cíl: Přines Nathanovi 8 kousků železa (práce Těžit železnou rudu)
Odměna: hnědý klobouk s peřím

Nathan: Já si dělám starosti hlavně kvůli tobě a chci ti pomoci, kde to jen půjde. Tenhle klobouk mi věnoval před lety Waupeeho dědeček. Má magickou moc. Nevěříš mi? Dej si ho na hlavu a uvidíš, budeš pohyblivější a lehčí. Dokud budeš mít tento klobouk na hlavě, nebudu si dělat takové starosti.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Oheň!)
Nathan: HOŘÍ! HOŘÍ! P3t4, pomoz mi! Společně můžeme oheň uhasit než způsobí více škody.

Cíl: Has 4 hodiny oheň (práce Hasit ohně)
Odměna: 300 zkušeností, 1 atribut Síla

Nathan: Puh, zabránili jsme nejhoršímu, ale stáje tak dobře nevypadají.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Žhářství)
Nathan: Zatímco pracujeme na stájích, také bychom měli postavit vstupní bránu. S bílou koňskou hlavou. Měla by být hezčí než ta z Butchova ranče. Měl by vidět, že nás nevyděsí.

Cíl: Stav 6 hodin ranč (práce Stavět ranč)
Odměna: 300 zkušeností

Nathan: Hopla! Co to je mezi shořelým dřevem? Prázdná lahev… to sem nepatří. A stále je v ní trocha černé tekutiny… to smrdí jako petrolej! Vezmu tuto lahev k šerifovi a řeknu mu, aby zatknul Butche…toto je žhářství!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Lovec odměn)
Šerif John Fitzburn: Netvrdím, že oheň nebyl založen schválně, ale pořád ještě nemám důkaz, že za tím stojí Butch. Podívám se na to, ale musíš být trpělivý.

Cíl: Poraž lovce odměn
Odměna: hnědé poutnické boty

Šerif John Fitzburn: Ah, někdo tě má opravdu plné zuby. Dokonce jdou po tobě lovci hlav. Tenhle chlápek něco upustil... vzkaz. Co je v něm napsáno? Hráče nemůžete minout. Rozpíná se po městě, má nos vysoko. A také se podívejte do salónu. Dobrý bojovník by to udělal.
Hmm, nevypadáš snobsky. Potřebuješ pomoc. Není to moc, ale tyto boty ti trochu mohou pomoci.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Prošetření)
Nathan: John je idiot! Sedí v salónu, pije whisky a dává ti pár hloupých bot, zatímco jsou kolem něj lidé vražděni. Pojďme to vzít do svých rukou. Začněme s láhví s ropou. Může být pouze z ropného vrtu tady poblíž. Zjistíme, kdo si odtamtud nedávno koupil malou láhev.

Cíl: Vrtej 8 hodin petrolej (práce Těžit ropu)
Odměna: 400 zkušeností

Nathan: Vyšetřování nám ukázalo, že pan Brown si koupil pár láhví petroleje. To jméno znám. Možná jsem viděl jeho jméno v novinách v souvislosti spekulací v podnikání.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Podezření)
Barman Henry Walker: Slyšel jsi, co se stalo Butchovi? Někdo zmasakroval jeho dobytek. Dovedeš si představit, jak byl rozrušený. Vypadá to, že podezřívá Nathana. Není tajemstvím, že se tihle dva nemají rádi. Proč si nejdeš promluvit s Butchem?

