• Nově připravovaná aktualizace 2.172 je naplánována na úterý 26. dubna. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Henry byl pozván k oslavě založení města Independence. Zavázal se, že přinese mapu města, která by měla být v jeho domě. Bohužel ji nemůže najít. Pomůžete mu vyřešit problém a mapu najít? Musí dodržet slovo a přinést to, co slíbil. Pospěš si! Nemá moc času. Více informací najdete na herním fóru

Daruji svůj účet

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mineralito

Guest
:bandita: :bandita: :bandita:

Daruji svůj účet na Buffalu se jměním okolo 3 milionu dolarů, kompletní sběratelskou sérií kromě zvířete (puška, šavle, kolt, klobouk, náhrdelník, bunda, kalhoty, boty, opasek) a postavou na lvl 120 (45 v žebříčku). 101 866 zkušeností nad 120lvl.
Zlatá šavle i kolt.

Podmínky jsou snadné. Napište mi ve hře telegram (Buffalo / Mineralito) proč zrovna Vám bych měl účet darovat. Koncem měsíce vyberu osobu které účet daruji.

Uvědomte si však prosím, že můžete hrát pouze za jednu osobu a dle pravidel hry musíte svoji starou postavu smazat jinak riskujete blokaci!

Na hru už nemám čas a nějak mě s příchozími změnami v systému duelů atd. přestala bavit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru