• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Co si přejete k vánocům?

DeletedUser

Guest
Sluchátka KOSS PortaPro , triko nebo mikinu Nirvany :D, nějakou hru ... chtěl jsem přeobjednávku Mass Effectu 3 ale zjistil jsem, že nebude nejspíš lokalizace čestiny :(

A pár nějakých "blbostí" :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Krmivo pro psy, kočky, morče, činčilu, andulku, králíky,.. :)
 

DeletedUser

Guest
CD mechaniku do PC, stará už dosloužila... :) A knihy... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já nabíječku, bulleta mt flux a baterky (přispěju něco sám, nemám zapotřebý tahat z rodiny bůch ví kolik) a ty blbůstky jako čokolády, knížky atd.
 

DeletedUser

Guest
Já budu chtít tuto krásku: :D - Samozřejmě si taky přispěju, jak podotkl batman19 :D a to větší částkou...
[SPOIL]
LP2-SG.jpg
[/SPOIL]

Dál pak kombo ke kytaře, dva stojany na kytaru (mám akustiku a elektriku :D :D ), různý kábly k tomu všemu :D
Pak si udělám radost tímto :
[SPOIL]
1292973597_149111732_1-Metallica-Black-Fang-Pick-Tin-James-Hetfield-Lima.jpg
[/SPOIL] :D

A pak ještě Metallica - Live in Den Bosch (Holland) :D


Ale aby ste si nemysleli, toto všechno mám napůl na narozeniny a napůl na Vánoce (Narozeniny mám 14.12. :D) :D
 

DeletedUser

Guest
hwzká hračka. Kámoš má mini inferno a full alu thnder tiger (tuning za 14k). ude možnost jezdit na pár stavbách
 

DeletedUser8082

Guest
Já si přeju aby se ty Vánoce přeskočili,já je totiž nemám ráda,no ale kdybych měla něco říct tak asi další mince do sbírky..
 
Nahoru