• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Chyba scriptů z TW-DB v google chromu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý den (ráno/noc).
Potřeboval bych návod nebo někoho kdo by mi pomohl dostat v chrome googlu scripty do prohlížeče, do nedávna fungovali ale google zas něco vymyslelo a už mi to nejde a píše to tohlem:
chybavchrome.jpg

Předem děkuji za podrobné rady.
 

DeletedUser

Guest
Prosba

Mám ten samý problém, prosím tedy o radu, návod jak scripty v chrome opět zprovoznit
 

DeletedUser8423

Guest
Jdi do C:\Users\LukasBonni\Downloads\ a v této složce vymaž všechny soubory clothcalc_cz.user(bez i s číslem).js Máš jich tam minimálně 7 :D
Pak si znovu stáhni kalkulátor. Celkem nově se v chome neinstaluje automaticky, ale musíš otevřít Přizpůsobení a ovládání (klíč vpravo nahoře vedle adresní řádky), tam zvolit Nastavení a v něm Rozšíření. Tady máš přehled skriptů, které máš nainstalované a teď sem ze složky Download přetáhni i ten novej kalkulátor. Měl by se nainstalovat.
Snad ti to pomůže.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji SIFLER a hlavně Cahir, podle kterému se mi to zadařilo zprovoznit :)
 

DeletedUser9371

Guest
Hrabal jsem se ve scriptech, některé jsem odstranil a celkově jsem to dával dohromady - aktualizoval. Jedu přes prohlížeč Google Chrome. Teď mi to po každém zapnutí hry či resetu stránky v průběhu hry hlásí chybu viz obrázek. Zřejmě to budou dva scripty, co se nesnesou. Jenže, umím sice tři světové jazyky, jen ne angličtinu.
Nevíte někdo, jak to odstranit (název co odstranit) ? Aby to přestalo otravovat, než to vezmu duelem (monitor).
:D

Díky :)

Zlob%C3%AD%20script.jpg
 
Krosno, tohle jsem také řešil a je to způsobeno tím že se script od tw-db "hádá" s nějakým "colorizerem" chatu.

stačí dát nastavení tw-db.info (dole vpravo vedle serverového času) a vypnout Použít rozšíření chatu.

mě to takto pomohlo :) i když teď už používám pouze scripty od tw-db :)
 

DeletedUser9371

Guest
Díky za radu, zkusím. Trápil jsem se s tím včera celý večer, pak jsem to vzdal. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru