• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

ClothCalc na Edge

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17464
  • Vytvořeno

DeletedUser17464

Guest
Zdravím, zajímalo by mě, zda vytvoříte skripty aji na microsoft edge, protože na win10 google chrom ještě tak moc dobře nefrčí a není kompatibilní a už jednou jsem musila kvůli tomu přeinstalovávat Windows. Díky
 

DeletedUser16057

Guest
Zdravím, zajímalo by mě, zda vytvoříte skripty aji na microsoft edge, protože na win10 google chrom ještě tak moc dobře nefrčí a není kompatibilní a už jednou jsem musila kvůli tomu přeinstalovávat Windows. Díky

Zdravím, tak mě na W10 Google Chrome šlape stejně jak na předchozí verzi W8. Zatím žádný problém mi to nedělalo a to W10 mám asi 2 dny po zveřejnění.
 

DeletedUser17464

Guest
mě právě že jede 2-3 dny a pak mi zamrzá počítač :-/
 
Nahoru