• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Datumy registrací hráčů a světů.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8835
  • Vytvořeno

DeletedUser8835

Guest
Ahoj. neví někdo jak zjistit kdy se kdo registroval a nebo v jaký den vznikl jaký svět ?
Hlavně mi jde o světy cz S1 a cz S2.
Děkuji za jakékoliv info.
 
Každý hráč má ve statistikách uvedeno datum registrace na daném světě. Tato informace však je nepřesná v případě hráčů, kteří na nějaký svět migrovali - poté tam je uvedeno datum migrace. Další věcí je, že tento údaj není veřejně viditelný, např. podobně jako množství použitých nuget nebo doba strávená v hotelu.

Jinak S1 byl spuštěn 7. 10. 2008. Lze to zjistit po najetí myší na něj na hlavní stránce. Datum startu s2 se mi nikde najít nepodařilo, někde to možná bude, ale zhruba to bude někdy v listopadu 2008. Nicméně pokud stále máš přístup k původnímu mailu, který jsi použil k registraci, třeba se ti tam povede vylovit původní registrační email. Já jsem takto po migraci své nejstarší postavy datum jejího založení zjistil.
 
Nahoru