Cíl: Poraž Butche
Odměna: 500 zkušeností

Barman Henry Walker: Butch je horká hlava! Ale nemusel jsi se k němu tak špatně chovat. Poslouchej, cizinec, jménem pan Brown, mě nedávno navštívil. Ptal se na Nathana. Vyhodil jsem ho, nemám ve svém salónu tyhle slídily rád. Byl také už pěkně opilý, takže bych mu stejně už nenalil.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Butch vyměnil strany)
Nathan: Co jsi Butchovi provedl? Před chvílí za mnou přišel, byl celý polekaný a chtěl si promluvit. Je neuvěřitelné, co říkal! Pan Brown mu dal hodně peněz, aby postavil tohle nádraží a koupil naši farmu. Na oplátku měl Butch přepsat ranč, farmu a nádraží na jeho jméno, aby to pak mohl všechno prodat Jihopacifické železniční společnosti. Butch a Brown by tím obchodem získali mnoho peněz. Chápeš to? Butch ale pak znervózněl, když zjistil, že Brown je velmi netrpělivý obchodní partner, který stál i za útoky na naši farmu. Vypadá to, že pan Brown je zodpovědný i za masakr Butchova dobytka. Tenhle chlápek udělá cokoliv, aby získal, co chce. Naštvalo ho, že mě nedonutil prodat. Butch se mi omluvil a nabídl mi pomoc proti Brownovi. Postavíme na našem pozemku pár strážných věží a pak budeme střídavě hlídat. Nebudeme nic riskovat!

Cíl: Stavěj 10 hodin vilu (práce Stavba panského domu)
Odměna: náhrdelník z kostí

Nathan: Je tu poslední dobou divné ticho. Klid před bouří? Myslím, že jsem ti říkal o Waupeeho dědečkovi a jeho kouzelných schopnostech, že? Šel jsem k němu včera pro radu. Vzal si jeho náhrdelník z kostí a vložil ho do jeho bylinkového ohně. Síla manitua bude v rukách toho, kdo ho bude nosit. Ale chápej...došlo to příliš daleko. Ale také, šamani mají znalosti o věcech, které nikdy nepochopíme.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Setkání s panem Brownem)
Šerif John Fitzburn: Trochu jsem se poptal na toho Pana Browna. Zajímavá osoba. Jihopacifická železnice už učinila nabídky na dva pozemky a vlakové nádraží, mají velký zájem. Nabídky jsou na Butchův a Nathanův pozemek. Takže to co říkal Butch se ukazuje jako pravdivé. Díky mým kontaktům v Jihopacifické jsem zjistil kde Pan Brown tráví večery. Prý si podle něj můžeš řídit hodinky. Každý večer je přesně v 19:00 na místě zvaném Jídlo u Cindy. Po večeří si dá láhev whisky a do 21:00 je úplně na šrot. Kolem 23:00 odchází. Myslím, že by jsi tam měl jít a získat nějaké informace.

Cíl: Jdi do Cindy´s Dineru
Odměna: 500 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Kdybych věděl, že tenhle chlápek bude tak vyvádět, nikdy bych mu nenavrhl, aby tam šel sám. Dopis, který jsi vzal od pana Browna, ukazuje, že se za zavřenými dveřmi Jihopacifické železnice děje něco nekalého. Vždy jsou lidé, kteří mohou být podplaceni...pokusím se najít něco více.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Ledový pan Brown)
Pan Brown: Čekal jsem na tebe. Posaď se. Musíme si o něčem promluvit. Doneslo se ke mně, že máš zájem o mou práci. Když ale někdo strká svůj zvědavý nos kam nemá, může se stát, že po něm dostane. Dám ti teď jednu malou lekci, abys v budoucnu projevoval mocným trochu více úcty.

Cíl: Poraž Pan Brown
Odměna: Dopis ; 900 Zkušeností ; $ 687

Pan Brown: Ty špinavý bastarde! Mám mocné přátele u Jihopacifické železnice. Mocné přátele! Ještě si promluvíme.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Opilý pan Brown)
Pan Brown: Hej, přisedni si k mému stolu. Jsi opravdový hlupák...velký hlupák! Haha, přišel jsi přímo z chlívku do hospody...měl jsi se před tím aspoň trochu umýt. Někdo by si tě mohl splést s čuníkem...hahaha! Teď mě poslouchej...dát ti pořádnou lekci. Kam jsem dal svůj revolver? Ha, tady je...

