• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Není chyba Chyba v úkolové řadě Cukrářská událost

Nick: Fousatej Kopr
Svět: Arizona
Do čeho bug/chyba zasahuje:
Nejde mi splnit úkolová řada Cukrářská událost
Popište přesněji váš problém:
U Henryho nevidím úkol Soutěž o nejlepší dort. Mám volného žolíka, tedy předpokládám, že jsem tuto část úkolu splnil. Nemám žeton od McGuffina. U McGuffina se mi neobjevuje úkol Žeton, i když mám žolíka v inventu nebo na sobě.
Jak dlouho problém přetrvává:
půl hodiny
Jaký používáte webový prohlížeč:
Chrome
Použil jste univerzální rady:
Používáte nějaké přídavné scripty:
Ne
Dělá to jenom vám, nebo i ostatním hráčům:
Nevím o nikom dalším
Co jste vyzkoušel pro odstranění chyby:


Úkolové hlášení (připisujeme k univerzálnímu hlášení - pouze pokud se jedná o úkol)
Název úkolu: Cukrářská událost / Žeton
Zadavatel: McGuffin
Citace úkolu:
Jaký je problém v úkolu:
Nenabízí se mi, žolíka mám
Jak si představujete, že by měla být textová chyba opravena:
Návrh opravy jiné než textové chyby:
 

AngeCZ

Člen týmu
Ahoj, obávám se, že jsi promeškal příležitost. Úkolová řada Cukrářská událost byla časově omezená a tudíž již nejde splnit.
 
Děkuji za rychlou odpověď. Pak tedy nesedí popisek u události, kde je čas 20.5.-8.6. Asi toto platilo v prvním roce, kdy tato událost byla nová, a v dalších letech je dřív. Ten úkol u Henryho jsem určitě dělal dřív než 20.5.
Asi mohu očekávat, že si tuto událost nejspíš nebudu moct zopakovat ani příští rok a vůbec nikdy, neboť je neopakovatelná a já jsem ji měl zahájenou. No co už.
 

AngeCZ

Člen týmu
Z posledního oznámení: " (Cukrářská událost); který můžete stále dokončit do 20. května, 12:00 ". Že nesedí popisek předám dál. Myslím si, že v události budeš moct příští rok pokračovat, protože jsi ji v podstatě nedokončil. Jen se ti u Anguse objeví výměna žetonu za recept až se znovu spustí úkolová řada příští rok.
 
Nahoru