• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dana1 válí aneb all in 1

DeletedUser

Guest
Bylo nebylo, spíš asi bylo, bo kdyby nebylo, asi bych o tom těžko vyprávěl.

Na Západě, možná až kdesi v Holomóci, objevil se zjev všech zjevů, strašidlo hrůzné, příšera, ach né! A tu začíná moje vypravování, bo kdyby začínalo dřív, byla by to nuda a kdyby začínalo později, bylo by blbé.

Tož jak se v té Holomóci usídlila ta hydra, začali votamtaď zdrhat lidi, ogaři statní i děvčice jak lusk, babičky vo holi belhaly se, jak nejrychleji mohly, aby utekly, dědkove na kolečkovejch křeslech poháněli motory a všeci v tej panice nevěděli, kde je nebe a kde země, bo voranžovej pes štěká metal.

Jak jak všeci zdrhali a hydra, ta sviňa jedna, se zdálky dívala a chechtala se, jak só ty lidi blbí, pár lidí přecejen v Holomóci zvostalo:

"Všetko bude," poviedala dana1. "Počuvajte, Astoronixi, LynXi, Shulíku, zzuzu, Wicháhpi a nobody68 rozprávku. Bude Česky, lebo som ju skopírovala:

Dávno předávno, za prahor, vosmihor a ještě bůhví jakejch hor byla chaloupka a v chaloupce žila jedna baba a ta se jmenovala Gathriel (prepač, dydy79 to povolil). Ona to nebyla úplně baba, byl to vlastně chlap převlečenej za babu. Proč se převlékal? Bo se mu to tak víc líbilo, možná měl ale nějakej skrytej plán, to fakt nevim. A ten Gathriel jed zlý i hodný děti.

Jednou jsem já, dana1 šla kolem a viděla sem tu babu. Ta baba vypadá jako nějaké mladé a hezké borec, říkám si. Tož sem k ní přišla a zeptala sem se: ´Babi, néste mladé hezké a svalnaté borec?´ A to mi nebudete věřit - nebyla. Byl to ještě mladší, hezčí a svalnatější borec, než sem si myslela.
A hned jsem věděla, že to je můj typ.
Teraz idem spať, dobrú noc."


"Ještě vyprávěj," žadonili
Astoronix, LynX, Shulík, zzuzu, Wicháhpi a nobody68, ale dana1 byla tvrdá a neoblomná, dala si pět prášků na spaní a usnula.

Pokračování příště. :)
 

DeletedUser

Guest
Dana1 válí aneb all in 1 - pokračování

Přeběhla celá noc a potom ještě celej den, hydra, tož ta stará sviňa, si myslela, že už v Holomóci nikdo není, že všeci zdrhli na východ, nejmíň do Budějic.

A dana1 pokračovala vo svojej rozprávce:
"...A hned jsem věděla, že to je můj typ.

Ale to teď bylo vedlejší, protože jsem musela zachránit svět před útokem růžových zemiakov z Marsu.

Tak jsem teda šla zachraňovat svět. Zabila jsem první růžový brambor a druhý růžový brambor a třetí růžový brambor a čtvrtý růžový brambor a pátý růžový brambor a šestý růžový brambor a sedmý růžový brambor a osmý růžový brambor a devátý růžový brambor a desátý růžový brambor a jedenáctý růžový brambor a dvanáctý růžový brambor a třináctý růžový brambor a čtrnáctý růžový brambor a patnáctý růžový brambor a šesnáctý růžový brambor a sedmnáctý růžový brambor a osmnáctý růžový brambor a devatenáctý růžový brambor a dvacátý růžový brambor a jednadvacátý růžový brambor a teď jsem si dala chvilku pauzu a pak jsem zase zabila dvaadvacátý růžový brambor a třiadvacátý růžový brambor a potom mě to přestalo bavit, ale nemohla jsem nechat zemi napospas růžovým bramborům a tak jsem zabila čtyřiadvacátý růžový brambor a pětadvacátý růžový brambor a šestadvacátý růžový brambor a sedmadvacátý růžový brambor a osmadvacátý růžový brambor a devětadvacátý růžový brambor a třicátý růžový brambor a jednatřicátý růžový brambor a pak jsem šla spát.

Dobrú noc, rozprávka bude opať zajtra," řekla dana1 a šla zase spát.
 

DeletedUser

Guest
hmm dydloušek si koleduje :sick::sick::sick::sick:: o vyprask...Az na moji osobu je to velice pekne
 

DeletedUser807

Guest
On ten článek psal dydy? Hmm že by byl dydy a shulík jenda osoba? :whaaat: To že tam dá Shulík tuhle poznámku, ještě neznamená, že to je pravda ne? :)
 

DeletedUser

Guest
Prospali noc a další den probudili se dost pozdě. Už se skoro stmívalo.
Dana1 proto řekla: "Poviem vám rozprávku so strašidlami."
A co řekla, to splnila:

"Dyž sem zachránila svět před atakem růžovejch brambor, mohla sem se zase věnovat tomu pohlednýmu svalovcovi, Gathrielovi. Mnoho dní sme strávili povídáním o našich životech a já sem zjistila, že není žádná babka, že nejí děti, ale že je supertajnej agent YPBIF (Young Pretty Boys - International Federation) a shání další členy této tajné organizace.
Taky mi řek, že je to děsně tajný a že to nesmí nikomu vykecat. Rači sem se ho neptala, proč mi to teda řek a šla jsem dál. Předtim sme si ale vyměnili čísla a ICQ, abysme mohli pokecat. :)
Sme si taky vyměnili Skypy. Chcete Gathrielovo Skype nick? :sugar sugar:

Tož sem šla dál, bo sem chtěla hodit botou po nějakém Křovákovi... Prej Jirka se menoval...
No sadila sem se s kamarádkama, že po něm tu botu hodim. A nechci prohrát.

Tož ten Jirka prej žije v ňákym Bílym domě, nebo kde, tož sem šla do Brna. Našla sem si na maps Google, kde přesně ten dům je, to říkám jenom abyste si nemysleli, že sem ňákej amatér. Tu je ten link.

Stmiva sa, ja idem spat. Dobru noc."

"Děkujeme za pohádku a těšíme se na další pokračování," řekli svorně
Astoronix, LynX, Shulík, zzuzu, Wicháhpi a nobody68.
 
Nahoru