• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Counter strike 1.6/CS 1.6

DeletedUser753

Guest
mam jednu otazku..ked si kupim steam,tak si musim kupit aj orig hru,nie?a nejsu take "packy" ze by som si kupil steam a CS zaroven?nech to nemusim hladat :D
inak www.fpsbanana.com tam su skiny na kopu hier skuste :D
a dobry server hlavne nonsteam www.proserver.sk


Steam je jenom client. takže je zadara a muzes na nem hrat nekolik her zdarma. Nevim co to je za hry, ale neco by se naslo. Akorat si musis vytvorit novy ucet stejne jako treba na tomto foru. A potom kdyz si koupis steam hru zadas aktivacni kod a instalujes bud z CD anebo to proste stahnes z netu.
 

DeletedUser

Guest
Tak když už píšete ty adresy a IP tak přidám naše servery naleznete na www.mzona.eu Na výběr máte z Classicu, HNS a Deathrun serveru. Dělám tam také admina tak né aby tam někdo přišel a dělal tam bordel ;) :D
Jinak tohle je asi tak všobecně o CS... Viděly jste match eSuba vs. Plan-B? :) Nedávno hráli... eSuba vhyrála
 

DeletedUser

Guest
co mám dělat když to nemůžu dostat z počítače odebrat programy ale chcu to hrat ale pritom to nejde spustit
 

DeletedUser

Guest
Tuhle hru paříme ve škole v učebně informatiky když máme na konci hodiny volno :D:D:D
 

DeletedUser1447

Guest
tak to já to pařím doma....nastahuju modifikace a takové věci :loool:
 

DeletedUser

Guest
já přestal pařit,ale byl jsem jednička všude kam jsem přišel-po roce nepaření countru jsem prohrál i s tou největší lamou ve třídě a popravdě mi to na motivaci do countru nepřidalo-the end
 

DeletedUser

Guest
Czechgamers.net

Prit si zahrát na naše servery!


http://cs.czechgamers.net/news.php

CZG | Pub Old School 83.240.1.153:27091
CZG | Pub Classic 83.240.1.153:27092
CZG | only Dust2 83.240.1.153:27093
CZG | Aim 83.240.1.153:27094
Starej only Dust2 83.240.1.151:27018



:hoj: Měj te se
 

DeletedUser

Guest
Counter Strike Portál
Clany, servery, zábava...
www.cs.gecom.sk
Príďte sa pozrieť !

Poradte mi :

1. Hrac beha na serveri a podozrivo presne vie kto sa kde nachadza aj ked to neni pravdepodobne,.
velmi casto striela cez steny aj ked nema sancu vediet kde sa kto nachadza aky cheat pouziva?

2. Hracovi sa podozrivo trasie mieritko a kade ide tade striela len hlavy castokrat na jeden naboj
ktory cheat pouziva?

3. Hrac na serveri beha ako sialeny ping ma stabilne 20 , lagy nema dovod mat no aj napriek tomu
na serveri rychlo uteka s nozom v ruke rychlejsie nez je v cs mozne a rychlejsie ako ostatny hraci
tento cheat sa nazyva?

4. Popri hre vidite hraca ako striela rovnomerne a pritom mieritko sa mu strasne trasie o aky script
ide?


5. Ake 2 druhy ovladania servera pozname? (z hladiska admina na serveri)

6. Ako spustime ovladaci panel admina na serveri na ktorom je plugin amx?

Vopred dakujem ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1. cheat Wallhack-hráč vidí skrz zdi
2.cheat Aimbot-kulky jdou přeně do hlavy
3.cheat speedhack-běháš jako šílený
4. pokud vždycky dá headshot,tak aimbot,ale jinak jsem to moce nepochopil

O tom ostatním nemá páru
 

DeletedUser

Guest
Hacky jsou pěkně trapné :D Borec s hackama skore měl nějak 30 ku 10 přišel admin a hrál pak bez cheatu skore 1 ku 32 :D Ono pokud chceš hrát jen publici tak si je stahujte xD
 

DeletedUser8870

Guest
CHeatovani uz se, ale vubec nevyplaci casto mas na serveru uciny anticheat na soe serverech myslim maji dobry jeste nikdy nebyl nejaky cheater na serveru dyl nez 10 minut ono to chvilku trva nejdriv musi nahrat demo pak poslat do valve a se screenem steamid pripadne ip jestli se jedna o NS hrace, ale samozrejme uz tedka sou cheaty ktery i xray nemusi odhalit samozrejme, ale ja to nikdy nestahoval a nehral s tim. :D
 
CHeatovani uz se, ale vubec nevyplaci casto mas na serveru uciny anticheat na soe serverech myslim maji dobry jeste nikdy nebyl nejaky cheater na serveru dyl nez 10 minut ono to chvilku trva nejdriv musi nahrat demo pak poslat do valve a se screenem steamid pripadne ip jestli se jedna o NS hrace, ale samozrejme uz tedka sou cheaty ktery i xray nemusi odhalit samozrejme, ale ja to nikdy nestahoval a nehral s tim. :D

Právě teď když vydali CSS-Counter strike source,tak tam je cheatovaní a hackování zbytečné,rychle chytíš pernamentní ban,mají to dobře zabezpečené:::)):::::))::
 

DeletedUser6123

Guest
Hrál jsem dlouhou dobu, ted mám jinej disk, až budu mít zpátky svůj dobrej starej disk, ta začnu zas pařit. Výborná hra, uměl jsme už skoro nozoom, fastzoom z awp, takže v pohodě. Deagle hs na 2 rány max. Maverick druhá nejoblíbenější zbran, krásná a výborna.
 
Nahoru