• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Cirkus

Pawn

Člen týmu
Ona změna se týkala "otevření" a mám za to že to inno pojalo jako otevření pokladen po již dostavění cirkusu nikoli jeho spuštění tudíž se stále spouští ve stejnou hodinu+- jako dříve ale "pokladny" se otevřou poté po jeho dokončení náhodně :-)

Nicméně co jsem zaslechl tak plánují pak předělat opravdu i ono spouštění jako takové a snad i zlepšit odměny+pár dalších menších úprav, ale zatim bohužel.
 
Ona změna se týkala "otevření" a mám za to že to inno pojalo jako otevření pokladen po již dostavění cirkusu nikoli jeho spuštění tudíž se stále spouští ve stejnou hodinu+- jako dříve ale "pokladny" se otevřou poté po jeho dokončení náhodně :-)

Nicméně co jsem zaslechl tak plánují pak předělat opravdu i ono spouštění jako takové a snad i zlepšit odměny+pár dalších menších úprav, ale zatim bohužel.
Já chápu, že CZ tým to nemá ve svých rukou, ale ono to fakt od Inna působí jako sadistický trolling.
 
@Albireo G : příštím updatu (tj. snad ještě do Valentýna) by mělo dojít navýšení počtu surovin a aspoň částečnému řešení ...
1676147993788.png
 

Pawn

Člen týmu
Ono teda upřímně zrovna na té arizoně jsem včera tam naházel kolem 3000-4000 surek jenom já sám dohromady, abych doplnil úspěch konečně, takže si nemyslím že to taky vždycky bude asi úplně takový terno a někdo tam vysype takový množství surovin pokaždý. :-)

Nemyslím že půjde najít úplně univerzální nastavení a individuální pokud vím také možné není, tudíž být rád že aspoň nějaká změna byla je asi to nejlepší co se dá dělat.
Ale ve výsledku myslím že tím že je šance otevírání nyní už náhodná tak tu šanci zkrátka mají všichni stejnou na to ten cirkus prostě vychytat a někdy se zadaří někdy prostě ne.
 
Nahoru