• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

chladny vojak

  • Zakladatel vlákna kapitán Verdoja
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahoj,chcem ist vojaka cez reflexi a huzevnatost ale neviem do coho mam davat hned zo zaciatku- ci hned do huzevnatosti a reflexov alebo do dacoho ineho.. ja nechcem aby ste mi robili build alebo navod.. iba sa chcem spytat ci neporadite..
dakujem
 

DeletedUser7063

Guest
Na houževnatost a reflexy bych nešel... Moc se ti to nevyplatí... Nedávno byl update, ve kterém se účinnost houž. a refl. snížila.
 

DeletedUser

Guest
pokud chces být chladný voják tak dávej do síly úderu,zdraví...ale rozluč se s char.úkoly...
 

DeletedUser

Guest
to nerieste - ja to chcem ist rekreacne, riadne idem pasce- strelba som 11. toto chcem len na dalsom svete vyskusat. no tak do coho?
 

DeletedUser

Guest
jak jsem napsal davej do uderu ,sem tam zdraví a kombinuj schopnosti podle dostupných prací...
 

DeletedUser

Guest
jak jsem napsal davej do uderu ,sem tam zdraví a kombinuj schopnosti podle dostupných prací...

:-D On se ptá, jestli má dát ze začátku nejdřív houževnatost a pak reflexy, nebo nejdřív reflexy a pak hoževnatost, nebo jestli to má kombinovat.

Moje rada: Koukni na města, které budeš chtít duelovat a podle toho si vyber na co pojedeš

Střelné = obrana reflexy
Chladné = houževnatost

Ale tohle je opravdu build na nic.
 

DeletedUser8071

Guest
tenhle build na nic hraje Boycott, který je 1. v duelech na světě 7 :klubun: , prostě noobe=lama
 

DeletedUser

Guest
tenhle build na nic hraje Boycott, který je 1. v duelech na světě 7 :klubun: , prostě noobe=lama

Holt buď dueluje slabý a tak mu ty zkušenosti naskákaly, nebo tam jsou takový lamy, kteří nedokážou sejmout jednoho týpka s reflexama. :diablo:
 

DeletedUser

Guest
No nevím,pro mě je třeba naprosto nemožné porazit jednoho hráčče s reflexy,střelbu mám asi na 100,bojuju přesným deringerem a stejně jsem rád,když ho trefím za 10životů.
Takže podle mě jsou reflexy/houževnatost velice účiné :-)
 

DeletedUser

Guest
tenhle build na nic hraje Boycott, který je 1. v duelech na světě 7 :klubun: , prostě noobe=lama

Preco by bol lama? Osobne som dlho hral build charizma/zrucnost + uhybanie a necitim sa ze je to narocny build. Ku konci som dokonca vedel presne ako funguje krivka u taktiky/ vystupovanie v pomere s presnostou. Chyba je vo vo Vas, ze dopustite aby bol prvy alebo si vybera zamerne vhodne ciele, ktore mu davaju malu dmg. Ale to je len jeho sikovnost a aktivita. Nerozumiem preco musite hned za vsetkym hladat nieco zle...


ahoj,chcem ist vojaka cez reflexi a huzevnatost ale neviem do coho mam davat hned zo zaciatku- ci hned do huzevnatosti a reflexov alebo do dacoho ineho.. ja nechcem aby ste mi robili build alebo navod.. iba sa chcem spytat ci neporadite..
dakujem

Stavanie a dalej to necham na tvojom zdravom rozume kedy a ako si to pomenis.


to nerieste - ja to chcem ist rekreacne, riadne idem pasce- strelba som 11. toto chcem len na dalsom svete vyskusat. no tak do coho?

Poradim ti, jeden velmi zaujimavy build ktory testujem for fun. Zrucnost - pasce, neskor sa prerobis na vojaka/duelanta a vkladas vsetky body do uhybania. Problem je ze tu zmenu musis urobit az ked si nakupis plnu vybavu a dosiahnes taky level, aby si mal otvorene lukrativne prace zo zrucnosti s vhodnym equipmentom ( pamataj, vsetky schopnosti vkladas do uhybania!!!). Ale tie duely a ich prebieh je naozaj zazitok a adrenalin.
P:S: A kto tvrdi ze bez charizmy to nejde, by bol prijemne prekvapeny...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě kdo z odpůrců tohoto buildu ho už někdy zkusil. Osobně s ním mám velké zušenosti a nemůžu si stěžovat, co se duelů týká. Na vyšších lvlech s vámi nehne nikdo, kdo má střílet pod 250 stejně jako sílu úderu (ano dobře postavený build dokáže oboje naráz) Přes 3000 života jako voják bez premia není problém už kolem 80 lvl. Ale hlavní výhoda tohoto buildu je, že předem víte, koho porazíte naa 99% a kdo vás, s čímž se dá velmi dobře taktizovat. To, že je to ukrutná nuda bez adrenalinu a relativně ubohé na práce ve střední fázi hry už je věc druhá.
K otázce jak ten build začít... ze začátku jsou moc hezké práce, které potřebují reflexy (jak na peníze tak zkušenosti) ale později je hnusná díra, kde nic zajímavého není. Zajímavá možnost možná je i rozjet čistokrevné stavění a později až předdělávat bodíky. Ovšem to počítá s aktivním duelováním až po 50. úrovni
 

DeletedUser

Guest
Musim se smat kdyz ctu ty vase moudre rady, ze tohle je build na nic. Pro kazdy build existuji tezko porazitelni souperi, ale chladny vojak hrajici na odpor ma tuhle skupinu nejuzsi. Prave diky tomuto stylu hrani prisla zmena ve vypocitavani zraneni. Lide si na zahranicnich forech stezovali, ze jsou tito vojaci prakticky neporazitelni. Kdyby zustalo u puvodniho navrhu, ze bude minimalni poskozeni 50% rozsahu zbrane, tak se tenhle build nedal hrat. Nastesti ale doslo k uprave na 25% a to uz je o necem jinem. Sice diky tomu prohravaji tito hraci vice duelu, porad ale tahaji za jasne delsi konec provazu. Prakticky neznaji mdloby(muzou duelovat cely den), souperi kteri se pohybuji pod jejich hranici odporu jsou jim vydani naprosto na milost a tech par nepratel kteri je jsou schopni porazit muzou udolat hard-core stylem(budou je diky svemu vyssimu poctu zivotu duelovat porad dokola dokud je nezkomati). Neni to ale zadarmo. Obtizne splnitelne charakterove a nektere obecne ukoly, nic moc prace, nutnost drahe vybavy...
Vetsina hracu hrajicich na odpor se zameruje bud jen na strelce(reflexy), nebo naopak jen na chladaky(houzevnatost). Da se jet i kombinace kombinaci obojiho. Vez ale ze ve hre neni mnoho hracu hrajicich na vysokou silu uderu(nejsou na to prilis dobre prace), za to strelba je uplne opacny pripad. Navic jsou treba vojaci-strelci nuceni rvat body prave do tehle schopnosti kvuli charakterovym ukolum. Jestlize uprednostnis houzevnatost, tak te prave tahle pocetna skupina hracu bude schopna porazet, za to ale budes pozdeji moci na prace jako "vykradani hrobu" a "pracovat jako zoldak". Reflexy ti pozdeji zadnou podobnou alternativu nenabizi. Ze zacatku je asi opravdu nejlepsi narvat par bodiku do stavby, aby jsi mohl na lepsi prace(stavba mostu, stavba nadrazi) a az dostanes neco ze setu mexicana, tak i na ropu. Penize budes potrebovat, protoze z questu skoro nic nedostanes a na duelovani nutne potrebujes drahou vybavu(Drahy kozeny klobouk, drahy zaket). V pozdejsich fazich hry je nejvetsi problem nedostatek praci na zkusenosti. Strelci muzou na lov Grizzlyho,bizonu,vlku. Ty si budes muset vystacit se stavbou rance a sirenim viry. Svuj vysoky pocet zivotu, budes ale moci vyuzit v bojich o pevnost.
Celkove je hrani za chladne vojaka se zamerenim na odpor velice casove narocne. Chvili potrva nez to v duelech bude za neco stat. Pozdeji te asi bude stvat jak hra neustale zvyhodnuje ostatni buildy(viz. serie naposledy pridanych ukolu), ale pokud vytrvas, tak budes urcite patrit mezi duelovou elitu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru