• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Cirkus

Zrovna drop cirkusových karet bych nechal. Ti (včetně mě), kteří je získali do nich investovali nemalý počet upd a zdá se trochu nefér, že by je najednou měl každý. Obecně je tu většina úkolů a podobných věcí relativně snadná a líbí se mi, pokud je alespoň něco hůř dosažitelné.
 
Zrovna drop cirkusových karet bych nechal. Ti (včetně mě), kteří je získali do nich investovali nemalý počet upd a zdá se trochu nefér, že by je najednou měl každý. Obecně je tu většina úkolů a podobných věcí relativně snadná a líbí se mi, pokud je alespoň něco hůř dosažitelné.
souhlas, získání úspěchu z tarotových a cirkusových karet mě stálo hodně přes 10k upd
 

Symphie

Člen týmu
Děkujeme za návrh, ale jak již zde bylo zmíněno, získání tarotových a cirkusových karet stálo některé hráče mnoho úsilí, nebylo by to vůči ním fér. Návrh nebude přeposlán.
 

EREWAN

Člen týmu

Symphie

Člen týmu
Aktualizace je podle informací v interním systému stále ve fázi rozpracování, tudíž se stále může cokoliv změnit, zrušit či doplnit. Aktualizace je sice prvotně na betě, ale není to finální podoba, tu jsem ještě neviděla. Přesto díky za info, ještě jsem se na ni pořádně nedívala, moje chyba. Nicméně jakmile budu mít konečnou verzi aktualizace, tak budu informovat v oznámení.
 
Nahoru