• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Chat

Jste spokojení s městským chatem?


  • Celkový počet hlasujících
    63
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
viděl bych to takhle - městskej chat a šeptání je skoro úplně zbytečný... v pohodě to nahradí ICQ, Skype atd.

sektor chat už je na komunikování s velkým počtem hráčů a můžete se dozvědět víc věcí... tohle už ICQ a Skype nezvládne...

a pevnost chat v pevnosti podle mě měl být už na začátku, protože bez něho to nejde... jenže se zas neví, kdy se zavede...:yes:
 

DeletedUser

Guest
Asi by nebylo na škodu pokud by poslední příspěvek problikával, nebo byl zvýrazněn třeba jinou barvou. Něco na způsob Městského fóra.
 

DeletedUser

Guest
No já jsem až do včerejška byl přesvědčený, že je městský chat skvělý (obrovský potenciál v komunikaci), ale to jsem tu do té doby byl pouze v noci a problém nebyl. Nyní to vypadá tak, že mě chat blokuje úplně celej internet, naprosto zamrzlej, pokud to nějako kloudně nevyřeším, nebudu tuhletu hru moc hrát (a jsem platící a mám ji rád).
Nyní již pozdě dávám NE
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru