• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dělník-duelant

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,asi do 20 lvl sem všechno dával do stavění a síly,ale začínají mě štvát duelanti a tak prosím o radu,jak se předělat na duely...

Třeba nějakej equip a tak
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Pokud dáváš vše do síly,tak si pořiď chladnou zbraň (meč,sekeru...).Dávej schopnosti do houževnatosti a reflexů (na práce) a equip na stavění (nebo obráceně equip na duelové schopnosti a schopnosti do stavět).S novým updatem přibydou dobře práce ta které budeš potřebovat schopnost stavět a přybydou opasky a kalhoty,které vylepší tvé duelové schopnosti.
 

DeletedUser

Guest
a je lepší si přidávat přesnost nebo vystupování;uhýbání nebo taktiku?
 

DeletedUser

Guest
Já osobně dávám přesnost a taktiku
Protože: Když si dáš do zručnosti, dá ti přesnost
a když dáš do charisma, dá ti to taktiku i vystupování ;)
 

DeletedUser

Guest
Vy asi duelujete hodně,kolik máte bodů v uhýbání,přesnosti,atd?
 

DeletedUser6989

Guest
Vy asi duelujete hodně,kolik máte bodů v uhýbání,přesnosti,atd?

Na jednom světě se zaměřuji na reflexy a houževnatost.Můžu dělat práce,a dostávám minimální požkození,ale narozdíl od přesnosti neuplatním tyto schopnosti v pevnostech.Proto dávám body do všech atributů (síla,pohyblivost,zručnost,charisma) rovnoměrně.
 

DeletedUser

Guest
A poradíš mi prosím nějakou výbavu,co by mi přidávala sílu úderu,přesnost,uhýbání atd?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru