• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Cunnighamova farma

DeletedUser

Guest
Ahoj,nevím zda se někdo dostal dále než já,ale musím teď porazit Medicinmana a poté Strangera.U medicinmana jsem už opravdu zoufalý.Zkouším všechno a nemůžu jej porazit,udělal jsem si i reskill za 30tisíc.Jsem chlaďák a myslím si že medicinman,střílí a uhýbá stejně jako já a musím mu sebrat asi to samé HP co mám i já...Poradí někdo jak jej porazit? Díky moc za odpověďi.Czyril
 

DeletedUser

Guest
Jde to třeba takto. Jsem střelec takže mám pravděpodobně velkou výhodu. Oblékl jsem se tak, abych měl co nejméně bodů v uhýbání. Nastavil jsem vše bez úhybu a všechno do hlavy.

[report=33504118f8ca35e7db]Duel NPC: Doc. Holliday proti Medicinman[/report]
 

DeletedUser11313

Guest
Ahoj,nevím zda se někdo dostal dále než já,ale musím teď porazit Medicinmana a poté Strangera.U medicinmana jsem už opravdu zoufalý.Zkouším všechno a nemůžu jej porazit,udělal jsem si i reskill za 30tisíc.Jsem chlaďák a myslím si že medicinman,střílí a uhýbá stejně jako já a musím mu sebrat asi to samé HP co mám i já...Poradí někdo jak jej porazit? Díky moc za odpověďi.Czyril

Některá úkolová NPC mají stejné vlastnosti jako Ty,stejně míří a stejně uhýbají.Toto je zřejmě ten samý případ.V ten okamžik přichází na řadu tolikrát zatracovaná a mnohokrát oslavovaná charisma.Musíš prostě mít víc vystupka než taktiky (útočíš) - na ostatních vlastnostech v podstatě nezáleží,protože tam jste si rovni. Pokud má NPC chladnou a Ty palnou (nebo obráceně),pripadá ještě do úvahy varianta mít vysokou houžev a nízké reflexy (nebo obráceně).

Sám to řešívám na férovku - stoupnout, a a mířit na hlavu :střelec:
 

DeletedUser10447

Guest
No ty dva musis uspat, take maji stejne HP jako ty. Takze si sniz HP a jdi ho pak valit.
Nejlepsi stav je po uspani, bo to bude kdo da prvni ranu ten vyhral, takze zkousis dokud to nejsi ty. :lovec:
 

DeletedUser

Guest
dobře,takže nemám uhýbat a mám mířit na hlavu,bez úhybu.Mám chladnou zbraň a medicinman také,takže většinu si dát do přesnosti,vystupování a síly úderu?
 

DeletedUser

Guest
Ne, jediné relevantní je pro tebe vystupování, žádná přesnost ani síla úderu. A to vystupování musíš mít větší než taktiku. To znamená oblečení čistě jen na vystupování i když použiješ třeba indiánskou čelenku, která má do duelů použitelné jen to vystupování.
 

DeletedUser

Guest
áha,a uhýbat nemám a mířit na hlavu ano?

p.s.: když jsme u toho,máte někdo tip jak porazit strangera?
 
Nahoru