Cíl: Poraž pana Browna
Odměna: 900 zkušeností, $287, prázdná láhev, dopis

Pan Brown: Ty špinavý bastarde! Mám mocné přátele u Jihopacifické železnice. Mocné přátele! Ještě si promluvíme.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Správné oblečení)
Nathan: Byl jsem vzhůru celou noc, dlouho se snažil přijít na to, jaké další kroky by měly následovat. Taková velká firma jako Jihopacifická se nevzdá jen tak, bez boje. Přijdou další, které se budou snažit dostat naši zemi. A také mohou být mnohem nebezpečnější pro pana Browna. Já bych si nikdy neodpustil, kdyby se ti něco stalo, protože jsem byl tak tvrdohlavý. Přepíši vlastnictví farem na tebe. Rozhodnutí, co udělat, bude jen na tobě. Pokud budeš chtít farmy prodat, pochopím. O mě se nestarejte.

Cíl: Vyslechni, co ti Nathan řekne
Odměna: -

Nathan: Dobré, že jsi racionální a že se mě nesnažíš přesvědčit. Nikdy jsem nebyl bohatý, ale také mi nikdy nic nechybělo. Všechny věci, které miluji, jsou stejně bezcenné. Rozhodl jsem si postavit malou chatrč v Wolf Creek, blízko místa, kde jsou tví rodiče a teď i Abigail, pohřbeni. Budu jí tak blíže. Strávil jsem celý svůj život prací, rozhodl jsem se, že si odpočinu v horách, budu rybařit, prozkoumávat. Sbohem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 1: Nový začátek)
Marie Roalstad: Před několika dny byl někdo docela vysoce postavený z Jihopacifické železnice v salonu. Zdálo se, že se mu líbí můj tanec a teď mi stále posílá čokoládu a květiny. Slyšel jsem, že Nathan nechce prodat svou farmu. To je šílené! Víš vůbec, o jaké sumě peněz mluví? Jižní Pacifik by mohl ušetřit spoustu peněz, pokud bude moci vybudovat železnici rovně bez oklik a jsou ochotni zaplatit $ 12.000 za farmu. Mohl bych to domluvit za malou provizi. To by pro tebe znamenalo spoustu peněz. Slyšel jsem rozhovor, který jsi měl s Henrym, a vím, že jsi zákonným vlastníkem farmy. Nathan je opravdu velmi hodný starý muž, nemyslíš si, že by si zasloužil trochu více, než jen tvrdou práci po všech těch letech?

Cíl: Splnit tento úkol
Odměna: 3 schopnosti Obchodovat, $10 000

Marie Roalstad: Věděl jsem, že se s tebou dá mluvit a obchodovat. Teď máš celý svět u nohou. Jsi bohatý!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 2: Dlouhý dech)
Šerif John Fitzburn: Mám tu horkou novinku. Vypadá to, že Jihopacifická je zapojena do korupčního skandálu, který vede až k nejvyšším pozicím. Bude chvíli trvat než seženeme potřebné důkazy. Ale jsem si jist, že můžeme vyhrát a mnoho farmářů může získat jejich pozemky zpět. Je zázrak, že jsi ještě neztratil farmu. Ostatní, kteří se snažili vzdorovat, neměli takové štěstí.

Cíl: -
Odměna: 5 schopností Vytrvalosti, 3000 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Takový případ chce hodně vytrvalosti. Může trvat roky, než budou viníci odsouzeni. Jsem vděčný, že mi pomůžeš. Nathan na tebe může být pyšný a vím, že by Abigail nechtěla nic víc, než že bys bojoval za správnou věc.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Rozhodnutí 3: Stavba mostu)
Barman Henry Walker: Mám nápad...proč nepostavíš železniční most sám? Jsem si jist, že to zvládneš! Všichni bychom ti s tím pomohli. Na území je také mnoho materiálu. Jihopacifická si může koupit práva na plné využívání mostu...za mnoho peněz, samozřejmě. A nemusíš prodat farmu. Co myslíš?

Cíl: 16x Dřevo (práce Kácet stromy x Plavit dřevo x Mýtit les) ; 10x kamení (práce Pracovat v kamenolomu) ; 8x železné tyče (práce Těžit železnou rudu) ; Stavět most (12 hodin)
Odměna: 5 schopností Stavět ; 5000 $ ; 2000 zkušeností

Barman Henry Walker: Tento most je úžasný! A výstižné jméno již taky dostal …Nathan ho pokřtil Abigailyn most. Počkat…slyšíš to? To je první vlak!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru