• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Cierne hory- Navod na splnenie

DeletedUser

Guest
zdravim ,pokud si to pořádně přečtete tak pak zjistíte že nejlepší možnost je ta druhá ,vy co si myslíte že možnost 3 je nejlepší tak jste na omylu protože když se na to podíváte tak zjistíte že všechny 3 možnosti mají 10 schopností navíc ,jen je trochu rozdíl v tom že ty první 2 jsou předem rozděleny a ta třetí je libovolná. Když použijete šamana tak si je pak můžete dát kam chcete a ještě vám zůstanou peníze navíc u té třetí možnosti na tom akorát proděláte.

Nejlepší možnost je 1 a basta :)

Ano u každého rozhodnutí získáš 10 schopností.Ale nejoptimálnější je právě jen 10 schopností.K čemu ti je atribut?Dám ti příklad .Člověk zaměřený na duel - přijme druhou možnost.Dostane atribut a 5 schopností.Atribut dá do zručnosti a 5 schopností rozdělí.Zručnost sama o sobě obsahuje 2 duelové schopnosti.Tudíž jich dostal do duelu pouze 7 z 10 možných.

To samé platí i u ostatních .K čemu ti jsou schopnosti které k té práci nepomůžou?Třeba člověk zaměřen na pevnosti ,úkoly či práce.Pokaždé má lepší 5 schopností které si může udělit dle sebe než jeden atribut ,který mu tu schopnost dá se říct požírá.

A to že dostaneš nějaké prachy navíc a mustanga.to už roli nehraje.Peníze vždy vyděláš

Prostě atribut nebrat :)
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s B-DoGs-OzzY :-) Navíc, pokud hrajete na duely, ono těch 5 bodů z vystupování a uhýbání se ani moc odebírat nemusí ;)
 

DeletedUser

Guest
Já si vybral volbu číslo 1 a to z toho důvodu ,že jsem nesplnoval podmínky možnosti číslo 2. Nejsem duelant ,ale dobrodruh,proto nepotřebuji dávat všechno do duelových schopností. Ale je to vaše volba ,já jsem jenom chtěl poradit.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, jak mám porazit toho Muridgeho, už nevím jak na něj??
Dík
 

DeletedUser

Guest
Mám otázku asi jsem si toho nevšiml.. Jaký build mám jet abych to celé splnil?

ja sem to spravil secko s obchodnikem....jelikoz od 40 urovne sem daval do skryvana a strilana tak sem si zebral moznost 2.. dal sem si hnedy trojcipi satek....zeleny cilindr a ostatne sem nejak doladil ....v poho sem to zvladel s prehodenim jedinej schopnosti...a stareho jackoba som dal s kompletnoum mastickarskou supravou
 

DeletedUser

Guest
Já jsem teprv u obchodování s indošama . Ale

jsem dobrodruh-duelant

jaká volba je pro mě ta pravá ?

Díky za radu
************************************************************************************



Hledat poklad (Podivný dopis)
tenhle úkol jsem dostal od Marie

Nevíte co je na koci úkolu ?
*************************************************************************************
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pro autora po druhé.. Už mi konečně řekneš v tvém návodu jaký si mám dávat schopnosti a atributy jsem totiž malé dítě nováček a vůbec se mi to nechce hledat a navíc se tu píše že jde o návod..
 

DeletedUser

Guest
Autor nechodil na toto forum a preto nevedel, ze si sa uz raz pytal ;) Staci polozit otazku druhykrat ja odpoviem ( Aj ked to je taky problem poradit mu ? To tu nie je ani jeden clovek, ktory vie odpoved ? )

Osobne som na SK S5 isiel cez pohyblivost, konkretne plavanie a po spristupneni prace Splavovanie dreva cez skryvanie az po Lov vlkov, potom trocha nastrahy pasci na Lov medveda grizzly, presne pocty si skutocne nepamatam. Vsetky ulohy som splnil a zasekol som sa az na ulohe, kde mas 9 hodin obchodovat s indianmi, ak ju chces splnit, kup najlepsie veci na tuto pracu ( Pri urovni 45 su to tieto :

Sedy tvrdy klobuk, 420 dolarov, je tu vsak aj alternativa Cierny tvrdy klobuk, do setu mastickara, stoji vsak 808 dolarov,

nahrdelnik lasky, ktory vsak nie je pristupny momentalne, takze Ti najviac posluzi

Zlta satka, ktorej cena je 3400 dolarov, alebo potom akakolvek ina satka,

Zlta kosela, cena 560 dolarov a

Drahe pracovne topanky, cena 4300 dolarov, ako zbran je idealna kyselina v kombinacii s ciernym tvrdym klobukom )

Naslednu tu este budu ulohy, kde budes potrebovat zvysit schopnost Zaobchadzanie so zvieratami na 20 a vytrvalost na 20 ( Tu si nie som isty ) ale to zvysis pomocou naj oblecenia pre tuto schopnost ;)

Zvysne ulohy splnis podla mna osobne lavou zadnou.

P.S : Ako ,, male dite a novacek,, mi nepripadas .
 

DeletedUser

Guest
venny, pokial rad plnis questy a bojujes o pevnosti nacrtnem ti jednoduchu cestu. Je iba tebe, ako ju absolvujes. Pamataj, neexistuje presny navod na idealny build. Hraj podla svojho usudku. Dolezite je si urobit gulu zo snehu a spustit ju dole kopcom. Nie hore kopcom. Ja sa chcem s tebou podelit o sposob myslenia. Je to moj build, ktory som si sam pripravil a planoval dohrat do konca.

Dobrodruh lupic zamerany na vsetky prace:

->Schopnosti a atributy vkladame do skryvania a pohyblivosti az dosiahneme najlepsie prace na skryvanie - http://sk.weststats.com/index.php?page=jobs&filter=skill&skill=hide

->Treba dosiahnut s najlepsou vybavou prace vlamanie, prepadnutie, pracovať ako mastičkár, lov medveďa grizzly, vykrádanie hrobov, hľadanie pokladu, ochrana osadníckych výprav, lov vlkov.

->Potom sa sustredime na atribut charizma a taktika. Postupne presuvame skryvanie a pohyblivost do spomenutych schopnosti (charizma a taktika). Je dolezite si vsak stale drziat spomenute prace.

->Coskoro sa ti spristupnia dalsie prace. Budes mat tolko prac, ze ta budu boliet ruky. Su to chytanie banditov, preprava väzňov a lov bizónov.

->Akonahle ich mame, pokracujeme v charizme a presuvame do nej pohyblivost. Schopnosti zaciname vkladat do strielania:zásek: a vzhliadame prace vyjednávanie o mieri, okrádanie ľudí a pašovať.

->Ciernu horu sme schopni si kompletne ukoncit a velke mnozstvo questov mame spristupnenych.


Tu som ja skoncil s hrou. Rad ti zverejnim svoje schopnosti na leveli 62.
http://sk.weststats.com/Skillset/a23a8a3ad44c987ccac4278fac445d1e/

->Planoval som prehadzat pohyblivost do charizmy a dalsie ziskane atributy smeroval do zrucnosti. Schopnosti? Pouzil by som program aby som presne vedel, kde ich zaradit pre spristupnenie dalsich praci. Body musia byt obsiahnute vo finalnom builde http://img35.imageshack.us/img35/5397/fulljobs1.jpg . Nekopiruj to, ber si to ako inspiraciu. Ja som mal iny, bez vodcovsta. Je tam vela moznosti. Mas moznost sa realizovat.


Moj ciel bolo, mat najlepsie prace na nalezy a pri leveli 90-99 ( podla ziskanych bodov za questy a vybavy) si urobit reskill na vsetky prace, ktory by ma stal malo usilia a peniazkov na samana. Existuje vynikajuca pomocka www.TheWestInsider.com. V nej si mozes navolit vlastne schopnosti podla vymyslu sveta a program ti prepocita ake prace ti bude dostupne. Navod najdes tu http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=5143 . Vyzera to komplikovane , ale velmi lahko sa ho naucis ovladat.


Povazujem tento build "zlodeja" za jeden z najlepsich. Je urceny pre hracov, ktory radi naliezaju drahe nalezy, nechavaju v meste za nakup vysko 5 tisic, brania pevnosti , zameriavaju sa na questiky a maju ambicie byt vysoko v rebricku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
takze to si vicitam aj na vest stats az na tie niektore veci a inak tie obrazki sa nedaju najst

ked idem na build vsetko na obchodovanie ako tazko budem porazat gui-kaite?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Senor vypadá to zajímavě a trochu tvoje myšlení chápu ale problém je že nejsem střízlivý takže to musím pochopit ráno před školou..

Kolik0 : Díky že ses ozval a já se omlouvám za trošku pozdější reakci :kobylka:
 

DeletedUser

Guest
Hora volá

Nemůžu dát úkol Hora volá kde mám porazit scoundrela!..Nechápu proč..KOukněte na můj inventář a schopnosti a pls doporučte mi nějaké věci co si mám případně koupit nebo tak ..dík ..

http://cz.weststats.com/Inventory/92d416d43c4587f191bacdab1ae067c3/

Nevím proč se tam neobjevili věci které mám na sobě ale napíšu je sem..Takže inventář co tu vidíte +Sombrero,Mexický šátek,Přesný deringer,Hnědé hadry,Osel,Drahé plátěné boty...

http://cz.weststats.com/Skillset/c3dd660d712078d65ce94119f2fb21d1/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Steve

Nemůžete někdo poradit kde toho "Steva" najít ??
Hledám ho na mapě jak koks a furt nic :( (asi dělám něco špatně).
Obrázek by byl úplně nejlepší, předem dík

-už jsem ho našel, post tedy zbytečný...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mugridge

Tak už týden nemůžu najít Mugridge.
Hledám ho ve stanovenou dobu a pořád se mi nezobrazuje jeho poloha.
Překvap Mugridgeho mezi 18:00 a 00:00 hodin. Ober ho, až tvrdě usne. Až se ten hlupák ráno vzbudí už se tu určitě nikdy neukáže. Mimo pokladu, mu můžeš sebrat i jiné cennosti. Jako šerif zavřu nad tímto obě oči. Trefí to toho pravého.

Upozornění: Pozice Mugridge je označená na mapě, bílou tečkou. Na jihovýchodě budeš mít štěstí v hledání.


Řekne mi někdo v jakém kvadrantu ho mám alespoň hledat?
Lítám pořád po mapě a prd platný.
Díky :zed:
 

Deleted User - 31870

Guest
Jestli je to ten poslední úkol, tak hledej úplně vpravo dole (je nalepenej na konci mapy)
 

DeletedUser

Guest
Svatá pravda, je tam.
Tak toho jsem si fakt nevšiml a moc díky.
 
Nahoru