• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Co má Marcelka v kabelce.

Deleted User - 825207

Guest
No ty vole!Pobavilo, to se pořád vysílá takovéto pořady jo? :D:D:D

Ale je pravda že na to video v hře jsem se nedíval vůbec ale toto tvoje jsem zkouknul celé!
 

Deleted User - 586785

Guest
Kto uhádne predajnú cenu môjho inventára na colorade, dostane $10.000... na colorade.
 

Deleted User - 586785

Guest
tu uz sa neoplati ani nic pisat :D zas mi moje komentare bud miko alebo z3li zmazu :D
Všimol som si, ale ajtak moc rýpeš :D To meme tu už bolo trochu moc, niekto to môže zle pochopiť... Ja osobne, keby to bolo o mne, tak ti to nezmažem, ale sa na tom zasmejem a odpíšem ti na to niečo, lebo by som to pochopil ako paródiu fóra, nič viac, ale niekto nemá nervy na to...

Inak s tým inventárom som to myslel vážne, spravil som import jak som písal ten post, aby sa to dalo overiť, ale čakal som odpovede presne takéhoto typu, lebo si každý myslel určite, že si srandu robím. :D
/edit :D vlastne sa to nedá ani myslieť vážne, uhádnuť číslo 0-∞ neni len tak :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18984

Guest
@Blood to je take rypanie :D podme sa vsetci tvarit ako je nam tu dobre a podme hadat tekvičky na tom videjku

Za ten čas čo tu hrám by som chcel ohodnotiť (poďla seba) kvalitu nášho supportu

Riešenie problémov v hre 4/10
Gramatické chyby v hre 2/10
Súťaže v hre/na fóre 5/10
Mazanie komentárov 10/10
 

Deleted User - 586785

Guest
Hlavne trolluj tak, aby si raz za to nedostal ban, to som chcel povedať. :D Keď ti nepomôže cz support (migrácia napríklad) a chceš niečo riešiť, otravuj rovno InnoGames, majú email/beta/net fórum :D
 

Deleted User - 586785

Guest
No vidíš, to je ten koreň problému, lebo oni majú ajtak vo všetkom posledné slovo...
 

DeletedUser18984

Guest
No vidíš, to je ten koreň problému, lebo oni majú ajtak vo všetkom posledné slovo...
vies ja by som sa tu ani nezapajal do nicoho ani by som nic nekomentoval je mi fuk nech je to aj zle prelozene. Nech si maju aj svoje posledne slovo je mi to jedno len ked vies ze tato hra smeruje do upadku a nic sa s tym nerobi. Jedine co ma v tejto hre bavilo boli duely, ale uz ani tie niesu s kym takze jedine co mi ostava je si robit srandu z toho ako sa tu nic nedeje.
Vies a myslim si ze vela ludi tu nechape moju pointu ktoru sa snazim zdelit, hned by zacali pisat to o tom ze tu vyplakavam atd. ale prijde mi to znechucujuce ked proste niekto napise nejaky problem ktory tu je a hned do teba pojde partia zgrlosov alebo cz vedenie ze tu rypem.
A čo sa mám tváriť ako niektorí že je tu všetko OK? Nič tu už nieje OK (extrémne nízky počet hráčov to dokazuje) a hneď ako na niečo poukážem na nejakú vec alebo chybu čo sa tu deje, ( alebo ostatní hráči) tak druhá polka oviec hneď že rýpu alebo mi zmažú moje komentáre alebo sa urazia. Miko ignoruje/vala moje dotazy odpovedá iba si na to čo chce, čo jej vyhovuje zbytok tu maže.
Hlavne tie rečičky pod aktualizáciou/eventom: "Tešíme sa na vašu spätnú väzbu :D samozrejme chcú počuť iba akí sú dokonalí :D hneď ako napíšeš niečo kritické uź to do hodiny tam nieje.

A aj čo sa týka niektorých tých vtipných obrázkov :D keď už ani z nich to nepochopia je to tragické
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tohle téma jsem založil pouze ze srandy. Ani mě nenapadlo, že by zde mohla opět vzniknout diskuze ohledně týmu (říkal jsem si, že prakticky nemůže z čeho vzniknout). Nevím, co přesně se zde smazalo, ale je smutný, že nová pravidla fóra byla postavena tak, aby moderátoři mohli mazat úplně všechno, na co nejsou schopni rozumně odpovědět (tzn. zmínky o bezdůvodných banech, všechno co pojmou za "provokaci", dokonce je skrz pravidla doslovně zakázáno kritizovat členy týmu a jejich práci...).

  • Libovolná zmínka o herních banech, diskuzi o blokaci (ve hře nebo na fóru) je zakázána.
  • Je zakázáno kritizovat práci či postupy The West týmu. V případě nespokojenosti vůči členovi týmu žádejte delegaci tiketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci tiketu k hlavnímu moderátorovi fóra.
  • Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům mohou být potrestány okamžitou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům týmu budou vymazány a jejich autor potrestán.

K více věcem se vyjadřovat nebudu. V současnosti, kdy není ochota cokoli řešit to nemá smysl.
 

DeletedUser18984

Guest
Keď sa nad tým zamyslíš tak tieto pravidlá sú z roku 2008-2009? Kto by vtedy dovolil kritizovať adminov aťď. keď všade hralo veľa hráčov, všetko bolo aktívne, málokto sa ohľadom hry sťažoval a ak sa našla nejaká chyba tak sa to hneď opravilo.
 
Toto jsou právě nějaká nová pravidla.

Není to tak dlouho, co jsem navrhoval, že by bylo lepší najít nějaké společné řešení. Udělat téma, kde by bylo odpovězeno na všechny otázky bez dalšího mlžení. Hráči by byli spokojeni, členové týmu by byli spokojeni a administrátorku by to stálo jeden večer času.

Zřejmě je jednoduší udělat nová pravidla, všechno smazat a furt se s hráči dohadovat, než racionálně vysvětlit pár dotazů. Asi má tým co skrývat, pokud neustále ignoruje (a teď i banuje) otázky týkající se toho, proč má člen týmu sadu, jenž nejde získat, proč si mohl změnit jméno a tak dále.
 

Deleted User - 586785

Guest
....
  • Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům mohou být potrestány okamžitou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům týmu budou vymazány a jejich autor potrestán
...
O to ide, že oni to berú ako osobný spor a vám ide len o to, aby sa zapojili do konverzácie v podstate... Aj tie meme obrázky asi neberú jak paródiu na toto fórum, čo bol asi zámer zo začiatku, poukázať len ako to tu z vášho pohľadu vyzerá, ale berú to osobne... No keď sa to ignoruje, tak to už začína byť osobné, len takto sa to nevyrieši - je pravda, že keby namiesto toho, aby to zmazali, aj keď ich to uráža, na to odpovedali tak by to tu vyzeralo inak, to sa týka aj prístupu Innogames v niektorých veciach... Keď to budú mazať, je to len horšie, lebo sa tu o tom bude stále hovoriť, dokým sa obe strany nezhodnú na niečom...
 
Nahoru