• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Co je lepsie ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Je lepsie pracovat po polhodinovych intervaloch , 1 hodinovych alebo 2 hodinovych ? (je lepsie pracovat po polhodinach , hodinach ci 2 hodinach ?) Ja si myslim ze pre ludi ktory sa na to pozru 1-2 krat za den je lepsie po 2-hodinach ale ovlivnuje to nejak stastie alebo zkusenost alebo peniaze ??? :dj: a este sem PLS nepiste nevhodne prispevky na tuto temu . dakujem:ehm:
 

DeletedUser

Guest
já osobně si myslím, že je to lepší po dvouhodinovkách... ale nevidím nic, co b ny nich bylo lepší, než na hodinovkách a půlhodinovkách... prostě toto je věc názoru a každý má jiný styl pracování...:yes:

PS- proč to dáváš do TW-Anket?:ehm:

Edit - už vím... ty tam dáváš vše :loool:

ok aj ja si myslim a davam to do TW anket aby som sa to rychlejsie dozvedel a ankety cita vela ludi ... sorry , nabuduce dam inde :)

víš... ono je tady takové tlačítko Nové příspěvky a to lidi využívaj daleko víc :ups ha:

tlacitko.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ok aj ja si myslim a davam to do TW anket aby som sa to rychlejsie dozvedel a ankety cita vela ludi ... sorry , nabuduce dam inde :)
 

DeletedUser

Guest
Ještě se mi nestalo, že bych našel nějaký předmět za 1/2 nebo 1 hodinu. Možná mezi tím bude nějakéme menší procento, ale myslím si, že dvouhodinovky jsou lepší - i na získání produktů. Třeba když máš hned ze začátku úkol najdi vlajku unie, tak při hodivých pracích ji nikdy nenajdeš
 

DeletedUser

Guest
ale na té půlhodince možná něco je... za jednu práci můžeš dostat jen jeden předmět ne? a procenta jsou jen o hodnotě předmětu... takže při dvouhodince můžeš dostat jen jeden předmět... ale když dáš 4x půlhodinku, tak můžeš dostat až 4 předměty :crazy3:
 
me se treba stalo ze jsem dal na dve hodiny stavet vetrny mlyn a nic sem nenaqsel a dal jsem ppulhodinu a nasel jsem produkt bednu s naradim ale vetsinou se mi nestava ze bych ne co nasel za tu pulhodinu spis se to hodi na prace kde je vysoka pravderpodobnost ze to najdete ten produkt,davam prednost dvouhodinovce
 

DeletedUser

Guest
Ještě se mi nestalo, že bych našel nějaký předmět za 1/2 nebo 1 hodinu. Možná mezi tím bude nějakéme menší procento, ale myslím si, že dvouhodinovky jsou lepší - i na získání produktů. Třeba když máš hned ze začátku úkol najdi vlajku unie, tak při hodivých pracích ji nikdy nenajdeš

Já našel na šestce při hlídání pevnosti vlajku za deset minut! Tak to jsem koukal. Škoda, že je to už dávno a nikdo mi to neuvěří, ale to je vlastně buřt.
 

DeletedUser

Guest
ale na té půlhodince možná něco je... za jednu práci můžeš dostat jen jeden předmět ne? a procenta jsou jen o hodnotě předmětu... takže při dvouhodince můžeš dostat jen jeden předmět... ale když dáš 4x půlhodinku, tak můžeš dostat až 4 předměty :crazy3:

Většinou za tu půl hodinu ale nic nenajdeš :)). i když někdy pracuju 8 hodin:D po dvou v kuse a taky nic nenajdu.

nějakéj ten lepší předmět sem za hodku nebo půl hodky ještě nenašel
 

DeletedUser6324

Guest
Hraju na světě 4, ale jen tak experimentuju s duely a štěstím při práci. A dělal jsem neuvěřitelných 40 hodin přepravy munice po půlhodinách (dělal jsem to asi týden a víc) a dneska po takové snaze jsem našel Fleret a kamenný řetěz, čili se to nějak rozjelo. Navíc doporučuju půlhodiny proto, že neklesá tak rychle motivace jako u dvouhodinovky.
Takže je lepší pracovat 4x 30 minut (máš 4 x šanci najít předmět) než při dvouhodinovce (1 x předmět)
 

DeletedUser

Guest
dobre tak je to vyriesene a ja tiez uznavam polhodinovky ... ajtak nemam co robit doma tak ma nezabije pribehnut k PC kazdych 30 minut :D no dakujem za komenty , objasnili ste mi otazku :devil:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru