• V úterý 11.2. proběhne aktualizace na verzi 2.118 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Chyby na West Wiki

Hledání velikonočních vajíček opakovatelné není. Zobrazilo se mi to jen na těch světech, kde jsem tu úlohu nedokončil.

Hledání velikonočních vajíček opakovatelné není. Zobrazilo se mi to jen na těch světech, kde jsem tu úlohu nedokončil.
Já jsem jej loni neplnil, takže mně se poprvé objevil až letos, z čehož usuzuji, že se opakuje i letos. Anebo lze splnit jen jednou za "westový život", tudíž by měl být v extra kolonce.
V každém případě, to datum aktuálně uvedené na wiki neplatí. Nicméně víc tam chybí ty další informace...

z3l1

Člen týmu

Když kliknu na odkaz supermoderátorky na odkaz se „Amorova skříňka lásky", tak mě to odkáže někam, kde jsou prapodivně poházené předměty mimo políčka.
Ano je to mimo políčka v současné době se snažím dát všechny sady z5 do políček tak aby to bylo přehledné.

Mě to funguje v pořádku. Hodí mě to na stránku, kde máme všechny sady a Amorova sada je vyobrazena až úplně dole.
To nechápu jak...