• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Další úpravy MPI

Mám několik návrhů ohledně MPI
1) Výrazné prodloužení trestu při opuštění - Dost často se stává, že někdo nechce s někým hrát, proto opustí hru...často několikrát a tím se zvyšuje čekací doba.
Zvýšit například na 1. -1 hodina, 2. - 5 hodin, 3. - 12 hodin, 4. 24 hodin, 5. 36 hodin

Jiné řešení by byl návrh cca rok starý
[SPOIL]
1) Black list - dat tam hrace, s kteryma nechcete hrat. Maximlane proti nim. Mam ve svym soukromym listu par lidi, s kterejma uz nikdy nechci hrat, jelikoz kazi hru ostatnim a diky tomu clovek prohraje a ztrati 15 minut svyho zivota a ani si nezahraje.
[/SPOIL]

2) Zvýraznění hráčů, kteří mají odehráno méně než 5 her.

3) Rozdělit lobby na tři části - všechny lvly, pod 110 a nad 110

4) Novou mapu? :angel:
 

Pawn

Člen týmu
O nějaké změně čekací doby se můžeme bavit, až se budou líp balancovat týmy ;) Do té doby, to upřímně chápu, někdy to opravdu namixuje šílenost, a je to ztráta jen času celá ta hra.

Zvýraznění je zbytečnost, proč je chceš mít zvýrazněný? Aby hráči odcházeli ještě častějc?

Rozdělení lobby? Blbost, i tak to hraje málo lidí, už tak se na hru čeká někdy i 10 minut.

Nová mapa je jedinej kloudnej nápad co jsi napsal, kterej už tu ale i tak byl, a pokud vím v plánu nové mody byly, jen se asi někde zasekly.

The end z mého pohledu. :)
 
Můžou přidat nový typ ochranných prvků. Kupříkladu odpor jen na určitý typ zbraní. I když to by bylo možné a asi i lepší zakomponovat do bitev.
 
O nějaké změně čekací doby se můžeme bavit, až se budou líp balancovat týmy ;) Do té doby, to upřímně chápu, někdy to opravdu namixuje šílenost, a je to ztráta jen času celá ta hra.

Zvýraznění je zbytečnost, proč je chceš mít zvýrazněný? Aby hráči odcházeli ještě častějc?

Rozdělení lobby? Blbost, i tak to hraje málo lidí, už tak se na hru čeká někdy i 10 minut.

Nová mapa je jedinej kloudnej nápad co jsi napsal, kterej už tu ale i tak byl, a pokud vím v plánu nové mody byly, jen se asi někde zasekly.

The end z mého pohledu. :)

I proti naprosté šílenosti lze vyhrát, stačí chtít...mám to mnohokrát vyzkoušené.

Zvýraznění aby se jim dalo poradit, né odejít...ale máš pravdu, že někteří jsou ignoranti a odchází kvuli tomu.

Rozdělení lobby na vyvážení týmů. Mohl by tam být ukazatel kolik lidí čeká.

A nová mapa je tam aby se na ní nezapomnělo. ;)
 
těch nápadů tu bylo víc, např. můj: https://forum.the-west.cz/showthread.php?t=29668 (a stále si myslím, že je moc pěknej).

Nicméně si myslím, že se to celé točí na jedné věci: lidi nemaj problém prohrát, ale chtějí si u toho zahrát. Momentálně mi přijde, že systém rozdělování není příliš funkční a opravdu některé lidi nebaví si těch 10 min odklikat, modlit se přitom, ať aspoň za to mají 7 či dokonce 14 bodů, to to radši zrušej rovnou. Já se taky se přiznám, taky rouvnou opouštím dobr. pokud hraju s někým pod lvl 30.
 
Nahoru