• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Counter strike 1.6/CS 1.6

DeletedUser

Guest
jj a jakou zbran máte nejradši?miluju M4A1 bez tlumiče,magnum sniper,sig sauler nebo five seven,steyr aug,štít+vesta a spustu granátů+five seven je super kombinace,a specilizuju se na sniper nebo na boj u budov nebo ve městě.a AK47 je blb zbran:devil::ehm:.

ja to hraju hodne casto a sem typicky TERORISTA :D snad vsechny lidi co znam tak to parej za CT ale ja sem jasny T.... jo a nejradsi mam AK-47 a KRIEGA 552.... nebo si beru skaut....
(ano je to dost lamerske.... musis dat heatshot abys ho slozil.... ale je to lepsi nez magnumka.... protoze ta je moc dobra :D strelim ho kamkoliv a je tuhej to je divne.... tak proto sme ji tam kde hraju ja zakazali....) a ktomu este vestu+helmu a flash :D
 

DeletedUser

Guest
to neni pravda....uz nekolikrat se mi stalo ze sem dostal ranu magnumkou a zbylo mi 40hp.....
 

DeletedUser

Guest
shark má pravdu už se mi to taky stalo.jednou jsem měl magnum a vystřelil jsem na teroristu jasnej zásah ale on tam běhal dál jako by se nic nedělo.Krieg 552 je dobrá zbran ale když už něco od teroristů tak D3au-jasnej favorit
 

DeletedUser

Guest
Hoši co takhle udělat nějaký turnaj v CS? :) Když nás tu je tolik. Mohl bych se s někým domluvit a udělali bychom nějaké zápasy, doufám že máte steama.. :D pokud ne budem muset přes NS.
 

DeletedUser

Guest
škoda já mám non-steam.v rubrice nedobré hry někdo napsal že CS je jen chození a střílení-na to někdo odpověděl že CS je o taktice a dobrym týmu-a má recht.A turnaj v CSku proč ne.jen si musíme domluvit pár věcí-pak se muzeme o necem bavit:cool1::spiderman:
 

DeletedUser

Guest
škoda já mám non-steam.v rubrice nedobré hry někdo napsal že CS je jen chození a střílení-na to někdo odpověděl že CS je o taktice a dobrym týmu-a má recht.A turnaj v CSku proč ne.jen si musíme domluvit pár věcí-pak se muzeme o necem bavit:cool1::spiderman:

Myslím že to psal Remy, já psal že je to opravdu o taktice. Klidně budu s váma hrát přes NS, ale je tam zatraceně blbej AIM.

Podle mě, jsou na WoW nejzábavnější Battlegroundy (Warsong giluch, Arathi basin...) a celkově boje Player vs. Player (PvP). Ještě dungeony (místa, kde jsou většinou bossové) jsou docela zábavné. Podle mě je žánr MMORPG super. Hraje se s mnoha opravdovými hráči najednou. Ale teď už konec s WoW. O tom tohle téma není.
Mě moc nebaví obecně "střílečky". Běháte a střílíte... ra ta! ta! ta! ta! ta! Třeba counter strike.


No ale Counter Strike není jen o střílení. Týmy na světové úrovni mají skvělé taktiky. Jenom začátečníci můžu-li říct jenom chodí s střílí po všem.

http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=6422&page=2
 

DeletedUser

Guest
my nemáme steam máme non steam:loool:takže musíme hrát přes non steam
 

DeletedUser

Guest
ja vim ze to zni divne ale mam myslim ze mam steam a to sem si to nekoupil.... ale ani nestahnul :D mam to od kamose a ten nevim kde to vzal :D.... ja tomu takhle moc nerozumim.... ja vetsinou si v seznamu vyhledam server a du hrat :D neresim to.... (a vubec me to nestve :D)
 

DeletedUser

Guest
Více serverů,více módů, kvalitní hráči, lepší AIM, přehlednější postavy, můžeš pokecat přímo ve hře s kámošema a mnoho dalšího... :) Pokud si je dáváš na NS a jsi dobrý přejdi na Steam pomůže ti to zlepšovat se. :)

Ja mám Steam ja som si kúpil Counter Strike Anthology za 600 SK (20 EUR) a je to super. Mám tak klasické CS, Condition Zero, Condition Zero Deleted Scenes, Steam. Podľa mňa je to super. A hráči inak vyzerajú. Už tam nie sú len staré obrázky ako napr. že CT majú SAS, GIGN atď tie staré obrázky ale nové! A to aj T
 

DeletedUser

Guest
mam jednu otazku..ked si kupim steam,tak si musim kupit aj orig hru,nie?a nejsu take "packy" ze by som si kupil steam a CS zaroven?nech to nemusim hladat :D
inak www.fpsbanana.com tam su skiny na kopu hier skuste :D
a dobry server hlavne nonsteam www.proserver.sk
 

DeletedUser

Guest
mam jednu otazku..ked si kupim steam,tak si musim kupit aj orig hru,nie?a nejsu take "packy" ze by som si kupil steam a CS zaroven?nech to nemusim hladat :D
inak www.fpsbanana.com tam su skiny na kopu hier skuste :D
a dobry server hlavne nonsteam www.proserver.sk

Ja to mám kúp alebo si objednal Counter Strike Anthology, máš tám originál Steam, Counter Strike, Day of Defeat, Deathmatch a Ricochet (to sú módy pre CS) a stálo to nejakých 699 SK.
 
Nahoru