• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Díkuvzdání - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
8 hodin denně

Kdyby to někoho zajímalo, tak na splnění všech úkolů je třeba pracovat přibližně osm hodin denně (na starých světech). Takže ne že by to nešlo, ale je třeba se tomu intenzivně věnovat.
 

DeletedUser

Guest
hele, a klobou snehulaka ziskam jak ?? (minuly rok sem to nak nestihnul)
 

DeletedUser

Guest
Takže když nesplnim ty starý úkoly tak se mi neobjeví ty nový?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, protože podmínkou pro zobrazení úkolu Henryho oslava je level 20, časový údaj a splněný quest Díkůvzdání III.
 

DeletedUser

Guest
Úkol: Adventní kalendář pro tebe
Zadavatel: Marie Roalstad
Odměna: Adventní kalendář
Podmínky: Tento úkol můžeš přijmout pouze od 26.11.2010 v/ve 00:00 hodin do 24.12.2010 v/ve 00:00 hodin.
Cíl: -

Ví někdo, co je ten adventní kalendář?
 

DeletedUser7164

Guest
Prosím Vás a půjde ještě nějak získat klobouk sněhuláka?Díky za odpověd;-)

Tak ty staré úkoly mám na jednom světě splněné.
Takže by mohl být vánoční úkol pro ty co to loni nesplnili a mohli by tak získat klobouk?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Musíme si počkat, jestli budou zpřístupněné i staré úkoly na Vánoce.. Diskutujte zde prosím o Díkůvzdání, ať tady nemáme nepořádek.
 

DeletedUser

Guest
mě také protože hledat 10 krocaních stehen by mě asi zabilo ,minule jsem hledal také krocaní stehno a trvalo mi to 50 hodin než jsem ho našel a to vlastním 4 prémium účty ,mám všechny suroviny kromě krocaních stehen a to mi kazí plány ach jo
 

DeletedUser

Guest
celkem hovadina stihat stare ukoly a nove zaroven pro lidi co hraji nove maj o to slozite to dosahnout nez lidi co hraji vic jak rok proste dalsi blbost ..... (nekomentovat nestojim o blbe nazory)
 

DeletedUser7836

Guest
Tak a holínky sú doma :)
19011901hol%C3%ADnky.jpg
 

DeletedUser

Guest
Za to vyznamenání "Šťastné díkuvzdání!" se jim moc nepovedlo.
 

DeletedUser7312

Guest
Holínky už mám také. Pokud je informace správná - počkám na 26.11. a splním úkol, za který dostanu adventní kaledář.
 

DeletedUser

Guest
jak se dá efektivně získat krocan už to dělam takovou dobu a mam jen 2 krocany
 

DeletedUser

Guest
:::)):::::)):::::))::Zkoušej po hodinovkách nebo po půlhodinovkách, jestli dáváš dvě
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru