• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Co má Marcelka v kabelce.

DeletedUser18984

Guest
Ako ktoré, niektoré áno poukazujú na problémy čo sa dejú medzi hráčmi a supportom ale myslím že niesu nejako prehnane robené a skôr IDE O TO IM VTIPNE PREDAŤ POINTU ako to vidia hráči :D ruku na srdce ktorý z tých 3 supportov sa aspon na 1 z tych obrazkov nezasmial :D

ps: Zatial mi zmazali iba 1 (ktore suviselo s tym cringe videom)
 

Deleted User - 586785

Guest
@Čučko
Aspoň pár ľudí sa to tu snaží oživiť, svojím spôsobom... :)

Inak toto ma pobavilo asi viac jak tie obrázky, to je tak pekne odveci veta... :D
V sobotu, scrollujem, scrollujem hlavnú stránku a zrazu toto: :D
V prípade rýchlej veštby ma kontaktujte na 0969 69 69 69
Odpadával som. :D
 
Toto jsou právě nějaká nová pravidla.

Není to tak dlouho, co jsem navrhoval, že by bylo lepší najít nějaké společné řešení. Udělat téma, kde by bylo odpovězeno na všechny otázky bez dalšího mlžení. Hráči by byli spokojeni, členové týmu by byli spokojeni a administrátorku by to stálo jeden večer času.

Zřejmě je jednoduší udělat nová pravidla, všechno smazat a furt se s hráči dohadovat, než racionálně vysvětlit pár dotazů. Asi má tým co skrývat, pokud neustále ignoruje (a teď i banuje) otázky týkající se toho, proč má člen týmu sadu, jenž nejde získat, proč si mohl změnit jméno a tak dále.
Tohle nejsou žádná nová pravidla. Už jsem to někde psal, že se pouze s nějakým pohybem vláken ztratila, ale jinak jsou z roku 2008. Ověřit si to můžeš na posledním paragrafu, kde je návod jak hlásit nevhodný příspěvek a popisovaný způsob odpovídá tomu, jak se to hlásilo na původním fóru co tu bylo od 2008 do 2016. Nová pravidla se objevila nedlouho poté, co byla na post moderátorky uvedena Symphie a ptala se, kde jsou pravidla, co je dovoleno a co zakázáno. Takže se hledalo a našlo se tohle.
 

DeletedUser307

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 825207

Guest
Já to nečetl, nechce se mi s tím ztrácet čas, může někdo(kdo to četl samozřejmě) stručně napsat v čem jsou tam rozdíly? :)
 
Nahoru