• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chlapik555

DeletedUser

Guest
Moje galerie :P ... mam toho viac ale dam sem len toto

[YOUTUBE]Mkc8CK4eWOY[/YOUTUBE]

chcel som aby sa to podobalo na ten zaciatok Grepolis traileru

[YOUTUBE]ZRDA6EdzMdE[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]_Ms6lXLuPXE[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]IMCb4IfecRI[/YOUTUBE]

Zaciatky v After Effects ...

S photoshopu dam sem len tohle to
[SPOIL]
[/SPOIL]

[SPOIL]

[/SPOIL]

V2

[SPOIL] [/SPOIL]



No a chcem vediet vase nazory na tento obrazok ..

som trosicku upravil .. zmensil som svetlo a zostril som draka ale... potrebujem vediet od vas co by som tam mal zmenit/vylepsit ... a neberte to tak ze to je obrazok predstavte si to zastavene z videa takze tam neplatia tie pojmy ako svetlo typo a spol... dakujem ... a prosim nech sa vyjadria aj ty lepší



Staro nové

[SPOIL]
final7h.jpg
[/URL][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest



je toto uplne easy spravene len dalo to docela hodne roboty vystrihovania ale je to podla vas dobre vystrihnute ? lebo postava sami strasne paci a aj cela ta hra :-)

(ten mec nieje useknuty on tak je v skutocnosti )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
musím říct že mě se to vystřižený líbí. to bych nezvládl :D
 

DeletedUser

Guest
Nádhera :-)
Bohužel ty na tom zásluhu nemáš... Tys to jenom ořízl...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no tak divam se ze chyby v orezu zapravils rozmazanim...nebo rozostrenim...a ta cerna tycka nalevo nahoru od toho mece co trci do nikam je co?

jinak dobry no..proste oriznutej obrazek...co na tom;) kdyby to byla aspon soucast nakyho..vetsiho celku...ale takle to postrada vyznam ..me prinde
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s A3,
to,že kritizuješ každému obrázky by mohlo svědčit o tom,že tomu nějakým způsobem rozumíš,ale takhle???
Ořezat obrázek umím i já.
To se na mě nezlob,ale není to moc věc k chlubení....
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s A3,
to,že kritizuješ každému obrázky by mohlo svědčit o tom,že tomu nějakým způsobem rozumíš,ale takhle???
Ořezat obrázek umím i já.
To se na mě nezlob,ale není to moc věc k chlubení....

chlapci ja nemam cas na nic velke a toto som orezal dopredu lebo viem ze to este vyuzijem... inak audi je to latka este to opravim ...

orezat ? chlapci az tak lahke to orezat nebolo ale ja sa nehadam ... :)

ale hlavne ze ste nekomentovali to prve dielo ...
 

DeletedUser

Guest
Co je na tom prvním díle tvoje práce a co je práce programu???
 

DeletedUser

Guest
vyzerá to pekne....ale

1.máš to trocha zle ostrihané
2.zakrývaš chyby rozotrením
3.To rozotrenie je príliš veľké čo naznačuje veľkú chybu
 

DeletedUser

Guest
ano tie videa neboli upne naklikane ale zase nebolo lahke ...

hodnotne toto jejda ...

S photoshopu dam sem len tohle to
[SPOIL]
[/SPOIL]

[SPOIL]

[/SPOIL]

V2

[SPOIL] [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
tak kdyz to chces vedet:) ..
prvni obrazek: celkem dobry...ale pravej rukav...tim myslim z pohledu osoby nejsouci na fotce...je usmudlanej od rozmazavani nebo od klonovaciho razitka ...to stejny u prave nohavice dole u skrine...divnej tvar skrinky...jakejsi zub tam je...

k druhymu: nejspis je tam vlozenej ten drak...nebo vlozeny levitujici ostrovy..do nakych mraku..odpadavajici kameny delals asi taky ty..u toho vlevo chtels asi tema carama znazornit rozmazani jakoze leti rychle..podle me moc prehnany...jinak...celkem dobra prace..me se libi...skoda zakonceni toho ocasu...skoda ze fotka je proti slunku a stin ti de uplne jinam...a stiny na tom drakovi sou i tak moc tmavy...mely by byt pri takovy zdroji svetla tmavsi.. kdyz je to foceny proti slunku...
 

DeletedUser

Guest
su tam chybicky krasy ... viem ten drak je tak zle natoceni lebo v originalu je uplen inde svetlo a niektore veci som musel dokreslovat... cele je to fotomontaz ... napr vtaci su pridany,obloha je zlozena z viacerych,tie chuchvalce buriny su vsade pridane aj to lano sa mi nepodarilo :/ trosku ma zradila kvalita .. tie ostrovy su tiez pridane je to sice ten isty ostrov ale nevadi :D normalneho draka v takejto pozicii som nasiel iba jedneho tak nic ine my zostavalo :/

inak to telo je robene cca pred 2 rokmi :D uz viem jak by som to robil aby to tam nebolo a asi to aj vyskusam :D ...
 

DeletedUser

Guest
podle mě bys měl udělat nějakej sig, když všem tady říkáš, že vůbec neví o co jde...:)
 

DeletedUser

Guest
podle mě bys měl udělat nějakej sig, když všem tady říkáš, že vůbec neví o co jde...:)

Nechce to dělat protože to ON neví co to sig znamená...
Tvoje výtvory se mi moc nelíbí. Trochu se mi líbí akorát 3 circles ale je to hodně krátké
 
Nahoru