• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Cookie115

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dnes mám poslední možnost napsat nějaký příběh k díkůvzdání a já tuto možnost využiji, i když vím že nemám šanci vyhrát.Je večer, mám spoustu starostí a ještě ke všemu mám obrovskou rýmu. Ve škole jsme psali spoustu testů a ne všechny dopadly ideálně. Přála bych si, aby všichni slavili tento svátek. Je to vlastně taková oslava smíření a radosti. Tohle vlastně ani není příběh, ale svěření se se starostmi někam (někomu), kde je to celé anonymní. Ve škole to máme těžké. Složité učení, vztahy a přísní učitelé. Vždy, když vystupuji na obvyklé zastávce tramvaje, mm obrovskou chuť naskočit do té zpteční, ale nejet na místo, kde bydlím. Jela bych na svá oblíbená místa, setkala se s lidmi, kteří pro mě mnoho znamenají. Jen oni opravdu vědí, jaká doopravdy jsem, znají mé slabé i silné stránky.
Všichni lidé na opačné straně světa se určitě těší z oslav díkůvzdání. Nevím, jestli znáte ten pocit, kdy vám vše v životě vychází tak, jak byste chtěli. To máte pak doslova a do písmene chuť každého obejmout a plakat, štěstím nebo radostí? Na tuto otázku už sama nevím jak odpovědět. Přemýšlím, jak bych asi oslavila své vlastní díkůvzdání bez lidí, kteří tu nejsou. V tuhle chvíli toužím po samotě. Utéct z rodného kraje někam, kde mi vítr ošlehá tváře do červena, Kde uvidím rozlehlé pláně, kde bude zapadat slunce tak, jako kdyby celá obloha hořela. Ale nechtěla bych ty chvíle trávit jako člověk, nýbrž jako divoký nespoutaný kůň. Kůň slavící díkůvzdání se všemi svými přáteli nablízku, protože fdivocí koně se NIKDY neopouští. A na závěr bych ráda použila úvod ze svých webových stránek: Všechna naše dobrodružství mají svoji památku .Sice svůj bunkr nemáme,ale nejsme náhodou Divocí koně? Ty přece domov nemají,neustále se shovávají před zlými lidmi,kteří je chtějí zkrotit.Já nevím jak vy ostatní,ale já Appaloosa musím zařehtat (íííííííhaháááááá) mám ráda volnost a už ve svých představách cválám po pláních při zapadajícím slunci...A zítra,třeba nás znovu budou chtít ulovit Indiáni,ale my,nás 5 divokých koní (Appaloosa,Pinto,Mustang,Quarter horse a dokonce i Pony) jim budeme stále vzdorovat až do samého konce.A ten možná,kdo ví,nikdy nenastane...:kobylka:
 

DeletedUser

Guest
velmy originální , dávám pět hvězdiček :-) . Né ze srandy , prostě se my to líbí .
 

DeletedUser

Guest
Mě se to taky libi hrae to tak trochu na city :cry: ale chyby mi tam ten divoky zapas ale opravdu original :)
 

DeletedUser

Guest
Jak to tak čtu, tak je mi až skoro ouvej. Ale psala si to na začátku sama není to příběh, spíš zpověď.

Nebýt toho, že si několikrát zmínila slovo díkuvzdání - byl by to příběh o smutném človíčkovi, který má celého světa akorát po krk. Znám ten pocit, kdy se snaží člověk zmizet někam, kde není nic kromě jeho samotného - tak se rodí spisovatelé:-)

Nechci a nebudu tenhle příběh hodnotit, protože si myslím, že sem nepatří a nechci poškodit ty, co se drží tématu.

Ale na druhou stranu, když tě tvoje situace už donutila napsat co se kolem tebe děje sem na fórum, přeji ti vítězství. Protože pro jiné to budou nugety a dolary - pro tebe pocit, že se konečně zase daří.

I kdyby se nezdařilo, pamatuj, Až se bouřka přežene, vítr rozfouká temné mraky nejistoty i beznaděje a zase bude jasně zářit slunko!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru