• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Další využití produktů

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    30
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, určitě máte, stejně jako já, plno produktů v inventáři,které (možná) nevyužijeme(dynamit,..). Napadá mě takové rozšíření hry - při práci si vypomoci nějakým produktem - například pokud by jsme chtěli těžit uhlí, pomohl by nám dynamit a tím by se nám (dejme tomu) zvýšil příjem o 20% a šance na nalezení produktu by taky,tentokrát již o něco více, vzrostla. Možná vám případne jako škoda vyhodit jeden dynamit pro uhlí - některým ale třeba ne. Zrovna když uhlí potřebují například do řemesla či úkolu a dynamitu mají přebytek. To samé by samozřejmě muselo jít udělat u VŠECH prací. Možnost přidat k práci produkt by byla přímo v rozkliknutelném okně oné práce. Jeden produkt by MOHL být využit u více prací.

Tady jsem si dovolil vytvořit něco jako "návrh" toho, jak by to v okně vypadalo. Jako příklad jsem si vybral práci Pracovat jako kupec, ve které by jsme mohli použít produkt Pašované zboží - to dává smysl, ne? :-) Berte na vědomí, že od grafiky má inno jiné lidi, já to jen "načrtl" :-D

479f0d27f4


Obrázek - klik


Plusy:
+Oživení hry, možnost využití dříve nevyužitelných produktů
+Atraktivní možnost, jak si zvýšit možnost nálezu, příjem.


Mínusy:
- Je na každém, zda této možnosti využije, či ne. Nikoho by to nemělo nijak omezovat


A na závěr uvedu pár dalších příkladů využití produktů u prací.
Dynamit - Těžit uhlí, Těžit železo,..
Patrony - Skoncovat s bandou, Chytat bandity,...
Růže - Sňatkový podvodník,...
Maska - Vystupovat v show Buffalo Billa
......ke každé práce by jsme určitě nalezli nějaký použitelný produkt..



:klubun: , Honza
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17610

Guest
Ano, mohlo by to být zajímave ale zase by to hooodně ulechčovalo hru.
 

DeletedUser

Guest
Jó , a jak by to ulehčovalo hru?... hmm když si zamyslíš tak tenhle update co byl ... už neulahší nic... nejdříve to byla zlatá puška + 25 pb pak gentelmanova sada s páskem + 100 pb pak obrovskej převrat s Allovými zbraněmi.... a pak práce múžete dělat každej jakou chcete.... tak?... podle mě Bunny je to perfektní nápad... Palec nahoru ;-)
 

DeletedUser

Guest
Díky pánové, těší mě, že se jen kvůli jednoho příspěvku registrujete :D :D :D :D
 

DeletedUser7239

Guest
Pokud jde o využitelnost nevyužitelných předmětů jsem spíše pro to, aby se z nich stavěli různé budovy podobně jako je to u cirkusu na Betě. Ale i tak dávám ano, protože každá změna k lepšímu oživí hru. lol
 

DeletedUser

Guest
po příchodu cirkusu se ti ten inventář provětrá, plus by měla být zavedena degradace měst a pevností sice netuším jak se autoři rozhodnou ale silnou podporu mělo i to že oprava bude stát materiál, nemluvě o tom že drop materiálu je teď na vysoké úrovni takže i z tohoto hlediska mě to přijde zbytečné
 

DeletedUser

Guest
Je to tvůj názor, ale tahle možnosti nikomu překážet určitě nebude, víš? :)
 
Podle mě by spíš mohlo dojít ke kombinaci produktů.
např. dynamit+laso (vznikne prodloužení doby výbuchu) účinek - bez zranění při pracích v dolech
srp+železné tyče - více produktů při polních pracích
Byli by to výrobky řemesel pro všechny bez zaměření
 

DeletedUser

Guest
Kombinace produktů mě taky napadla, ale tento návrh si mohou vývojaři vzít po svém a třeba se jím jen inspirovat, podobně, jako to napadlo tebe.
 
produkty teď padají jako nikdy předtím a jejich vzájemná recyklace k jejich ještě většímu dropu, mi přijde už uhozená. Proti vlastní myšlence stahování produktů ze hry, ale nic nemám ...
 

DeletedUser

Guest
Taková výměna produktů by byla vhod hlavně pro ty, kteří by si potřebovali rychle přivydělat (přehodit 1-2 body,..).Pokud by se takto produkty měnily, bylo by na hráčích, zda do dané věci investují onen nějaký produkt, či ne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru