• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

dĺžka práce pro nález

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
prosim vas, ovplyvnuje ćas práce aj moznost najst predmet???
napriklad ked chcem najst vlajku pri strazeni pevnosti, mam rovnaku percentualnu sancu ju najst ked budem pracovat dve hodiny aj ked iba 10 minut????? dakujem za odpoved.
 

DeletedUser807

Guest
prosim vas, ovplyvnuje ćas práce aj moznost najst predmet???
napriklad ked chcem najst vlajku pri strazeni pevnosti, mam rovnaku percentualnu sancu ju najst ked budem pracovat dve hodiny aj ked iba 10 minut????? dakujem za odpoved.


No pokud vlajku najdeš za 10 minut, tak jsi fakt borec :) Někteří ji tu hledají až dvacet hodin :)
 

DeletedUser

Guest
prosim vas, ovplyvnuje ćas práce aj moznost najst predmet???
napriklad ked chcem najst vlajku pri strazeni pevnosti, mam rovnaku percentualnu sancu ju najst ked budem pracovat dve hodiny aj ked iba 10 minut????? dakujem za odpoved.

mno já osobně vlajku hledal 3x2 h. a jestli by ji někdo našel za 10 min. tak bychnejspíš neuvěřil
 

DeletedUser

Guest
tak vplyva na to ten cas alebo nie? teda mam 2 percentu sancu aj pri desiatich minutach aj pri dvoch hodinach alebo nie? dakujem za odpoved.
 

DeletedUser

Guest
Najeď si na ty procenta kurzorem a máš tam: Pravděpodobnost na nalezení předmětu do 30 minut. Když si dáš při 50% 1H tak je to 100% :sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
dakujem toto som potreboval,

Edit:
a neviete kde by sa dal najst modry indiansky nahrdelnik?????/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nastaal tu mensia chyba ked ides v praci kde je sanca na predmet 30% a ides na 2h tak to neznamena ze mas sancu 120% teda ze najdes vzdy ale znamena to ze sa 4* samoztatne vyhodnoti 30% sanca ked si toto spocitas tak sanca na najdenie aspon jedneho takehoto predmetu je 75,7% ale mozes ich najst aj viac jedina vynimka je pri 10 minutovych pracach kde je sanca skutocne tretinova oproti polhodke ale v ostatnych pripadoch teda hodina alebo 2 hodiny je to viac sanci o velkosti polhodiny a to je dovod preco napr. jedne moj kamos hladal vlajku 38h a nic nenasiel a ked dal dalsie 2h (v jednom prikaze) tak nasiel rovno 2 ale tak ono je to strasne vela o stasti
 

DeletedUser

Guest
Bunkermane souhlasím naprosto s Tebou, je tady opravdu ta položka štěstí. A věř mi, že i já jsem si u některých úkolů šáh nal dno své trpělivosti. Přeji Vám všem mnoho štěstí a zábavy. :)
 

DeletedUser

Guest
Vlajku jsem hledala asi tak desetkrát po dvou hodinách a nic. Až po jedenáctý se to konečně zadařilo. Hurá
 

DeletedUser

Guest
Najeď si na ty procenta kurzorem a máš tam: Pravděpodobnost na nalezení předmětu do 30 minut. Když si dáš při 50% 1H tak je to 100% :sugar sugar:

když pracuješ 2x na 30 min s pravděpodobností, tak máš při druhým šanci 75 % a ne 100!
 

DeletedUser2886

Guest
když pracuješ 2x na 30 min s pravděpodobností, tak máš při druhým šanci 75 % a ne 100!

No takhle přesně se to říct nedá
při druhé půlhodině bude šance zase 50% ta se samo o sobě nezmění
když děláš něco pořád dokola tak to je pak věcí pravděpodobnosti a statistiky
statisticky budeš mít vždycky 50% šanci na úspěch a to se nikdy nezmění
ale můžeš říct že při hodině práce, tedy dvou pokusech je 75% šance že uspěješ

jako s tou vlajkou základ jsou 2% tedy statisticky vzato po 25ti hodinách by jsi jí měl mít, kdyby se řešil čas kerý nad tím každý kdo to dělal strávil tak by jsme se k tomuto výsledku dobrali. Nakonec tu asi i bude někdo kdo jí urval za 10 minut :)
ale pravděpodobnost že tu vlajku získáž řekněme na 90% budeš mít po více než 50ti hodinách práce a i tak jí stále nemusíš mít defacto 100%ní šance nelze nikdy dosáhnout
 

DeletedUser

Guest
50% šanca

50% šanca znamená že hodíš kockou nepárne číslo (tiež je to 1:2), kockou hádžeš každých 30min. (niekedy sa ti to podarí na prvýkrát, niekedy na desiaty)

pokiaľ budeš pracovať len 10min, pri 50% to znamená že sa musíš kockou trafiť presne do daného čísla (1:6) (aj tu platí že niekedy sa ti to podarí na prvýkrát, niekedy na desiaty)

to je vysvetlenie z matematického hľadiska :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
suhlasim, ano mas celkom pravdu, inac uz mam tu vlajku. pomodlil som sa bolo.
 

DeletedUser

Guest
na 1. svete jsem vlajku nasel za 30 minut . a na druhem hledal 18 hodin :(
 

DeletedUser14

Guest
Prvek nahody

Myslim, ze prvek nahody tady pusobi vic jak by bylo zdravo. Priklad ze zivota. Na zacatku hry jsem stipal drivi a za 2 hodky 4ks. O dost pozdeji a po aktivaci nuget na zvyseni sance najit predmet o 50% a o dost vic pracovnich bodu a za 2 hodky nic. Ta 10 timinutovka je spis na presun k pozadovane praci. Potom si treba zmenis hadry a das ho delat treba na 2 hodiny.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru