• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Citáty z knih - hádanky

DeletedUser

Guest
Vybírám svoji oblíbenou knihu, listuji a téměř náhodně vybírám tento úryvek:

"Alfa-děti nosí šedé šaty. Pracují mnohem více než my, protože jsou nesmírně chytré. Jsem opravdu rád, že jsem beta, protože nemusím tolik pracovat! A kromě toho, my bety jsme něco mnohem lepšího než gamy a delty."

To snad stačí. Kdo zná, pozná, kdo nezná, měl by si přečíst :)
A prosím negooglete!
 

DeletedUser

Guest
Nikdo nedává?

Tak už devět dní nikdo nedal, tak dám já:

..."To rozhodně není. Jenom nechce mít nic společného s lumpy, kteří tady na Západě ohrožují lidi. Však ho poznáte sami. Ale ještě vám o něm povím něco, co asi nepochopíte, protože vám to bude připadat velmi divné: není Američan, pochází z Evropy."
"Cože?" Frank se rozčilením ve třmenech postavil. "Proč bych to neměl pochopit a mělo by mi to být divné? Co vás nemá! Naopak mám obrovskou radost, že se tady na...

Dál nedopíšu, bylo by vám to myslím jasné...
Pokud tedy znáte název jedné z knih tohoto spisovatele, ze které jsem tento kousek vybral.
 

DeletedUser

Guest
Ujmu se toho...

Tyler mi sežene místo číšníka, potom mi Tyler vrazí pistoli do úst a říká, že první krok k věčnému životu je to, že musíš zemřít.
 

DeletedUser

Guest
Bazinga! (=ano)

Ještě doplním, že to napsal Chuck Palahniuk, taky Fincherův film s Pittem a Nortonem je výborný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já Dám
Zoe zalapala po dechu. Grovere tvůj kelímek.Grover upustil kelímek s kafem na zem,zdobený obrázky ptáků. Ti se najednou odloupli a odletěli-hejno drobounkých holubů.
 

DeletedUser

Guest
Masitý balon hlavy obepínala zelená lovecká čepice.
 
Nahoru