• V úterý 30.6. proběhne aktualizace na verzi 2.128. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Chyby na West Wiki

Crash000

Guest
...

jestli se za chyby počítají i pravopisné tak je jich tam celkem dost...

Edit by Darling:
texty z úkolů jsou zkopírované ze hry, tam se vyskytuje spoustu chyb..
hlásit můžete (nebo sami opravovat) i textové chyby
předem děkujeme za spolupráci​
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Prolhaný Ted: Přišel jsi za mnou ohledně zvířat, které se ztratily ... a chtěl by jsi, abych ti všechno vyklopil ... jen tak. No, ale co kdybych ti nejprve řekl, že tě můj příběh bude něco stát? A řeknu ti ještě něco, moje slova nejsou levné!

Podmínka: Mít na sobě šerifskú hvězdu.

Pozice Prolhaného Tede:

V těch dalších úkolech této řady je stejných chyb jak máku, nebudu to vypisovat všechno.
 
Naposledy upraveno:
Tak to je nic proti těm chybám v prohozených slovech atribut/schopnost atd... :D
Můžeš upřesnit, kde se ty chyby nacházejí (stačí naházet linky).. Jinak veškeré chyby můžete opravit sami, pokud není stránka zamčená a určená pro správu pouze správcům. Budeme rádi za jakoukoliv pomoc. ;)
 

Czyril

Guest
Řemesla

Ahoj v řemeslu,kontrétně u kováře jsem našel rozdíl oproti návodům na wikiwestu.Na wikiwestu je u výrobku nerezový svorník 1 tavené železo_Opravdu je to ale 1 kus taveného olova.Prosím nápravu nápověd na wikiwestu a kontrolu všechn řemesel.Díky.Czyril
 

EvolutionX

Guest
V postupu pro úkol Kočovný cirkus chybí před úkolem "Velký objev" úkol "Překladiště".
 
chybí vám tam celí úkol v úkolové řadě Loupežná výprava
a je to úkol:

Dělit se

Město: Dickson Forest

Ukončit
Vyhraj duel proti: Lucas

Odměna
700 Zkušenosti
$532
 

Suval

Guest
Máte zakázanou editaci u světa (konkrétně Colorado), v tom případě tam nesedí návod na představení měst a hráčů, které tak nelze přidávat nikým jiným než správci wiki. :)
 

Novcek

Učitel národa
Ahoj, němci změnili práva pro všechny uživatelé. Všiml jsem si toho už včéra (na upozrnění od Duch Santa Clause). Ačkoliv v právech pro skupinu uživatel tuto možnost máte tak to nejde. Je to opatření proti bootum (kteří na wiki dávali spam). Pokusím se zjistit více infa. Děkuji ale za upoznění. Pokud budeš chtít napiš mi tvůj text do pošty a já ho tam zveřejním.
 

M41K

Guest
Ahoj našel jsem další chybu,
na Wiki jsem hledal kabáty a nic. Jsou tam ještě zapsané jako pláště, ale ty se už přejmenovali na kabáty tak by to chtělo opravit :)

m.
 

DeletedUser11464

Guest
Obojí opraveno!
Pokud by bylo něco dalšího nebo jsme něco přehlédli, napiš. A platí to pro každýho! :)
 
Naco mam hlasit chyby ,ked mi to zmazete? Miesto toho aby ste mi odpovedali,alebo opravili.Na svete 9 mapa rozmazana nejde robit ulohy.Na mapke je modra tecka ale ukol chybi .Chci delat kacet stromy.odhlasila som sa niekolko razy a nepomohlo.
 

ENTRICK

Guest
Zdravim,
narazil jsem u mastickare na me doposud nezname slozeni receptu na Horkou smes. Nikde jinde jsem nic podobneho nevidel, takze tam cuju chybu :)
 

ENTRICK

Guest
Ani tam takovy recept neni :) A co jsem to tak jen proletel, tak pouze ten jeden se lisi :)