• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Counter strike 1.6/CS 1.6

DeletedUser

Guest
JJ hlavně jsem nedal ten list v CD klíčem a na druhé straně je návod :D

LOL :D Ináč keď si potom vytvoríš účet a vložíš tam ten CD key ktorý je na zadnej strane obalu, tak nebudeš si môcť vytvoriť už ďalší účet lebo ten CD key môžeš použiť iba raz tak bacha na to!
 

DeletedUser

Guest
Aj ja mam Steama a bola to dobra kupa. CS drtim ty kokos kazdy den to je hra na ktoru sa nikdy nezabudne lebo ju bude kazdy hrat.
 

DeletedUser

Guest
LOL :D Ináč keď si potom vytvoríš účet a vložíš tam ten CD key ktorý je na zadnej strane obalu, tak nebudeš si môcť vytvoriť už ďalší účet lebo ten CD key môžeš použiť iba raz tak bacha na to!

Přesně když dostaneš ban na celý steam musíš si koupit nový.
Když nebudeš cheatovat budeš v pohodě.
 

DeletedUser

Guest
sice to každej jednou vyzkouší ale moc to nedoporučuju.kazí to hru a navíc si budou myslet že seš lama no.
 

DeletedUser6268

Guest
jak se hraje Counter-Strike 1.6 po netu poradí mi někdo napište mi prosím do pošty díííík

poradí mi někdo prosím

pište prosím jak můžu hrát po netu

kdo si semnou zahraje a naučímě jak se to hraje po netu prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííím
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na internetu je tolik návodu jak to nainstalovat... Nechápu co je na tom těžkého stáhneš klienta a patch nainstaluješ klienta a pak poatch a hraješ...
 

DeletedUser6268

Guest
nechápu potřeboval bych kdyby my někdo ukázal fotky jak se to dělá
 

DeletedUser

Guest
chtel bych se zeptat jestli nekdo nechce vytvorit sprej staci mi napsat soukromou správu a domluvíme se
 

DeletedUser

Guest
ja vim jak se spreje vytvari a protoze to hodne lidi neumi tak bych jim ho vytvoril
 

DeletedUser

Guest
Mam taky problem mam CS 1.6 z finalnym patchom 33.0 a ked idem hrat nejaky server tak mi njde sa pripojit lebo na ploche sa mi ukaze ERROR a stoji v nom : NIECO ZE NENASLO SA SUBOR de_vertigo.wad!!!
A neda sa mi pripojit myslim tak ze naacitavanie zastane na Precharching resource a tam stoj a ked dam OK tak sa vypne hra!!!
PRECO TO ROBI A AKO TO VYPNUT???

PLS PORADTE :(
 

DeletedUser

Guest
Mam taky problem mam CS 1.6 z finalnym patchom 33.0 a ked idem hrat nejaky server tak mi njde sa pripojit lebo na ploche sa mi ukaze ERROR a stoji v nom : NIECO ZE NENASLO SA SUBOR de_vertigo.wad!!!
A neda sa mi pripojit myslim tak ze naacitavanie zastane na Precharching resource a tam stoj a ked dam OK tak sa vypne hra!!!
PRECO TO ROBI A AKO TO VYPNUT???

PLS PORADTE :(

A to nejde na všech? Je to jen chyba textury v mapě taky mi to ne NS dělalo.
 

DeletedUser

Guest
Ale mne to nejde iba na niektorych mapach teda na vetsine hrajem v poho ale na niektorych sa nemozem prihlkasit :(
A ako to mam opravit?? :(:(:(

Jooo tak to jsem taky nezjistil, prostě nehrát na serverech kde je tato mapa :D, já hraju jenom de_dust2, de_inferno sem tam de_nuke.
 

DeletedUser

Guest
Counter - Strike 1.6

Hraje tady někdo Counter - Strike 1.6 knife ? Pokud ano tak můžete jít do clanu [KnF]. Web clanu [KnF].
 
Nahoru